Jump to content
Pepinka

Шинджи Kагава

Препоръчани публикации

Трудно е да се конкурираш с Рууни, особено като не си във форма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трудно е да се конкурираш с Рууни, особено като не си във форма.

Щото Рууни е в "страшна форма... :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ми е тъпо за Японеца. За мене е голяма класа, но както вървят нещата може да си замине безславно и после да съжаляваме като мачка в друг отбор отново.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Мойс смята да налага Йънг за сметка на Кагава е хубаво да иде на психолог.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
сакам да го видя шинджи в игра съвсем скоро вече от колко време чекам давид да го пусне

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
SHINJI KAGAWA / 香川真司 ‏@S_Kagawa0317 21h I was sick a little. Became so well, and then prepare for the next game. Свещите!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Свещи,лампи,полюлеи....просто явно Кагавката не го искат в нашия отбор,което е странно,предвид Йънг и Валесния...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като няма да го използваме да бехме купили Иско примерно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://gong.bg/view_article.php?article_id=374629

Тия от Гонг са толкова зле, кво общо има заглавието с цитираното по-долу. Драскачите са голямо нещо ей, изкарват нещата както си искат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс, мишка такава, пусни го, играй КРЕАТИВНО, а не дървено все едно си брат на Пинокио.Посредствен треньор гони добър футболист, без да му е дал шанс за изява.Тук надминахме и случая Бербатов, определено.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, поне да поиска Хумелс. Суботич, ако не греша, не е първа младост ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много е важно да се знае какво е положението около Рууни - ако е ясно, че ще бъде продаван, то е повече от задължително Кагава да бъде задържан, но в противен случай нищо чудно и да бъде продаден поради няколко прости факта: - Невъзможно е да измести Рууни. - От горния факт следва, че ще трябва да му се търси алтернативна позиция. Предвид състоянието на крилата в момента, то това е може би варианта - но там не се справя на обичайното ниво, макар че поне според мен е далеч по - добър вариант, от колкото Йънг. - Ако все пак е от типа играчи, които не мърморят и си седят кротко на пейката, то горните два факта нямат никакво значение - просто ще си бъде твърда резерва на Рууни. Въпреки, че Хумелс е най - добрия вариант, то и Суботич не бих отказал. Един вид ако раздялата м/у Кагава и Юнайтед е сигурна, то няма да е зле да бъде включен в бартер, а и ако трябва да сме обективни, то един Суботич би ни свършил далеч повече работа, от колкото Кагава на пейката. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като го пордадем ще има да ни е яд защо сме го изпуснали. В Дортмунд отново ще се разиграе, защото ще е титуляр!!!! Каквото сам си направиш, друг не може да ти го направи.... Шинджи да остане и да даваме пари за Хумелс :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен лично Суботич не е нищо кой знае какво.Хумелс е далеч по добър вариант пред него.Проблема е че връща Рууни назад (въпреки че си е типичен централен нападател) и пред него слага УЕЛБЕК???? Това въобще не ми е понятно как го е измислил.Редува Рууни и РВП отпред а Кагава да играе зад тях.Като Уейн играе назад другото лято пак ще каже че не играе на любимата си позиция.Вярно е че се справя добре зад нападателите но е в пъти по добре да си играе като типичен централен нападател кадето му е най голяма сила.ОГРОМНА загуба за клуба ще е напускането на Кагава.Миналият сезон не беше най-добрият му но все пак показа качества.САФ го въртеше каде ли не 1 мач на крилото другия в центъра на халфовата линия.Но и на 2-та поста не се представя така както зад нападателите.Явно там му е силата и в мачовете който играеше на тази позиция показваше много добър усет...Уж липсва креативност а ще продаваме такъв талант като него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз също мисля, че трябва да върти нападателите, а Кагава да е зад тях - за мен е по-добрата 10-ка от Рууни. Ако се стигне до там, че Кагава да си тръгне, по-добре е обаче да пробва да вземе Ройс. Примерно Кагава + 15млн за Ройс ми се струва добре. Той може да играе по двете крила, зад нападателя и се скъсва да вкарва и да прави асистенции. За заместник на Рууни пък ще се налага Пауъл, Перси и Фелайни също могат да играят там. А иначе няма защо да съжаляваме, дори и да се разиграе пак в Дортмунд - просто може да не му е мястото в Юнайтед. Има и такива случаи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ясно е, че на Мойс ще му трябва време да се установи в отбора, да избистри състава, да опознае играчите, ама... да продаваш Кагава, а играеш с Йорданчо Финта, Андерсон и Ашли... мани беги напрао.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз също мисля, че трябва да върти нападателите, а Кагава да е зад тях - за мен е по-добрата 10-ка от Рууни. Ако се стигне до там, че Кагава да си тръгне, по-добре е обаче да пробва да вземе Ройс. Примерно Кагава + 15млн за Ройс ми се струва добре. Той може да играе по двете крила, зад нападателя и се скъсва да вкарва и да прави асистенции. За заместник на Рууни пък ще се налага Пауъл, Перси и Фелайни също могат да играят там. А иначе няма защо да съжаляваме, дори и да се разиграе пак в Дортмунд - просто може да не му е мястото в Юнайтед. Има и такива случаи.

Да той Ройс като види как се отнесохме с Кагава с голямо желание ще дойде при нас нали. Пфф. Тука пак по ФИФАаски мислите.

За мен Рууни ще си замине края на сезона и е добре Мойс да даде шанс на Кагава на тая пуста позиция за поне няколко мача. Щот ако ги загубим и двамата вече ще е смях. И без това имаме нужда от играчи а други постове, ако трябва да търсим и 10-ка пък хептен ще я закъсаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дортмунд отказали оферта от Реал Мадрид за Ройс на стойност 50 мил през лятото.Клаузата му за откупуване е 35 мил и се активира 1 г одина преди да му изтече догова т.е през 2016... Незнам как ще стане тая врътка с Кагава + 15 мил като със всеки 1 изминал мач все повече си дига цената...Като гледам и за никаде не се е засилил като Левандовски например.Ройс си е доволен в Борусия те са доволни от него не виждам как ще иска да дойде при нас.Ако трябва да се избира играч от Борусия за бартер нека да е някой измежду Гюндоган и Хумелс...Ако въобще Борусия се навият да дават играч.Непонятно ми е как Мойс закотви на скамейката Кагава и дали въобще има намерение да го пуска в игра на обичайната му позиция...повече от 1 мач.Сигурен съм че ако натрупа 4-5 последователни мача зад нападателите и отпред Рууни и РВП атаката на отбора ще бъде коренно различна!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано му се дава повече шанс за изява на момчето. Мисля, че има нужда от поредица от двубои, за да докаже, е има място в титулярния състав на Юнайтед. Дано Мойс вземе правилното решение относно Кагава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове