Jump to content
Sign in to follow this  
CR7

Sunderland - Manchester United

Препоръчани публикации

Аз се чудя дали ще бием , иначе вие смело 10/12 към нула , точно толкова е % шанс да стане чудо . Сити взима купата , освен ... ако няма луд късмет ''ала Челси'' от този сезон и КПР измъкне нещо . Това ми изглежда както преди години чакахме от ''Латикс'' да спъва Татко Карло , а то к'во стана 7/8 :0 . ;д Не се нагаждайте , да няма разочаровани .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Марк Хюз: Можем да бием Сити

http://gong.bg/view_article.php?article_id=269179

Ако нашият човек ни оправи бакиите,задължителен паметник за него на Олд Трафорд

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доста се посмях, чак сълзи ми текнаха. Дано и другите ти хванат остроумната шега и да се посмеят и те на воля, дано и админите я оценят и те направят един от тях..

Само не плачкай. Кажи де, що ше се молиш Сити да загубят и кой ти е другия любим отбор, така и не ми отговори... :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля момчета че тази година си направихме харакири.Виновни сме само ние и никой друг,ако бяхме били Уиган и Евертън сега да празнуваме а те се издъниха срамно.Титла няма да има този сезон ПЕТРОЛНАТА 6ИТНЯ няма да загубят в неделя. Съмнявам се че ще паднат в последният кръг но ще стискам палци колкото и невъзможно да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе има шанс,освен ако Сити вече не решат,че са шампиони и да подценят срещата,което за мен лично няма да се случи.Абе ние да си спечелим мача,пък здраве да е.Тъкмо някои от по-младите момчета ще научат ценен урок

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали аз съм с погрешно впечатление, но винаги, когато Sir Bobby Charlton и man_utd_1999 се мернат в някоя тема, винаги се джафкат. Тва ми напомни за едно филмче. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С никой не искам да се джавкам, ма виж му постовете на тоя. Винаги пише как Юнайтед бил мега слаб, не заслужавал нищо, всичките играчи били бастуни, и т.н. Няма нито един позитивен пост в тоя форум. Всичко е някъв хейт и тъпизми. Отдавна съм писал, че плаче за бан, ама модовете тука са доста толерантни и им се чудя. Тоя в редица други форуми отдавна щеше да е "под душовете"... :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здраве да е, догодина повече. За отбор, който е в процес на смяна на поколенията, се справихме доста добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Взимаме си мача пак каквото сабя покаже.Малко се самнявам че ПЕТРОЛНАТА 6ИТНЯ ще падне но се надявам,пак да видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам дали аз съм с погрешно впечатление, но винаги, когато Sir Bobby Charlton и man_utd_1999 се мернат в някоя тема, винаги се джафкат. Тва ми напомни за едно филмче. :mood (17):

Ми нормално, нали съм хейтър и псевдо фен :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде БоК Джибри! Време да накажеш Шити! К*р за Насри! Равен прават. Убиваме Съндърланд. Тевез да се обеси. АМИН!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.sportal.bg/news.php?news=363576

АМИН!

Ама ти честно ли?

2010 бяхме в същото положение, и последния кръг Челси домакинстваха на Уигън...някой помни ли резултата? Защото аз го...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, те тогава им свирнаха дежурните 2 дузпи на Чукотка още първото полувреме, плюс червен картон към 20-30та минута, та да не стане гаф. Най-съдийската титла във футбола беше оня сезон. Дори на Ювентус извращенията в средата и края на 90те не бяха толкова големи ( ся не се сърди, знам че си им фен, ма си е true). А и Уигън тогава за нищо не играеха. Ся КПР имат няква мотивация. То е ясно, че мача ще е 3-0, 4-1 и нещо от сорта и надежди никви, ма просто отбелязвам леката разлика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първият Сисе нищо не ни помогна,сега чакаме на втория и квото е такова,трети за щастие няма да има

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ама ти честно ли?

2010 бяхме в същото положение, и последния кръг Челси домакинстваха на Уигън...някой помни ли резултата? Защото аз го...

Не виждам нищо ненормално в това да се надяваш Сити да сбъркат в последния кръг. 2010-та си е е 2010-та, сега сме 2012-та, така че...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо ненормално в това да се надяваш Сити да сбъркат в последния кръг. 2010-та си е е 2010-та, сега сме 2012-та, така че...

Няма лошо, надявай се. Ама да не останеш разочерован.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсурдно нелепи са некои тука на моменти... Сега и на КПР чакаме да ни правел шампиони,от къв зор? Емоции ли ви липсват,та се чудите откъде да си ги създадете,не знам.. Има и други начини,излезте да пиете,хаха. Титлата я загубихме последните 8 минути на мача с Евертън,който не го е разбрал,да сменя спорта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютно подкрепям. Даже и Исус да слезне и да вкара топката във вратата на Сити се съмнявам да си изпуснат шанса, който ние собственоръчно им осигурихме точно с насирането срещу еверфън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смешно е да се говори че ще сме шампиони,ние сами поднесохме титлата на Сити така че стига с надеждите а да гледаме другия сезон и дано вземем нужните ни играчи за това. Другия сезон ще покажем друго лице сигурен сам в това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може шансът да грабнем титлата в последния кръг да е 1%,но който пък е гледал английски футбол трябва да му е ясно,че няма сигурни победи.От друга страна не смятам,че ние ще си вземем лесно мача . Във футбола сме виждали какви ли не изненади,така че всичко се случва и никой не бива да бъде отписван. :devil3:

http://gong.bg/view_article.php?article_id=269503 Редактирано на от Manchester7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бартън чупи краката на Тевез, Агуеро и Насри и са готови :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this