Jump to content
coverdale

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелим тоя сезон?  

127 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Аджело Енрикез поне играеше ли?

Игра но не се отличи особено,иначе много ме влече динамиката на тея мачове просто не се спират цял мач нагоре-надолу,а тоя вратаря на Универсидад е голямо животното хвана всички дузпи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво сте се затревожили за тая златна топка бе хаха. Ние нали си знаем кой е играл силно през сезона, тва, че некво списание и журналисти ще изберат тоя или оня, мен не ме засяга. И все пак да кажа, че също като поговорката "всички играят и накрая немците печелят" ще стане "всички се борят и накрая Меси си я взима".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кво сте се затревожили за тая златна топка бе хаха. Ние нали си знаем кой е играл силно през сезона, тва, че некво списание и журналисти ще изберат тоя или оня, мен не ме засяга. И все пак да кажа, че също като поговорката "всички играят и накрая немците печелят" ще стане "всички се борят и накрая Меси си я взима".

Ще стане всички играят и Меси пак най-много играе

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не бе, БЕЛАМИ е по-специален, ебати неадекватника малоумен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Толкова смях,като водеше Шити и младежкия на Англия,той дори не може да се нарече тренъор,вече съм сигурен че има няква хомо афера с тея от ФА

ВИДЕО: Милан взе 14-годишен за половин милион

Половин милион за жонгльор на топчета :mood (22): Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тая година Меси пак заслужава Златната топка.С тия 72 гола в Европа и още 10-тина за Аржентина кой ще му се опре? Не бил спечелил титли... ми хубаво, да я дадат тогава на някой от Челси за ШЛ или на някой "гражданин".ТАя година я заслужава много повече от тази, която му бе връчена 2010/11. 1.Меси 2.Иниеста 3.Роналдо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бахти малоумния спор се води тука..и то вече стана безмислен..дреме ми ,че некви 200 журналиста,100 тренера и нз кви я дават 5 години поред на скапаното джудже...ако искат още 20 да му я дават..вкарал 70 гола..кво спечели Барса тая година ? Един голям *** спечели.. Зализания педераст от друга страна реши редица мачове със феноменални голове и тупалки..вкарва от далече,дриблира и вкарва,вкарва с глава,с петички,със задни ножици,дузпи,преки свободни,дава асистенции..Игра преди дни и полуфинал на Евро.Спечели и Ла Лига и игра полуфинал за ШЛ ..е кой заслужава повече ? п.п. къв Иниеста ви гони бе..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Меси кво като е вкарал 72 гола бе... Да ви имам тъпата логика като журналистите дето му я подариха за 2010. Роналдо руснака много добре е написал какво е сторил + факта, че стана първия играч вкарал на всичките отбори в Ла Лига за 1 сезон. Е не заслужава ли и той тогава наградата? Нали и той вкарва? Да не говорим колко повече мачове реши за Реал... Изобщо ако и тая година му я дадат ще бъде поредната пародия на тия скапани журналисти. Просто тоя сезон не я заслужава. Има такива като Роналдо и Иниеста примерно, че дори и Пирло (лично мнение), които я заслужават повече от тоз малкия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На Пирло, едва ли си му гледал и един мач, освен на Еврото. Златна топка не се дава за 6-7 силни мача. Предполагам е правил силни мачове и в Ювентус, ама чак па златна топка.. А тва да кажеш, че Меси не е заслужил златна топка за ТОЯ сезон е комично. И откаде знаеш, че Меси не е решил много от мачовете на Барца, викаш само Роналдо вкарва победните голове? Меси вкарва "НЕЗНАЧИТЕЛНИ" голове :mood (17): . Просто хейта ви е заслепил много жестоко, грам логика и някво градивно обяснение нямате, защо не я е заслужил. Да не говорим, че Роналдо яко играе за себе си за да я вземе тая златна топка. Меси освен тия 80 гола има и 30 асистенции, тва е сигурно повече от халфовете на Реал, които подават само за Роналдо :mood (17): . И все пак, дано Роналдо я вземе за разнообразие :mood (17): Се1, не ми се спори повече по тая малоумна тема. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Силва в 1/3 от сезона беше дупка. Почна много силно и след Януари/Февруари яко спад във формата. На Еврото също игра слабо, освен на финала когато вкара и гол, ама тогава всички играха силно за Испания, просто нямаше съпротива.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На Пирло, едва ли си му гледал и един мач, освен на Еврото. Златна топка не се дава за 6-7 силни мача. Предполагам е правил силни мачове и в Ювентус, ама чак па златна топка.. А тва да кажеш, че Меси не е заслужил златна топка за ТОЯ сезон е комично. И откаде знаеш, че Меси не е решил много от мачовете на Барца, викаш само Роналдо вкарва победните голове? Меси вкарва "НЕЗНАЧИТЕЛНИ" голове :mood (17): . Просто хейта ви е заслепил много жестоко, грам логика и някво градивно обяснение нямате, защо не я е заслужил. Да не говорим, че Роналдо яко играе за себе си за да я вземе тая златна топка. Меси освен тия 80 гола има и 30 асистенции, тва е сигурно повече от халфовете на Реал, които подават само за Роналдо :mood (17): . И все пак, дано Роналдо я вземе за разнообразие :mood (17): Се1, не ми се спори повече по тая малоумна тема повече.

Кво е заслепил бе... Ебати още малко и г*за ще тръгнете да му целувате на тоя Меси за щяло и нещяло. Тоя сезон просто има хора, които я заслужават повече от него. Приемете го. Комичните сте вие, че го изкарвате все едно прави нещо различно от другите, а то разбира се не е така. Аре по-сериозно...

АВБ поел Тотнъм гледам... :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Комичните сте вие, че го изкарвате все едно прави нещо различно от другите, а то разбира се не е така. Аре по-сериозно...

Това не го разбрах.

Според мен Меси ще е в топ 3, но тая година няма да я вземе той.

Роналдо, Меси и Иниеста е тройката. В 10-ката ше попаднат, Дрогба, Шави, Касияс и Пирло.

Така ги виждам аз нещата Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За тройката съм съгласен.В 10-ката очаквам също така и Рамос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен по ме вълнува кога ще видим наш играч в топа или с топката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С наличните играчи е невъзможно почти..Рууни,Нани едва ли ...цт Кагава :D То не е въпрос и до това..просто с играчи като Роналдо,Меси и целия Испански национален отбор другите нямат много шансове :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове