Jump to content
Pepinka

Шинджи Kагава

Препоръчани публикации

Аплодисменти за лекарския ни щаб, за пореден път доказаха професионализма си....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Самурайка, чакаме те възможно най-скоро с двойно по-добра и нахъсана игра!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
добре бе , уж днес беше пуснато инфо , че взел пълноценно участие в последната тренировка пък сега това ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Видич двамата под ръка чак догодина ще ги видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Fuck me. Ние си се ебаваме с Харгрийвс, ма човека ще вземе се окаже прав. Сезон след сезон играчите ни след контузия имат допълнителни проблеми, усложнения, забавяне. Има нещо гнило, просто отказвам давярвам само в лошия късмет. Иначе Шинджи да се оправя бързо и поне да е готов за края на годината или за януари. Срещу Норич ни липсваше.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той Харгрийвс и в Сити изигра едни 50 минути и след това си лежа в лазарета им.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ма Харгрийвс вече беше свършил като футболист след всичкото това време при нас. Това, че те са тъпи и го взеха е друг въпросПубликувано изображение

Няма друг отбор с толкова усложнения при възстановяването на футболисти. Или е вуду, или някой не си върши работата. Всеки сам си решава на кое вярва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм склонен да вярвам не Харго, защото няма логика да си измисля и да създава сензации... безспорен факт е, че ние всяка година сме най-зле окомплектования състав в ПЛ... винаги имаме по няколко основни играчи в лазарета, а това не е нормално!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шинджи Кагава е най-добрият азиатски футболист за 2012-та Японският полузащитник Шинджи Кагава получи наградата на Азиатската футболна конфедерация за футболист на годината на днешната церемония, състояла се в Куала Лумпур. 23-годишният полузащитник на Манчестър Юнайтед изпревари в класацията своя съотборник от японския национален отбор Юто Нагатомо, който е футболист на италианския Интер. На трето място в класацията за футболист на годината на Азия е австралийският вратар-ветеран Марк Шварцер, който снощи бе на вратата на Фулъм в дербито с Челси. Източник: Novsport Браво на Кагава за отличието. Дано се завърне от контузията на добро ниво и направи силен сезон през втората половина на годината.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според пресконференциите около Коледа, според мен около Нова Година

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според пресконференциите около Коледа, според мен около Нова Година

Залагам на Йорданов ден :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Shinji is now back and is doing some running," confirmed Sir Alex. "I don't know if he'll make Sunday's game [against Manchester City]. It might be a bit early for him.

"At least he's back training and he'll hopefully join in the football part next Monday." -> http://www.manutd.com/en/News-And-Features...n-thursday.aspx

:greets (6): Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да го вида в игра

Човека все още няма нормална тренировка. Лудост е да си мислим че ще е дори на пейката

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По принцип.. нямам предвид за мача с шитните

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/MAslXaukJqE

Баси кви пасчета дава....Все търси на двойни, което е супер яко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/MAslXaukJqE

Баси кви пасчета дава....Все търси на двойни, което е супер яко.

Уникален. И забележи как обича да му подават топката в наглед трудни ситуации когато на гърба му има защитник и от там той изостря атаките. Имаше даже едно интервю за нас ,ако си го чел ,в което казваше че съотборниците му трябва да имат повече доверие и да му подават пасове напред.Дано обаче се предпази от нови контузии и се нагоди на стила на Юнайтед ,че има огромен потенциал това се вижда.
ПС за тези думи имах предвид:
Кагава каза в Daily Star: "Искам да подобря някои аспекти от играта си. Мисля, че разбирателството с другите играчи ще се подобрява с всеки изминал мач.
"Подаваме топката настрани твърде много, искам съотборниците ми да ми подават напред. Трябва да поговоря с тях за това.
"Искам да ми имат доверие и да ми подават, когато съм пред тях. Това е силата ми. Искам да играя с топката. Искам да атакувам. Редактирано на от Yovo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересното е, сега, когато се завърне, къде ще играе :mood (17): Че комбото Рууни зад Перси работи страхотно последните 2 месеца. Може би Кагава зад холандеца и Уейн вляво или нещо друго ще извади Фърги от ръкава...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове