Jump to content
Sign in to follow this  
Exitence

Sunderland 0 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

За всички жалки фенове които не вярваха в чудото,ето че то без малко да стане!!! GLORY GLORY MAN UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Боли, но гледаме напред. Горд съм, че съм фен на този отбор. GGMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако сте се чуде ли как Сити най много може да ни нарани...ето как.И с 20-0 да ни бият няма да боли толкова.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ нямам думи :((((( това е най-скапаната победа :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересно ми е какво са си мислили всичките тея разбирачи тука, дето обясняваха преди мача "Свешно е да се надявате", "Пълни глупости " и т.н. Къде сте сега? Очаквахте ли тия 2 гола в 90' за Сити? Смешници.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много малко не стигна.Все пак за тези,които ни обявиха за луди,че вярваме до последно - не ни отписвайте другия път,колкото и невъзможно да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съкрушен съм.
Евала на играчите, каквото зависеше от нас, направихме го, поне в този кръг.

GLORY GLORY MAN UNITED !

Ще се върнем..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
по-добре сити да бяха били 5 на нула, само с надяването си останахме, и ПАК ПОЗНАХ, с тоя състав вкарахме точно 1 гол!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За всички жалки фенове които не вярваха в чудото,ето че то без малко да стане!!!
GLORY GLORY MAN UNITED

Ти си жалък!
Стана ли това "чудо" ?! Не стана, така че трай.
Айде спрете с глупостите най-после.

Гледаме към новия сезон. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сами сме си виновни колкото и да е 4–5–1 и да не търсиш голове при полужение че съдбата леко ти помага малко нема какво да се каже догодина повече

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам как съм жив след това .. Сърцето по едно време отказа .. Редактирано на от MUCR7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Накарахме Сити да даде 110% от себе си за да се сдобие с отличието си и в крайна сметка си го заслужават.Много нерви похабихме днес, но бъдете сигурни ,че ще си върнем това ,което ни принадлежи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, това вече беше брутално. Само като видях лицата на нашите и ме заболя сърцето. Надеждата беше до последно жива в нас, но точно в последните секунди изгасна. Адски криво ми е, че се получи така. Емоциите ме завладяха, вълнувах се, а сега съм на другата крайност. Това е ВЛ.

LOVE YOU ALL! :mood (28):
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ъъъъъ чудя се колко ми е кръвното защото главата ме зацепи мноо яко...не е истина.Този последен кръг ми скъси животеца.Наистина повярвах, че ще вземем титлата последните минути но...........титлата отиде на кантар когато направихме равен с Евъртън.Много скъп подарък им направихме на сините свине.Аллах беше с тях :angry: :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре престанете сички с това не е истина, нямам думи.Гадно е, но живота продължава.Струва ми се, че още малко и някой ще се самоубие..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само едно едно ще ви кажа ако след тия 2 мача не ви боли,вие не сте никакви фенове на Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей к*рви долни, п*кльовци вчерашни! На кое чудо да се надавам и да се кланам бе? На Джибрил Сисе ли или другите от КПР? Когато нещата са в нашите ръце винаги съм се надавал до последно. Случая не е такъв. Фен на друг отбор или футболисти няма да бъда! Няма и да им се кланям. Така че внимавайте по кого плюете и кого обиждате. ТОЧКА.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ние може да сме били слаби, но Сити бяха жалки просто наистина.. Да им е честита.. Ама това отбор с 10 човека който се бори да не изпадне да те направи толкова смешен последния кръг си е трагедия..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this