Jump to content
coverdale

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелим тоя сезон?  

127 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

На дядо Венгер пак му забиха нож в гърба,толкова да го защитаваше и накрая пак му се изсраха..грубо,доста грубо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знам, че с коментарите около Перси ще излезем от темата, но все пак няма начин да не се коментира подобно нещо - за мен ще отиде в Ювентус, просто едва ли ще отиде в Сити, едва ли ще причини това на феновете, които го боготворяха. Иначе самите действия на Арсенал подсказваха, че това е твърде възможно - бяха купени Жиру и Подолски. Но както сме тръгнали да излизаме от самата тема - в интерес на истината ,,Роувърс'' събират здрав състав. Очакват се още трансфери на ,,Иууд Парк'', а Мойс се е активизирал здраво - последно се говореше, че има апетити към Оскар Кардосо от Бенфика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсенал вървят по-стъпките на Пуул,западат бавно и славно,след Насри и Фабрегас сега и Перси Скоро ще ги гледаме с Пуул да се борят за топ 7 :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да развързваме кесията, да взимаме РВП и забравяме за пробеми напред с РВП и Руунката отпред :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

едно към едно историята с на$ери се повтаря

цяла година празни приказки и как новия договор е въпрос на формално подписване като същевременно се поставят условие след условие, после клетви на вярност, после изявления на майка му, после и жена му ни уверяваше колко страхотен клуб е АРСЕНАЛ и накрая какво се оказа???? ................... когато вече има по-малко от година до края на договора му .................. "искал да печели трофеи, но не ставало дума за пари" --->>> хаххахахаа

втори сезон историята с на$ери се повтаря като вече в главната роля е пер$и

good luck, per$ie ................................ и дано намериш друг отбор и мениджър в който всички играят за теб и за головете ти, но понеже няма друг такъв отбор, то знай, че те очаква представянето на холандия от миналия месец ........................ и дано нямаш контузии

Не им е лесно на феновете на Арсенал :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсенал винаги са ми били симпатични и ми е жал за Венгер,но играчите им са доста продажни копеуета,имам един приятел,който е болен фен на Арсенал и боготвори Перси,не искам да знам кво му е на душата в момента :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми нормално играч като Перси за търси трофеи... според мен Реал ще го докопат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебати кошмарите преживяват феновете на Арсенал.Виера,Анри,Фабрегас,Насри сега и Перси...не искам да съм на тяхно място. Иначе да се пускаме за Перси!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А между другото е супер яко как след 7-8 години посредственост продължават да се надъхват, че който се махне от арсенал е стооо процента заради пари...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра си им го беше казал,че са тренировъчен център а не отбор който може да печели трофеи.Нормално е ван Перси да си потърси късмета другаде.Предполагам в Ювентус :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен,ако Перси се махне Арсенал ще стане малко по-отборен колектив.Защото каквото и да си говорим предния сезон го изкараха в голяма част от головете на холандеца. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Но пък ще загубят доза класа. Взеха Подолски и Жиру, което би трябвало да им реши проблемите в нападение, но и те като нас имат нужда от по-стабилни халфове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе галас беше ли им капитан на тия, като напусна, или преди тва нещо се беше изсрал и не беше вече, кво беше? колко капитани ги напускат вече? виера, анри, фабрегас, ван перси? някой ако намери отнякъде един пълен списък с напуснали сериозни играчи в последните 10 години да го сложи, сигурно ше е лудница. да не говорим за адебайори, насрита, клишита, ашли колове и кой ли не. не е нормално това, ебаси отбора. и колкото да не са ми симпатични и да им се подигравам, догодина вероятно пак ше са в топ 4, както през всички тия абсурдни години.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преболедуваха този стадион, жертваха треньор като Венгер, за да има клубът стабилна основа в следващите десетилетия. Сигурен съм, че е по-вероятно да нацеля титулярния им състав преди 10г., отколкото сегашния.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жиру и Подолски + Жервиньо и Шамак... аре немеца играе по крилото, ама другите 3-ма...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ФИФА прие технологията за проследяване на топката

Технологията за проследяване на движението на топката около голлиниите на вратите беше приета официално от специалния борд за промяна на правилата към ФИФА. Тя ще влезе в употреба на световното първенство по футбол в Бразилия през 2014 година.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове