Jump to content
Viper

Manchester United - Aston Villa

Препоръчани публикации

Бая сте насрали май? Взимаме си 2-та мача и ги бием в директния ;). Иначе е факт че ако Тевез играеше за сметка на Балотели ( който за мен не заслужава да играе много повече от Тевез ) са щеха да се пред нас или поне с равни точки. Само Агуеро е до класата на Тевез. А Силва не е нападател, той пак щеше да си играе.

Мани, че Балотели бая важни голове вкара !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Проблема е, че ние цял сезон играем слабо и евентуалната титла ще е благодарение на опита, рутината и страхотните качества на Фъргюсън, както и не на последно място - неопитността на Сити.

Това, че ще спечелим титлата е почти сигурно, но защо постоянно трябва да си слагаме розовите очила? Нека да бъдем обективни. Просто изразих мнение, че Сити започват отново да играят, така че ако направим грешка до директния мач, то може да ни се вгорчи живота доста.

Въобще не става въпрос за футболни качества тук. Тевез е характер, животно, който си оставя дробовете на терена и мачка съперниците си на терена. Страшен мотиватор за играчите около него, играч, който печели мачове сам. Тези играчи, които изреди ако не им тръгне играта не ги търси. До сега нямаше кой да поведе отбора им към титлата, целия им тим начело с Манчини са безтитльовци, които не знаят как се водят такива битки, затова се радвам, че разликата е 5 точки и въпреки неговото завръщане можем да спечелим титлата без да се интересуваме от тях. Иначе го мразя стабилно, някой да не си помисли нещо друго.

И ние ако бяхме със стабилни собственици и можехме да си освежаваме състава всеки сезон нормално, то и ние щяхме да сме на нивото на Сити, ако не и по - добре. Важното е, че сме пред тях и то със стабилна преднина, преднина, която е достатъчна за спокойно довършване на сезона, стига това завършване да бъде концентрирано.

Но като цяло с тези собственици е повече от ясно, че отбора ще изпитва проблеми. Боли ме да гледам любимия си отбор така, но ще се наложи да го гледам още доста време, тъй като гледам тъпите янки нямат намерение да се разкарат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Глейзър са "янки",колкото аз и ти сме македонци... Иначе е факт,Сити е доста силен отбор,треа да сме щастливи,че обстоятелствата се наредиха така,че да сме първи... поне засега. Видехме на ОТ кво се случи в директния мач... Лятото или сериозна (звездна) селекция с Модрич,Азар и т.н. или сдаваме титлата догодина. Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Глейзър са "янки",колкото аз и ти сме македонци...

Иначе е факт,Сити е доста силен отбор,треа да сме щастливи,че обстоятелствата се наредиха така,че да сме първи... поне засега. Видехме на ОТ кво се случи в директния мач... Лятото или сериозна (звездна) селекция с Модрич,Азар и т.н. или сдаваме титлата догодина.

Не мисля, че има особено значение произходът на Глейзър. И пакистанци да са, то факта, че грам не вдяват от бизнес е на лице. Аз съм сигурен, че дори не знаят кой спечели ,,златната топка'' миналия сезон.

Ясно е, че повторен резултат от 1-6 срещу Сити няма да се получи. Сигурен съм, че играчите ще играят на максимум и ако се достигне до загуба, то тя няма да е с повече от 2 гола разлика, но спирам до тук с приказките си за мача, че да не стана смешен след него.

Иначе е факт, че имаме спешна нужда от качество през лятото, но проблема е, че едва ли ще успеем да си го набавим, тъй като Фъргюсън няма да разполага с много средства. Според мен това ще е поредното лято, в което няма да видим кардинални промени в състава и ще разчитаме на величието на Фъргюсън.

За мен имаме нужда от 5-ма нови през лятото. Един бек, едно крило, един (или двама) разиграващи халфа и двама нападатели. Ако направим селекция от този род и то тя да бъде качествена, а не от рода на трансферите на Бебе и Диуф, то може да кажем, че сме свършили прекрасна работа, но уви - не вярвам, че ще се случи. По - скоро да видим само един голям трансфер, а нищо чудно и нито един. Ако това се случи, то ще ни е безкрайно трудно следващия сезон. Отново ще трябва да се надяваме Челси и Арсенал да направят слаби кампании, а Сити да са със същия треньор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има особено значение произходът на Глейзър. И пакистанци да са, то факта, че грам не вдяват от бизнес е на лице. Аз съм сигурен, че дори не знаят кой спечели ,,златната топка'' миналия сезон.

Братле приятелски съвет ще ти дам. Недей да ръсиш такива бисери повече :mood (17):

Че не вдяват от футбол съм съгласен, ама от бизнес ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те ако не вдяваха от бизнес нямаше да направят толкова пари от Юнайтед ! Иначе съм съгласен с факта, че ни трябва качество в халфовата линия и атаката ! И по-конкретно според мен ни трябва техника в средата и нападател от типа на Агуеро, който да вкарва както от далече така и в наказателното !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Братле приятелски съвет ще ти дам. Недей да ръсиш такива бисери повече :mood (17):

Че не вдяват от футбол съм съгласен, ама от бизнес ...

Видно е, че съм се объркал! Имах предвид от футбол!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам да играем в първите 15-20 мин, в които трябва да отбележим гол. След това както във повечето двубой напоследък най-вероятно ще загубим владението на топката, ключова роля ще е представянето на Сколс в средата на терена и единствено той може да помогне в средата. Искрено се надявам, въпреки че Бербатов е сигурен напускащ, да го видим на скамейката и да го имаме като опция евентуално в края на мача. 9-ката ни винаги е говорел добри неща за Юнайтед и смятам, че ако се наложи ще направи всичко възможно да помогне до края на сезона. Искрено се надявам да видим и коренно различни и пределно мотивирани Ернандес и Уелбек. Може би този и мача с Евертън ще решат титлата. Като прогноза - 1:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И Бербатов и Андерсон искам да видим, ала уви. Някой хора просто вече не съществуват за отбора. Дано момчетата са мотивирани преди мача и да играят с хъс и самоувереност, защото иначе лошо... Голяма част зависи и от формата на Вила и с каква нагласа ще излезнат, да победят или да търсят Х.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Леле, колко хора са се насрали и тука, и в Редкафе, чак ми става смешно....Абе вие фенове на Юнайтед ли сте, или на Глиган Грудово ? Все едно не знаете вече за толкова години, че точно когато ножа опре до кокала, сме най-силни. А и кога за бога сме го правили по лесния начин, че сега да е така ? Имайте малко вяра. Никой не очаква да е лесно, ма не се предавайте като някви...айде да не казвам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Контузен е, но Съра го очаква да се възтанови за последните няколко мача. Ама пък и като се замислим, едва ли ще рискуват за няколко мача... Трябва да излекува контузията и следващия сезон да ги дъни :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето човека го е казал кратко и ясно:

Проблема е, че ние цял сезон играем слабо и евентуалната титла ще е благодарение на опита, рутината и страхотните качества на Фъргюсън, както и не на последно място - неопитността на Сити.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ето човека го е казал кратко и ясно:

Нали Фърги водеше отбора към провал бе :mood (36):

А тези които гледаме как от една година СЪР-а води отбора към провал какво да правиме (мислиме, пишиме...)?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Истината е една,а именно завръщането на Скоулс ни даде шанса да се борим за титлата.Честно казано аз много се съмнявах,че ще ни помогне,защото мислех,че е извън форма.За моя най-голяма радост се оказах приятно изненадан,и благодарение на него се намираме там където сме в момента. За мача.Бих искал да видя Ашли на върха на атаката,Руни зад него,по крилата Тони и Нани. Редактирано на от ivan4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само Скоулс да играе, другото ще го понеса ! Карик до него. Разбира се, че предпочитам Уелбек до Рууни, както и Нани на мястото на Иънг. И GGMU!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само Скоулс да играе, другото ще го понеса ! Карик до него. Разбира се, че предпочитам Уелбек до Рууни, както и Нани на мястото на Иънг. И GGMU!

+ Де Хеа, Рафаел, Рио, Евънс, Евра, Валенсия и сме ОК! :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нали Фърги водеше отбора към провал бе :mood (36):

Дори хора с опит и качества не са застраховани, че няма да започнат да вършат глупости и не виждам проблем когато тези неща се казват навреме. А ти какво предлагаш, да си затваряме очите и да пригласяме как всичко е наред?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Релакс бе ... Sir Alex : “Dimitar will be involved in the nextfew games.” FINALLY! ;д от профила на Frédéric Veseli ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Релакс бе ... Sir Alex : “Dimitar will be involved in the nextfew games.”
FINALLY! ;д от профила на Frédéric Veseli ;)

Тоя Весели голям веселяк бил. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Релакс бе ... Sir Alex : “Dimitar will be involved in the nextfew games.”
FINALLY! ;д от профила на Frédéric Veseli ;)

Дано не е вярно.
С отношението си към него САФ не заслужава да види нищо добро от Бербатов.
Да си седи извън групата и да си взима парите.

- "...но имам добри опции в предни позиции."

Ако се появи на терена дано покаже слаба игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече нямам търпение Бербатов да напусне, за да може отбора да се оттърве от тази сган псевдо-фенове! Вместо да коментираме отбора, то голяма част от коментарите е свързана с Бербатов - защо трябва да играе, защо не трябва да играе и т.н.! Харесвам Бербатов, но ще съм изключително доволен, след като се махне! Не знам за вас, но на мен лично ми писна от тази дилема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена