Jump to content
coverdale

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелим тоя сезон?  

127 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Иносенсио също :)

Като нямаш кво да кажеш по-добре си замълчи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имах предвид Иниеста, а ти не ми казвай кво да правя :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм те разбрал.Иначе освен ,че спечели европейското с какво друго се отличи Иниеста през сезона,с една купа на краля...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обаче и ако тая година топката отиде при малкия шебек от барцата ще е ебати гаврата,има поне 3-4 реални кандидати от него.Силва,Пирло,Роналдо,даже Торес спечели повеше трофеи от Меси.

Торес :mood (35): . Меси не заслужавал :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С гениална игра, понякога и това е достатъчно :) 10 пъти по-голям шанс има от Торес, който беше резерва и в Челси и в Испания. Пирло с кво се отличи тогава, по твойта логика? Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е,ок аре .Меси вкара 71816976519 гола в слабата Ла Лига, Торес спечели ФА,ШЛ и Европейското.Кой сезон е по-успешен?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Роналдо ще спечели "Златната топка" тази година. Не ми се вярва да я дадат на Меси, но знам ли... след 2010 нищо не е ясно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Raul Albiol & Iniesta will donate their €300,000 bonus for EURO title to those affected by Valencia’s fire last weekend. голям човек е Иниеста! Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А каква е тежестта на 4-те гола на Торес за сезона?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гол и асиснтеция на Финал, гол срещу Барселона на 1/2 финал ,Торес дори има повече голове от Дрогба в лигата ,ама айде да се върнем на темата за Меси, с кво точно спечели Барселона благодарение на тея голове през годината?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само не знам кво общо имат клубните отличия със златната топка. Така и не разбрахте, че тая награда не се дава, щото еди кой си спечелил титла с отбора си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

голям човек е Иниеста!

Между другото той спаси Албасете (родният му клуб) от фалит, като изкупи голяма част от акциите и инвестира в клуба постоянно. :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Торес не е и на половина това, което е Дрогба за Челси, ама как да е. В тоя ред на мисли, Мата заслужава топката също много повече от Торес, защото бе много по-полезен за отбора си през сезона и също има ФА, ШЛ, и европейско и гол на финала :) А това гол и асистенция на финал, всички видяхме в какви обстоятелства стана, не че омаловажавам факта, ама айде стига... не може да е аргумент за каквото и да е

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста е смешно да се слага Торес в списъка. Не казвам, че е слаб... просто тоя сезон не беше неговия и с нищо не е заслужил да е там.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То пък една голяма тежест са тия голове на Торес. 2 срещу най-слабият отбор на първенството и гол във вече решен финал. Почти цял сезон резерва и в 2/3 от мачовете беше дупка. В десетката не трябва да влезе за тая топка, но и Меси няма да го огрее този път, някой измежду Иниеста и Роналдо ще да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто отбелязах,че ДАЖЕ Торес спечели повече трофеи от Меси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Просто отбелязах,че ДАЖЕ Торес спечели повече трофеи от Меси.

То и това ще му е, ще разказва на внуците си как един сезон е успял да спечели повече от Месьо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То пък една голяма тежест са тия голове на Торес. 2 срещу най-слабият отбор на първенството и гол във вече решен финал. Почти цял сезон резерва и в 2/3 от мачовете беше дупка. В десетката не трябва да влезе за тая топка, но и Меси няма да го огрее този път, някой измежду Иниеста и Роналдо ще да е.

И аз така мисля и честно казано предпочитам испанчето, не знам защо, ама много ме грабна последно време.
Който и да е, ще съм доволен де.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Raul Albiol & Iniesta will donate their
?300,000 bonus for EURO title to those affected by Valencia’s fire last weekend.

голям човек е Иниеста!

Защо само Иниеста споменаваш, жеста на Албиол по-малък ли е?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Златното топче тая година трябва да е пак за Меси, ма имам чувството, че ще я дадат на Роналдо. Иначе Меси направи най-силния си сезон в кариерата, смея да го твърдя с абсолютна увереност. Иниеста няма как да му я дадат, щото в Барселона не направи силен сезон. За 3-4 силни мача на Европейското не се дава Златна топка, поне не вече. Навремето имаше такива случаи ( най-пресен пример Канаваро 2006), ама сега с новия регламент няма как да стане. Или Меси, или Роналдо, няма кой друг да бъде. Но да не забравяме, че ще минат и 3-4 месеца от новия сезон, които също ще бъдат от значение. Зависи и там кой от двамата ще играе по-силно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове