Jump to content
Pepinka

Шинджи Kагава

Препоръчани публикации

Ще станем за смях ако не можем да използваме креативноста на япончето...Старчето има трудна задача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
“Shinji… he’s one of the best players that I have had a chance to work with. A fantastic person, a fantastic athlete, and he is really a great young man. Watching him play now I feel that he still isn’t the old Shinji. The stability in his play hasn’t returned and I can’t see the confidence that he had when he was here (in Dortmund). But because he possesses outstanding ability he’ll be able to have an impact anywhere in the world. I still haven’t given up the hope that he will someday return to play with me once again. May it be here, or any other club around the world, I would want to work with him again.” - Jürgen Klopp on Shinji Kagawa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отдавна съм я харесал. Страшни неща правиш браво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
баси яката, крада я :P Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ние падаме на 1/8 финал, а бившия му отбор на финал :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ние падаме на 1/8 финал, а бившия му отбор на финал :mood (17):

Сахин под наем от Реал първо в Пуул сега пак с Борусия до края на сезона. И Е НА ФИНАЛ. Като биха Реал.

Все пак футболист на Реал има шанс да грабне купата :mood (15): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Klopp reveals his Kagawa heartbreak

Klopp told the Guardian: “Shinji Kagawa is one of the best players in the world and he now plays 20 minutes at Manchester United – on the left wing! My heart breaks. Really, I have tears in my eyes.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прав е между дургото. Едно евентуално напускане на Рууни, би върнало Шинджи на оригиналната му позиция зад нападателя, където се вижда, че му е мястото. Имаме нужда от него, защото техниката в тима ни е на доста ниско ниво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така е. Видя се и срещу Бромич оня ден. Там му е мястото. С едно две качествени крила и Перси отпред Шинджи ще ги прави криви.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все си мисля, че при Мойс Рууни би си заиграл като нападател, ако остане, така че място за Шинджи ще има.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кагава е един от най-добрите футболисти в света, а сега играе по 20 минути в Манчестър Юнайтед, и то на лявото крило! Сърцето ми се къса. Наистина, сълзите са нахлули в очите ми. В центъра е най-добрата роля на Шинджи. Той е офанзивен халф с един от най-добрите усети за гол, които съм виждал. За повечето японци обаче да играеш за Ман Юнайтед значи повече от това да играеш за Дортмунд. Плакахме 20 минути в обятията един на другия, когато той си тръгна.

Част от интервюто на Клоп.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано почнат да го налагат в средата. Очаквам голяма избухвация от него другия сезон.
http://www.youtube.com/watch?v=QTPjWOJLxvs Редактирано на от Yovo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за какво го държим на пейката,след като знаем,че е добър играч.Истината е,че ако натрупа малко физика ще стане още по-добър.Дано от сега нататък да играе повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И според мен това би било оптималния вариант, даже тримата постоянно могат да си сменят позициите, но явно ще гледаме Рууни зад Перси, а Уелбек или Кагава от ляво... ужас :( Редактирано на от Shinji

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кагава: Питайте Дейвид Мойс защо не играя

Футболистът на Манчестър Юнайтед Шинджи Кагава реагира остро на въпрос защо е резерва в редиците на английския първенец Манчестър Юнайтед.

"Моля попитайте Дейвид Мойс защо не играя", отсече офанзивният полузащитник след приятелския мач между Япония и Гана.

"Разочароващо е да не можеш да играеш, но днешният гол отново ми дава увереност. Сега ще се върна в моя клуб и ще продължа да се надявам да получа шанс за игра", добави бившият футболист на Борусия Дортмунд, който все още не може да се наложи на стадион "Олд Трафорд".

"Трудно е когато не играеш редовно. Има дни, в които разочарованието е по-силно отколкото в други дни, то идва като на вълни", продължи техничарят, играл само седем минути за "червените дяволи" този сезон.

"Така че за мен е хубаво, че се завърнах в Япония, че играх и вкарах гол. Почувствах се добре. Трябва да продължа да работя здраво. Ще се боря за мястото си в Юнайтед. Сигурен съм, че моят шанс ще дойде", завърши своя коментар Кагава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми наистина е гадно да не играе,още повече когато мястото му го изяжда Данчо Финта..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове