Jump to content
Sign in to follow this  
Exitence

Sunderland 0 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

Да ви имам и феновете... Сити си я заслужихата тази титла и поздравления за тях. Не виждам какво лошо има да ги поздравиш като си фен на Юнайтед. Единственото против тях е к*р за Тевез дето изкара червения картон на Бартън! До къде стигнахме да се надяваме на чудеса от КПР? Сами си изгубихме титлата. Ако беше станало чудото и я бяхме спечелили, щях да се радвам разбира се, но това не променя факта, че последните 5 мача играхме трагично. Според мен с/у Съндърланд не играхме добре. 1:0 и на доста пъти можеше да ни вкарат гол. И това му викате борба до край. А излизането с 4-5-1 просто е за без коментар. Жалка картина като вкарахме един гол и в края на мача се прибрахме да се защитаваме... Какви претенции за титлата тогава? Последните 10-15 минути на Сити, това беше надъхан отбор да спечели. Плюса от загубата на титлата дано най-накрая да се вземат 3-4 класни попълнения. След унижението в Европа се видя, колко е голяма нуждата от това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам търпение да дойде новия сезон. Мразя всички. Най-противния "отбор" стана "шампион". Въпреки, че ми има малко гнило в тази работа. Да идва август, с нови сили и попълнения, с повече хъс и злоба да мачкаме. Вчера пак не направихме силен мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този сезон ще го помня с няколко неща:
мача с Арсенал 8-2 (и айде да не си спомням мачовете със Сити) ;
септември месец мача с Челси 3-1, че по-добра комедия не бях гледала хах ;
силното завръщане на титаничния Скоулс !! ;
голът на Гигс (да се свети името му) срещу Норич в последната минута, който ни спечели мача!
уникалната емоция, която изпитах вчера, особено след втория гол на КПР.. това не може да се обясни, всички знаете за какво иде реч :) скъсих си живота с 5 години и известно време няма да мога да говоря нормално..

Изгубихме титлата, ама.. живота е радост и тъга, както казва един виден бакшиш. Сега като съм по-спокойна (и махмурлука ми преминава..) , мога да кажа, че не съжалявам за нищо. Все още сме си рекордьори по титли в Англия и завършваме равни по точки с ония, дето дано още 45 години титла да не видят! И в сравнение с тях нямахме многомилионна селекция, имахме проблеми, контузии, грешки, антикъсмет.. изобщо тегав сезон. Пък и нещо много разглезени станахме, все очаквахме да мачкаме, всичко да е наше у-а, а 'гражданите' ни дадоха толкова поводи титлата да е наша накрая, ама ние се пре*бахме сами, направо им я подарихме.

Но аз си обичам отбора, защото това е Юнайтед.. и в добро, и в лошо, докато смъртта ни раздели... Не ми дреме за трофеите, да оставим малко и мишките да се порадват и да позлобеят. Пък аз се надявам, че отборът ни ще си вземе поука от грешките си, ще направи добри попълнения на състава това лято и другия сезон ще излезе по-уверен, по-силен, по-надъхан да си върне високите позиции и респект не само в Англия, а и в Европа като цяло. И Сити да пазят добре купата, че ще дойдем да си я вземем, убедена съм :)

http://www.youtube.com/v/yGUxC39b3oQ&feature=share

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да ви се чуди човек на емоциите при ясен и предизвестен завършек. Сити и КПР си уредиха нещата, но фино и класно - с красиви голове, подходящо развитие на двубоя, малко кютек и... прегръдки накрая! А Юнайтед си е виновен за слабата игра през целия сезон, липсата на идеи и креативни играчи, наивните грешки в защита и цяло море пропуски в нападение. След такава игра и издънките за всички купи, след излагациите в Европа не е логично подобен отбор да стане шампион. Толкова!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
2 years back when Ronaldo left, They said It would be the beginning of the end. 1 year back when we lost to 3-1 to Barcelona, They said we would never get a chance again. 6 years back when Chelsea had won back to back titles, They said 19 was just a magic number. 20 years back some scousers dismissed our 8th League Title, They told us to come back when we had 18. 8 years back when Arsenal went a season undefeated, They said United will never be the same again. 54 years back when our 8 players died in the Munich Air Crash, They said the dreams have also died with the players. But here we stand with 19 League Titles, better than anyone else and now you say we lost the League Title to City and its the end of our era. Well, wait and watch dear haters. Manchester United will rise again!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Другата година повече ..

Най-безсмисления сезон.

Преобладават негативите:

# Ранно отпадане от ШЛ
# Позорно представяне в ЛЕ
# Второ място
# Без ФА купа
# Без купа на Лигата
# Без силно развитие на талант