Jump to content
coverdale

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелим тоя сезон?  

127 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

:mood (17): Даже не мога да ги взема нашите насериозно днес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С дни се каним да ги разбием у форума и ето го резултата. Супер слабата игра показваме. Валенсия и Йънг само прехвърлят наказателното и това е. В края логичното се случи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе, по едно време смятах че имаме едно крило - Валенсия. Май и едно нямаме, а?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия буквално вкараха гол от нищото.А само аз ли видях,че при контрата на Бентеке,топката му се удари в ръката?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отново ще трябва да обръщаме :mood (17): Валенсия е трагичен, Йънг още повече. Дъртия за мен не е пуснал правилния състав... с Клевърли и Андерсон и Скоулс/Карик зад тях щяхме да ги убием на скорост тия слабите. Дано не се издъним.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия така и не гледа да импровезира играта си.. все едно и също. да остава след тренировки и да опитва други неща..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поне сега мача ще стане по-интересен, че до сега едва не заспах...Пак ще има инфаркти...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мразя да гостуваме във ВЛ.Тия бели екипи все лоши спомени навяват.Без Нани - толкова.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мразя да гостуваме във ВЛ.Тия бели екипи все лоши спомени навяват.Без Нани - толкова.

Да бе, то СЪС Нани щехме да сме ги убили вече :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия аут! Едно и също от него и го разгадаха на фланга. Йънг поне прилага различни техники, но и той не е ефективен. Ще ми се да пробваме Нани . :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Йънг на терена ли е? Айде Валенсия се опитва поне да направи нещо въпреки че не му се получава, а точно днес трябва да ги бием задължително, че утре има вероятност да сме с 4,5 точки пред Сити и Челси..
В тоя форум кога пишеме всичките че ги разбива все обратното става :D :D
А и Клевърли моля .. Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само Рио играе нещо... Валенсия толкова ли не разбра, че трябва да научи още един финт, да влиза Нани и да променя мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само Рио играе нещо... Валенсия толкова ли не разбра, че трябва да научи още един финт, да влиза Нани и да променя мача.

Нани е контузен :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз се чудя нашите освен центрирания от всяка точка на терена към наказателното, могат ли да измислят нещо друго... Като видя центриране и ми призлява вече. Дано пусне Клев, че той поне мисли малко като играе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (17): С неговата форма какво повече? Освен, ако точно днес не му е ден, но едва ли.
Аз се надявам Скоулс /не му се получава просто :( / и Йънг да бъдат прибрани и Клевърли и Андерсон да влизат, а Рууни на крилото освен.

едит: оф, верно, че Нани е контузен Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прибирам се тъкмо от касаплък и нашите ще вземат да ми развалят кефа и деня... Гледах полувремето.. Е... Всички в халфовата са абсолютно разочарование. Рууни и той, Евра се чудя къде играе този мач - 3 централен защитник ли е, че толкова в центъра виси вместо да си пази зоната... Перси го пазят много добре, Вила като цяло се защитават прекрасно и ни шибнаха хубав гол... А нашите продължават ли продължават ли да се мъчат само Перси да търсят, което е голяма грешка. Андерсон, Клевърли и може би Ернандез ако няма резултат... Велик си МИТКО! VIVA BERBATOV! Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам чувството, че Йънг не иска да го освиркват повече от 5-6 сек. и бърза да се отърве от топката. А Нани верно, че е контузен ... даже не знам кой е на пейката, ама след като крилата на бачкат, да пускаме Клев и да пробваме ромба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ернандез за Йънг... Скоулси и Карик също са за смяна... Андерсон и Клевърли ще освежат халфовата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето го Чичо БЕ ! Да му еба пуууууутката майчинаааааааааа Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове