Jump to content
Pepinka

Шинджи Kагава

Препоръчани публикации

Напълно възможно, и без това имаме нужда от подобен разнообразен и непредсказуем играч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Японския Мата/Силва ще го играе при нас според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва все едно някой да каже Скоулс е английския Иниеста. Еми няма логика предвид че първият е станал световно известен преди вторият.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Глупаво е въобще да ми се връзваш на коментара. Нашето гардже е най-хубавото...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Finally, I've stepped into "the king of the club" , Manchester United. Its history, players, and significance of the logo … everything is nothing but "wow". I'll be wearing the famous red jersey and playing what I love, football, as a part of The Red Devils -- I can't express how happy I am and it's so overwhelming -- I just become speechless.

:devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако имаме стабилна защита, която не се панира и може да изнесе топката до центъра... Япончето ако има възможност да раздава пасове на РВП и Рууни... ще е страшно, ще убиваме напред. Но нямаме ли стабилна защита топката се рита директно към нападателите и на халфовете им се чупи врата да гледат как се мята от едната врата към другата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много се радвам за този трансфер, това беше играча който най-много исках в Юнайтед. Надявам се да помогне на отбора за печеленето на много трофеи и мисля че ще разнообрази доста напоследък предвидимата и скучна игра на любимия ни отбор. Go Go Shinji Kagawa - The Red SAMURAI!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като не го разбира си играе неговата игра и засега се справя. :mood (17): С всеки изминал мач ще става по-добър. Тепърва ще видим невероятни асистенции и голове от негова страна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Cleverley on Kagawa: "He is brilliant. He has settled in really well. He links defence with attack. He gets on the half-turn and creates chances. "I cannot speak highly enough of him. I love playing with him - one and two touch, high-energy football. We are on the same wavelength."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
MegaSport.bg преди 6 минути Шинджи Кагава е напуснал лагера на националния си отбор с опасения за счупен крак според страницата на английски футболен сайт в туитър. Очаква се яснота по случая.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аре без простотии, а?

Shinji Kagawa was hauled off at halftime after annoying coach Alberto Zaccheroni with one too many stepovers, the last of which left him in a heap as he tripped over his own feet.

Смърт за Twatter.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
някой ако може да го преведе тва за невежите като мен...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И мен не ми е напълно ясно :mood (17): . Абе глупости са, били го сменили на почивката щото треньора им не бил доволен нещо, и изкочиха некви глупости от туитър..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има няколко идиома:
in a heap = в лошо състояние
tripped over = спънал се в нещо

Кагава бе сменен на почивката след като е ядосал треньора си с прекалено много stepover-и ( http://www.youtube.com/watch?v=10Txo980bSY ), като след последния направен степоувър Кагава паднал на тревата спъвайки се в собствените си крака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове