Jump to content
coverdale

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелим тоя сезон?  

127 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Само ми кажете защо играем безобразно всеки път срещу отбори,водени от сервитьора?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се САФ да се осъзнае и да спре да се гаври с японеца..имахме огромни очаквания за него, а той дори не участва в мачовете ни..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да е зле форума да се посещава с регистрация, че ония копират мнения в техния си форум и се правят на умници.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм гледал мача, но пак си затвърждавам мнението, че имаме състав да изиграе 30 шампионски мача, но в сериозните мачове никви ни няма и тва е, може ли за 2 месеца да паднем от ситито, челси и рм на Олд Трафорд; и като цяло може ли тази година да изиграят нашите хора 1 читав мач, в който да надиграем съперника си. Симпатии, тва онова, време е сър Алекс да прочисти от отбора някои хора; И ако сега ни минава номера в Англия, то догодина жозе като изхарчи 100млн. и във ВЛ ще изпуснем нишката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да еба шибаните им играчи и тъпия и маниджър и всичкото им.Смърт за тия м***и и тоя Рамиреш ли къв е къде посяга ,да му се счупят краката а на тоя луиз ще му обрасна празната глава да ги еба и двамата в бразилските п***и мръсни гадни.СМРЪТ ЗА ТИЯ следващия път да ги бием с 5 червени 10 дузпи и 16 гола от засада. Ае ходят си играят в лига европа. НИЕ СМЕ Шампионите на англия! 20!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен мач правят Наполи и Интер, сменям го със снукъра... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/DMpu4bQOQ-w#!

За Бекс имах съмнения, ама ... втори червен картон с въпросителна, тоя с удивителна направо! :facepalm: Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страшен! :bow Вече почвам да се чудя кой е следващия "заминаващ" си от ПСЖ ... висят двама, може и Ибрата да се присъедини както е в настроение. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

No point signing Ronaldo, he wouldnt get in the team ahead of Valencia.

:mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
^ :D Тия кретени за какво са писали гола на Джоунс не на Мата бе... Ебахти как цакват фентъзито... :/ Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе и аз това се замислих, че Челси със Жозе и 60-70 млн по трансфери това лято и ще си е*е мамата следващия сезон. И дюнерите ще харчат, а и сега са си корав отбор, абе става страшно у тая ВЛ. Е как да не се шокираш, като видиш някой да разправя Испания>Англия при първенствата? Обаче ние, ако не вдигнем котвата на Валенсия от десния фланг, ако не разчистим и съответно подсилим състава на свой ред, гледката за нас следващия сезон не се очертава хубава. Като добавим, че и Тотнъм, и Арсенал ще сглобят силни отбори, абе не ми се мисли! :mood (17): Е, тия последните надали ще се включат в битката за топ 3, ама ще са голям "препъни камък" в преките сблъсъци. Абе Вива Роналдо да вземе някой да я изпее лично на Фърги на 1-ви Юни! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе то и преди тоя сезон се говореше, че Челси след тия трансфери това лято ще са конкурент номер едно за титлата и, че Сити по-слаби от миналата година няма да станат, ама... все пак се надявам конкуренцията да е по-силна и да гледаме още по-интересен сезон. Тоя сезон беше доста слаб за английските отбори, в Европа лъсна..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за вас, но аз искам нови крила и някой централен, тип ЯЯ или Джерард; който да е активен и във фаза атака, и в защита, да е общо взето универсален. Може би Фелайни ще свърши работа, вече не съм убеден какво иска Фърги и не му ли писнА да купува нападатели и защитници; Ебаси, шампиони сме, а мене мината година не ме беше толкова яд, колкото тази.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе то и преди тоя сезон се говореше, че Челси след тия трансфери това лято ще са конкурент номер едно за титлата и, че Сити по-слаби от миналата година няма да станат, ама... все пак се надявам конкуренцията да е по-силна и да гледаме още по-интересен сезон. Тоя сезон беше доста слаб за английските отбори, в Европа лъсна..

Факт. Напълно подкрепям.

Не знам за вас, но аз искам нови крила и някой централен, тип ЯЯ или Джерард; който да е активен и във фаза атака, и в защита, да е общо взето универсален.
Може би Фелайни ще свърши работа, вече не съм убеден какво иска Фърги и не му ли писнА да купува нападатели и защитници;
Ебаси, шампиони сме, а мене мината година не ме беше толкова яд, колкото тази.

Това също...! Крайно шибано време е Старчето да заебе тоя си смотан инат и да оправи тоталният ужас в халфовата и крилата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Челси само заради непостоянството не ни са конкурент. Иначе играчите им са доста класни. На някой позиции дори ни превъзхождат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С един Моуриньо ще са си реален конкурент, да не би и по-голям от нас, за титлата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове