Jump to content
Viper

Manchester United - Queens Park Rangers

Препоръчани публикации

Надявам се на по добра игра и по убедителна победа макар, че както и да играем накрая важното е да си вземем 3-те точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука смятам че е време да ги минем и по голова разлика тия ШИТНИ!

Минахме ги. Те са 76-27, а ние 75-25.
Въпреки това не е лошо да дръпнем напред с още предвид мачовете ни с КПР и Уигън, които са много удобни за тази цел.

Дано Арсенал да се развихрят и разликата стане, ако не 8, то поне 7!
Искам Рууни да вкара хеттрик най-после!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано ван Перси удари едно рамо,след като 4 или 5 кръга не се е разписвал мисля,че му е време.както и да е,викам да не разчитаме на Арсенал,ами да си изиграем мача както си можем и те така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да бием, Нани да е в групата и най-сетне да поиграе малко след тая тъпа контузия и така. Ако ги бием и с разлика, ще е чудесно за г.р. Но и на 1 гол разлика ще съм доволен. Важни са 3те точки. Другото е бонус.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам да бием, Нани да е в групата и най-сетне да поиграе малко след тая тъпа контузия и така. Ако ги бием и с разлика, ще е чудесно за г.р. Но и на 1 гол разлика ще съм доволен. Важни са 3те точки. Другото е бонус.

Аз го забравих. :mood (17):

Какви са тези наши контузии. Уж ще отсъства малко и накрая се оказва двойно времето до неговото завръщане на терена. Оуен също трябваше да е готов отдавна пък само тренира, тренира и никакъв го няма.

Дайте инфо някъде кои последно бяха контузени и за колко време ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача няма да е никак лесен и се надявам да не ги подценим.Дано им вкараме повечко голове :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много мачове ще имат този уикенд, а в понеделник започва новия кръг. Ние след неделя играем в сряда. КПР не са лош отбор, но ако играем както подобава не вярвам да ни притеснят. Ще се справим. Може и Погба да получи шанс в някакъв момент от мача. Сисе изтече ли му наказанието ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много мачове ще имат този уикенд, а в понеделник започва новия кръг. Ние след неделя играем в сряда.

КПР не са лош отбор, но ако играем както подобава не вярвам да ни притеснят. Ще се справим. Може и Погба да получи шанс в някакъв момент от мача.

Сисе изтече ли му наказанието ?

Наказан е за следващите 2 мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сисе изтече ли му наказанието ?

Пропуснал е само мача с Арсенал...а за директен червен 1 мач не мисля, че е достатъчно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Минахме ги. Те са 76-27, а ние 75-25.
Въпреки това не е лошо да дръпнем напред с още предвид мачовете ни с КПР и Уигън, които са много удобни за тази цел.

Дано Арсенал да се развихрят и разликата стане, ако не 8, то поне 7!
Искам Рууни да вкара хеттрик най-после!

Да , точно с 1 гол сме зад тях , ама тва няма особено значение , дано си вземем трите точки , защото не съм много сигурен че Арсенал ще могат да вземат нещо от Сити .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вие сте полудели,головата разлика изобщо не ме интересува... Искам победа с 1 или 2 на нула,пазене на сили и състав,Сити ако сгрешат на Емирствата добре,ако не си продължаваме с 5 точки чист аванс,в момента дори загуба в директния мач няма да е фатална,а аз съм почти сигурен,че няма да паднеме там. Никви голови разлики,никви преки мачове,никви филми,ставаме шампиони по точки и то с разлика! Мразим фенове на "красивата" игра,к*р пасчета,у-а,разцъквания,Меси,Барселони,Реали и секви такива. Искам грозен футбол,натиск,ръгане,груби влизания тип Скоулс,дебнене,1 положение да имаме и да си го вкараме,така е много по-сладко,хаха. Тази победа тази нощ срещу Роувърс е 100 пъти по-ценна от всичките разгроми на Барцелоните над некви Малаги,Осасуни,Валядолиди и т.н. селскостопански и портокалоберачески отбори от примИерата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хаха , спокойно , само си обсъждахме головата разлика и поредния мач за титлата . :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хаха , спокойно , само си обсъждахме головата разлика и поредния мач за титлата . :mood (17):

:mood (17): :mood (17): :mood (17):

Относно мача, дано не ги подценим!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
задължителна победа !!! одобен момент и за по-изразителна победа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да , точно с 1 гол сме зад тях , ама тва няма особено значение , дано си вземем трите точки , защото не съм много сигурен че Арсенал ще могат да вземат нещо от Сити .

То било обратното. :mood (17): Ние сме били с 76:27, а те 75:25...
Както и да е, но аз пък вярвам, че Арсенал ще вземат нещо от Сити, а и въпреки всичко не е лошо да дръпнем при головете, защото накрая може да се случи така, че да се гледат именно тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хаха хубаво го каза Манчестъра за "красивата" игра. Иначе тука е ясно, че не трябва да ги подценяваме и трябва задължително да им вкараме поне 2 гола, за да ни е сигурна работата. Арсенал задължително трябва да земат точка, защото са с равни точки с Тотнъм и се борят за 3-тото място общо взето. Задължително им е и на тях, така че не вярвам просто да се оставят на Шити. То само едно отборче е способно на това, и то сега е на 8 или 9-то място нещо такова, дето си му приляга.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена