Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Wigan Athletic - Manchester United

Препоръчани публикации

Уигън са отбор, който играе атакуващо и ще оставят пространства, а точно използването на празните пространства от крилата ни носят всички успехи последните месеци

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам изразителна победа. :) Трябва да увеличиме головата си разлика. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уигън са отбор, който играе атакуващо и ще оставят пространства, а точно използването на празните пространства от крилата ни носят всички успехи последните месеци

Абсолютно. Уигън играят винаги футбол, независимо с кого играят. Те не играят в глуха защита, така че очаквам в тоя мач да ни е по-лесно, отколкото в последните 2.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тези само като знаят с кой ще играят и сами ще си вкарат 3 гола. Играем срещу най-големият ни абонат и би трябвало да им вкараме 4-5. Стига да се намери кой да вкара... :waiting: Дано видим най-после Нани в състава, защото ще е полезен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уигън са изключително симпатичен отбор! Надявам се, че няма да изпаднат! Като цяло бих казал, че ако това беше мач, в който не са задължителни трите точки, то нямаше да съм разочарован ако не бием, но все пак победата е задължителна, така че ,,латикс'' ще трябва да пострадат. Иначе те са ни най - удобния отбор във Висшата Лига! Статистиката говори само по себе си - 14 мача, 14 победи, 46 вкарани, 4 допуснати! Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще продължим традицията при тях, но нема да ни е лесно ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано Нани играе ! няма да се разсърдя дори и център нападател да го пусне е за предпочитане !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам изразителна победа. :) Трябва да увеличиме головата си разлика. :)

Щото сигурно головата разлика ще реши титлата? :shocked:

За кво ви е тая голова разлика,полудехте цел сезон с нея... Водим с 8 точки,изключително ми е все тая каква ще ни е головата разлика... Стига сте се.

Важно е да си вземем мача,резултата и начина,по който това ще стане,няма никакво значение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Викам да не се спъваме точно сега и то точно срещу Уигън :) Този сезон сме много силен гост, а Уигън са ни най-големия абонат, така че не виждам как могат да вземат нещо. Отново спокойна шампионска победа, запазваме разликата и гледаме напред. Не очаквам разгром, но знае ли се - ако ни тръгне, можем да ги качим на разлика, както често се е случвало. Много ми се иска поне един измежду Уелбек и Чичарито да избухне и да навлезе във форма най-после и този мач е подходящ за това. Стига сме играли без централен нападател.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още една шампионска победа и Сити ще затънат още повече. Нали това е целта в крайна сметка. Да можем да ги обезличим, ускверним и насилим насред арабелското стадионче, пред погледа на жалките им фенчета и смешното им треньорче в края на месеца. Да е живо и здраво жабарчето, да ги води още няколко годинки и да ги върне там където им е мястото - зад Пула :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Още една шампионска победа и Сити ще затънат още повече. Нали това е целта в крайна сметка. Да можем да ги обезличим, ускверним и насилим насред арабелското стадионче, пред погледа на жалките им фенчета и смешното им треньорче в края на месеца. Да е живо и здраво жабарчето, да ги води още няколко годинки и да ги върне там където им е мястото - зад Пула :devil3:

Ти зад Пула знаеш ли какво значи :mood (35): Чемпиъншип :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доколкото помня Валсения много си наказва бившия си тим,тъй че единия гол е ясен.Въпроса е те да не вкарат повече от нас де :D Все пак си мисля,че една 3-ка не им мърда

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уиган са ми много симпатични и дано се спасят,иначе бием с хендикап и така до края :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кофтито е, че сме гости... ще скачат със сигурност за Х-а.Ще ми се да видя Парк като титуляр, но малко вероятно.Три точки довечера и се надявам УБА да измъкнат нещо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (35): :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кофтито е, че сме гости... ще скачат със сигурност за Х-а.Ще ми се да видя Парк като титуляр, но малко вероятно.Три точки довечера и се надявам УБА да измъкнат нещо.

Най-абсурдния коментар , надявам се да е с ирония :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако се притесняваме от Уигън, то докъде я докарахме. :mood (35): Абсолютно несериозно е да се смята, че сме способни именно с тях да се изложим. Една победа с разлика и нищо повече, а другото ще е провал. Е, разбира се, че победата е най-важната, но според противника е съвсем нормално да очакваме повече голове. Тръгнали сме да ставаме шампиони, а най-големият ни абонат да ни спъне ми се струва невъзможно. Този сезон се нагледахме на резили, но не очаквам точно с тях стане още един. Рууни да се стяга да вкарва, че го искам с приза за голмайстор на Висшата Лига в края на сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this