Jump to content
coverdale

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелим тоя сезон?  

127 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

аре, време е. както гласи поговорката: нов сезон - нова тема - нов нулебъл. поздравят се 40-те души, гласували за "с тоя треньор - толкова" в предната анкета и съответно познали верния отговор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еее Ники сети се бе :champs (14): жив и здрав, нова тема нов късмет :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Йее, coverdale, къде изчезна!? Добре, че се появи да разкараш старата тема :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс и Клевърли ще играят на Олимпиадата в Лондон

Вратари:

Джак Бъланд (Бирмингам), Джейсън Стийл (Мидълсбро);

Защитници:

Райън Бертранд (Челси), Стивън Колкър (Тотнъм), Крейг Доусън (Уест Бромич), Майка Ричардс (Манчестър Сити), Нийл Тейлър (Соунси), Джеймс Томкинс (Уест Хем);

Полузащитници:

Джо Алън (Соунси), Том Клевърли (Манчестър Юнайтед), Аарън Рамзи (Арсенал), Дани Роуз (Тотнъм), Скот Синклеър (Соунси);

Нападатели:

Крейг Белами (Ливърпул), Марвин Сордел (Болтън), Даниел Стъридж (Челси).

:shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

след дъжд, качулка :mood (17):

в другия червен отбор колко е зле положението, заеби ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Който ми намери фланелка на Атлетико с 9 Торес на гърба има бири мири от мен хиляди !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да, може би тоя форум не е най-правилното място за такъв тип въпроси :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хаха , така е , да ако оставим обаче на страна ебавките от последната 1 година , с ръка на сърцето мога да кажа ,че Торес от периода му в лузарите (като изключим последния му полусезон и може би първия му , донякъде) бе най-добрия нападател в света за тогава , за мене. Радваше ме още от Атлетико и винаги съм съжалявал , че след това се налага да го гледаме в противни отбори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

хаха , така е , да

ако оставим обаче на страна ебавките от последната 1 година , с ръка на сърцето мога да кажа ,че Торес от периода му в лузарите (като изключим последния му полусезон и може би първия му , донякъде) бе най-добрия нападател в света за тогава , за мене. Радваше ме още от Атлетико и винаги съм съжалявал , че след това се налага да го гледаме в противни отбори.

плюс 1. Торес в Пул беше егати играча. Като пръскачка из лозе ги носеше.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И сега не играе зле.Рууни обаче не е типичен нападател, така че не мога да ги сравня. Ван Перси или Торес?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
UNIVERSIDAAAD DE CHILEEEEEEE шампиооооооон шампиоооооооон :mood (35): :champs (14): Enzo Gutierrez пропуска последната дузпа :mood (17): Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни си е супер нападател, когато се използва като такъв.... Торес беше добър при лузерите, след това яко надолу. Не ми говорете глупости за Рууни моля.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обаче и ако тая година топката отиде при малкия шебек от барцата ще е ебати гаврата,има поне 3-4 реални кандидати от него.Силва,Пирло,Роналдо,даже Торес спечели повеше трофеи от Меси. Редактирано на от FinaL

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

UNIVERSIDAAAD DE CHILEEEEEEE шампиооооооон шампиоооооооон :mood (35): :champs (14):

Enzo Gutierrez пропуска последната дузпа :mood (17):

Аджело Енрикез поне играеше ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове