Jump to content
coverdale

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелим тоя сезон?  

127 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

1-во да треснат Порто :mood (36): п.с. и Борусия да тресне байряма

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да му еба мамицата на тоя скапан италианец! Да пукне дано, деба и жалкия измислен треньор. Пълен лайнар! Кажете ми колко може да е тъп....бесен съм, искам да го гръмна тоя! Как може да ми вади Тевез, да ми пуска халф, да ми пази резултата ли??? Да не ми извади лигнята Силва, пълен бездарник е тоя испанец. Цял мач си разхождаше гъзъ и в защита хич не искаше да направи поне малко усилия. Тоя е срам да е треньор на Сити, това беше жалка игра! Тоя нищо не направи 3 години, тоя не трябва хич да го обичате! Титлата я спечелиха иргачите миналата година, а не тоя смешник. Пак миналата година имаше такива загуби на точки, но Юнайтед грешата повече от нас и се стигна до онзи край. Тази година пак същите грешки, пак същия сценарии, но Юнайтед не грешаха и станаха шампиони. Тоя не е ментор, това е основно правило в треноьрския занаят! Бесен съм, така ни се пада заради тоя жалкар, жабар! Няма италианец добър треноьр, тия пикльовци не играят да печелят, а играят да се защитават! Срам, срам, срам,срам....Има такива играчи, готов отбор и да не може да направи това, което всеки добър треньор би направил да спечели купи и титли! Да се маха и да идва Пелегрини! Само срами името на Сити, тоя идиот! Много съм ядосан и разочарован, защото виновника е МАНЧИНИ!!!

Фен на Шити :champs (14):
И т'ва е единствения коментар след мача им с Уигън. :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре, честито. Мойс още в първият си мач начело на Юнайтед ще вземе трофей :cool: Евала на Уигън. който се чуди, защо са сред изпадащите - защитата им е гола вода. Но тоя мач просто надскочиха себе си. Евала на Мартинез. Не знам какво им е казал в съблекалнята, но явно е страхотен мотиватор. Жалко, че имат малко време до мача с Арсенал за възстановяване, а и днеска ще пиянстват :mood (17): Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се радвам толкова че Шити загубиха,колкото че Уигън спечелиха страшни симпатяги и невероятен Мартинез

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фен на Шити :champs (14):
И т'ва е единствения коментар след мача им с Уигън. :mood (22):

Тия и форум ли имат :huh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще е прекрасен старт за Мойс, ако вземе трофей още в първият си мач, като мениджър на най-великият клуб :) !!!!!! ПП> КУР ЗА ШИТИ Уигън ВЕЛИКАНИ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано да се спасят от изпадане Кажете някой сайт за линкове с мачове за sopcast ама с английско аудио, че аз знам само liveru? Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сабалета ще бъде ли наказан за мача във вторник? Издухах го малко във фентъзи-то :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не може ли поне да е за следващия кръг? Смисъл... Този започна вече?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не се радвам толкова че Шити загубиха,колкото че Уигън спечелиха страшни симпатяги и невероятен Мартинез

+1
Показаха много повече желание от Сити и напълно заслужено спечелиха. Страхотен подарък направиха на собственика си. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на Уигън! Показаха, че винаги са способни да треснат всеки отбор, независимо кой е той! Айде дано се спасят във Висшата Лига, че заслужават да са там, не е честно отбори като Нюкасъл и Саутхемптън да им заемат мястото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Браво на Уигън! Показаха, че винаги са способни да треснат всеки отбор, независимо кой е той! Айде дано се спасят във Висшата Лига, че заслужават да са там, не е честно отбори като Нюкасъл и Саутхемптън да им заемат мястото.

? :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Берое трескат Левски
Рома трескат Лацио
Дортмунд трескат Байерн

и затваряме един красив сезон.

И Бенфика трескат ЧелсКи Публикувано изображение

ъф корс! контето го сподели по-горе за тва не го написАх. Редактирано на от SoLskJa3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз този път мълча! :mood (17): Светците да му простят прегрешенията, лекар ще става! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно пък Саутхемптън заслужават мястото в ПЛ повече от всички отбори от долната половина. Вила пак се хвърлиха накрая на юруш, дано се измъкнат..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове