Jump to content
Pepinka

Шинджи Kагава

Препоръчани публикации

Тва стана малко като на лузерите титлата, тоя "негов" сезон :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кагава заслужава да остане в Юнайтед , той е супер талантлив и когато си играе на позицията като вчера го доказва , дано го задържим .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

[img]http://www.youtube.com/v/https://www.youtube.com/watch?v=HhOcpFVCh-Y#t=293[/img]

Знам, че подобни клипчета далеч не са показател, но все пак ми е кофти, че играч като Кагава е на път да си замине или е заплашен отново да търка скамейката, а в същото време в отбора има хора, които даже събрани заедно в едно видео нямат толкова креативни отигравания за последните 2 години. Не мога със сигурност да преценя чия е вината, определено японеца трябва да понеса голяма част от нея, ама и хората заобикалящи го хич не го улесниха. Особено миналата година, с тоя муден футбол който практикувахме, всеки чака топката на крак, с гръб към противниковата врата.. ходи измисли някой хитър пас.

пп: не знам защо клипчето не се появява, сигурно не правя нещо както трябва - https://www.youtube.com/watch?v=HhOcpFVCh-Y#t=293 Редактирано на от Speedhokk

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/watch?v=HhOcpFVCh-Y#t=293

Така трябва да стане. А причините са комплексни, малко мачове и то на крилото, и всичко останало което си написал също е абсолютно вярно. Шинджи на скорост мачка, може с един пас да разкъса защитата, но трябва и много движение и по-класни крила които да разтягат противниковите зашити по широчината на терена, повече пространство и така. Не всички наистина да чакат топката на крак с гръб към вратата и 10 човека зад тях катеначо. Редактирано на от Shinji

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Успех в Дортмунд! Супер жалка цена му взехме, едва 7 млн паунда!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ние сме бахти нещастниците,ся в Дортмунд набързо ще му се възроди кариерата успех на самурая

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:angry: :mood (4): Пожелавам му успех, заслужава да играе редовно и ще мачка отново.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
връща се там където го обичат,ще му дадат шанс и всичката подкрепа,която му е нужна и участие в шампионска лига,като се замисля кво да прави при нас...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се че сам е поискал да си тръгне, щото ако ние сме го изгонили ще е скандално!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано Ван Гаал няма планове Мата да играе халф и да каже, че не се вписва във философията му. Това е скандално, което направи с Шинджи, както и предшествениците му!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко, жив и здрав да си Шинджи! Успех в Борусия! Заслужаваш повече!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не успя да се наложи в Юнайтед. Правилен избор да се завърне в Дортмунд. Сигурен съм, че ще си възвърне онази форма, с която ги пореше с екипа на жълто-черните в Германия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
При холандеца винаги го изяжда някоя звезда, при нас го отнесе Шинджи, но въпреки това никога не е бил незаменима част от нашия състав. Трима мениджъри не можаха да му намерят място на терена, явно в тренировъчния процес нещо му е куцало ! Успех на самурая и искрено съжалявам, че при нас не му се получи, а в настоящия момент Валенсия,Иънг и Клевърли да са наши футболисти, просто е потресаващо. Играч, който със сигурност ползва главата си като играе футбол напуска, бичметата си стоят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как така продаваме Шинджи, а задържаме Том, Ашли и другите "титани"... Но е за негово добро, да се опази от контузии и пак да стане най-ефективният халф в Германия :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не му се получи при нас. Успех, сигурен съм, че Клоп отново ще го превърне в един от най-добрите плеймейкъри..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко, че така се разви престоя му при нас. Но пък от друга страна съм доволен, че като няма да се ползва от Ван Гаал поне го остави да си тръгне. Сега ще играе достатъчно и съм сигурен, че ще си върне формата от Борусия преди да си тръгне. Заедно с Мхитарян и Ройс яко да порят Байряма и да вдигат пак титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто не му се получи при нас..Пич е дано му потръгне пак при Дортмунд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Успех Шинджи ! Сигурен съм, че в Дортмунд ще върне старата си форма. При нас просто не му се получи. При 3-ма треньори не успя да намери място в титулярния състав. Отделно го мъчехме и на нетипични за него позиции. Доста по-слаби според мен футболисти ще останат в отбора, а Шинджи напусна, но така е най-добре за него :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Адски скромен футболист за качествата с които разполага(а те не са малко).Един път за 2 години не се оплака защо е резерва и се стараеше да даде на отбора това от което има нужда.За жалост обаче не можа да се приспособи към ВЛ и към стила на Юнайтед,който през изминалите години честно казано липсваше. Успех в Дортмунд.Дано да мачка както преди.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво не му се получи?Колко шанс получи той в сравнение с тъпаци като Йънг, Валенсия и Клевърчито? Срамота е, че се намери треньор, който да го използва като хората, визирам в това число и САФ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове