Jump to content
f0rgy

Футболни екипи

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

аз не мога да разбера кво му е на новото лого на лигата :D

тренда в корпоративния лого дизайн си върви в посока минимал, пък и колкото повече расте една компания, логото и бранда и толкова по към опростяване на логото отива. така, че новото лого си е в очаквана посока.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако са такива - е, определено не е нашето червено, но са доста добри и ми харесват. А логото на ПЛ - еми кой ги мисли тия неща бе, защо се усират до такава степен? Както би казал един, който ще ни се налага да го слушаме след три седмици: "положително, това е цинично".

аз не мога да разбера кво му е на новото лого на лигата :D

тренда в корпоративния лого дизайн си върви в посока минимал, пък и колкото повече расте една компания, логото и бранда и толкова по към опростяване на логото отива. така, че новото лого си е в очаквана посока.

FA_Premier_League-tile-2.jpg

Ей тва предпоследното беше най-якото лого, за мен.

Колкото до новия екип.... много на оркско ми бие тва червено, ако си беше нашето червено, щях да кажа, че не е чааааааак такова лайно. Но сега си е фекалия и половина. И аз да си кажа дежурния кур за адидас.

Мега якия екип на Умбро на УХ, нямат слабо, наистина. А Норич :mood (17): са бом бок.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като видях екипа на Норич и се сетих за вратарските екипи през 90-те ... шарка да ти види окото.  :mood (17):

Преди най-редовно вратарите бяха с възможно най-смешните кичозни екипи. Явно сега тенденцията е вратарите да са с най-хубавите и изчистени екипи, а останалите го отнасят. Съдба ...  :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От 4-5 години ми прави впечатление, че тука яко се храни всяка година екипа. По-леко го давайте, има къде къде по-скапани екипи от нашите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ох ужасен е. На предишната страница на снимката, където е Марсиал изглежда добре, но там има доста фотошоп. Добре, че си купих тениска от изминалия сезон. :) Сравнено с тази е доста по-хубава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не са лоши, но за поредна година казвам, че докато не се смени тоя ужасно грозен, неприятен, противен, тъп, смонтан, гаден плюс/кръст отпред, бай ганьо пари за екип няма да даде. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С изместването на 3 ленти в страни екипа е станал доста изчистен, което е страхотно. Ама тоя втори нюанс червено не стои ОК.

Десо вземаме ли по един вратарски тая година?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Клипчето на Офи сайта за новия екип е бати чалгата честно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Миналогодишния наистина е по-хубав, определено. Тая черта е грозотия, с тия 2 нюанса- тъпо е направено. Бе, важното е да бием с него, другото се прежалва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много са си добри екипите, кво мрънкате за цветовете, че били оркски...имали сме далеч по гадни нюанси на червеното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С изместването на 3 ленти в страни екипа е станал доста изчистен, което е страхотно. Ама тоя втори нюанс червено не стои ОК.

Десо вземаме ли по един вратарски тая година?

1 брой на де хеа, със сиг. Ама ще е по коледа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не мисля, че този екип ще намери място сред най-красивите ни...Лентите отстрани изглеждат ужасно според мен, ако си стояха на рамената ми се струва, че щеше да е много по-добре...Вторият ни екип обаче на мен лично адски много ми харесва, може би от доста време имаме невероятен резервен екип.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно пък тоя лайняно-синия дето гащите са 2 пъти по-тъмни от нацапаната на петна фланелка е пъти по-ужасен. Да не казвам пък кво мисля за комбинацията червно с тъмно синьо.. кога спрат да ни правят сини екипи все ще е късно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове