Jump to content
Sign in to follow this  
Sunsh1Ne

Manchester United 1 - 0 Fulham

Препоръчани публикации

Бахти измъчената и изстрадана победа...3 точки са си 3 точки все пак. Някой да каже нещо за ситуацията с Карик и Мърфи на края? Редактирано на от Grimmjow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евала.Сезон 07/08... 3-те точки, на върха на класирането.Какво повече?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаб мач. Очкавах повече. САФ сгреши с подхода и решенията си по време на самия мач. Трябва да благодарим на съдията, че не даде дузпа на онази ливърпулска утрепка. Все пак победа и 3 точки. Такъв Иънг искам да виждам. Лева вечер !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквах да бием много по подобаващо, ама пак стана така да треперим в края, инфарктни последни 10 минути. Положението в наказателното беше 50/50 съвсем спокойно можеше да бъде свирено и дузпа. Все пак честито ни първо място ! :anti (4): Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е как кфо.. Пасохме трева пак на Олд Трафорд. Карик направи толко очевадна дузпа, че единствената причина съдията да не я свири е, че щяха да го убият после. Чичарито/Уелбек пак станаха за смях.. Добре че е Руни. Еванс е страхотен, наистина влезе в топ форма. Смените бяха тотално малоумни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бесен съм...заеби, последните 10 мин. направо си ни биха, не без дейното участие на Старчето... :angry: п.с. Заради играта на Чича и Уелбек ли Бербатов е резерва??? Редактирано на от StreetSoldier

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаба игра и как съдията не даде 100% дузпа за Фулъм не знам. Измъкнахме се с голям късмет.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От уинър как си кръстили заглавието на мача :mood (17): " ПОДПРЯН Юнайтед измъчи победата над Фулъм " :mood (22): :mood (22): :mood (22): Така ни подпряха, че не можехме да паднем :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мъка но все пак е победа и 3 точки но .......... :mood (36): има си чиста дъзпа уникален пролужение на Ернадес незнам кво става с този отбор пак само 20 , 30 мин игра

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От уинър как си кръстили заглавието на мача :mood (17): " ПОДПРЯН Юнайтед измъчи победата над Фулъм " :mood (22): :mood (22): :mood (22): Така ни подпряха, че не можехме да паднем :mood (22):

Тоя сайт си го блокирвам завинаги

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честити ни три изключително измъчени точки. За пореден път Ернандес се доказа колко е "силен" с топка в крака и в подаванията си... МоМ: Валенсия!!! Това момче не спира мач след мач да се раздава на 200%, ако всички бяха така...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам чувството, че не съм писал цял сезон, ама не съм в настроение с тая игра. За никъде не сме. Добре, че и другите отбори са неадеквати и току виж сме взели титлата. Ама английските отбори ги бият кой къде ги хване, то е ясно тоя сезон. А дуспата.... щом на нас ни трябват 3-4 повторения то е ясно. 50% шанс да се свири. Върза ни. Ама ми е много чудно Ашли и Ернандес кво могат да направят сами напред... без Гигс или Руни да ги подкрепя. Имаме крещяща нужнда от градивни играчи 3ти сезон. А кога ще видим такива?!?!?!?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много труден мач се получи, Фулъм си бяха научили уроците от предишния мач, а нашите направиха сума ти разсеяни отигравания. Особено накрая беше... Излезна Рууни и трябваше да пазим резултата срещу Фулъм. А ни спестиха и дузпичката на Карик накрая... Но - важен е резултатът. Изобщо докрая са важни само резултатите. За играта е ясно - по принцип не е лоша, но подложат ли ни на по-сериозен натиск, започваме да издишаме... Дано до диерктния мач с Етихад сме взели поне още 1 точка аванс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Каква дузпа бе, стига сте се водили по глупостите на малоумниците от Диема. Кажат една тъпотия, настроят хората и по медиите и из форумите се леят тъпотии. Как ще свириш това измислено положение като дузпа, след като не си свирил игра с ръка на другия отбор, отклоняваща центриране. Онова беше в пъти по-нарисувано положение. Да не говорим, че същият льохман - Майк Оливър, свирна оная мега измислена симулация на Бен Арфа за 1-1 с Нюкасъл на ОТ тоя сезон. Нали щяха да го убият тоя, ако го беше свирил и това. Иначе трябваше да бием с повече заради головата разлика. Не съм доволен, че треперихме в тоя мач докрая, ама все пак 3те точки са си най-важното. И с Блекбърн задължително Чичаро титуляр, Уелбек в последните няколко мача е много слаб. Само с Уулвс игра добре, иначе в последните 5-6 седмици е гола вода.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Престъпно слаб мач! Уелбек и Чича бяха дупка. Халфовете като цяло не можеха да комуникират с нападателите, та даже и с крилата. Добре, че съдията не даде дузпа на лузърпулската курва, че тогава щяхме да го ядем. Общо взето ако по тоя мазен начин искаме да сме първи пред Сити с 3 точки и повече няма да стане.... Безумно слабо, как може такова нещо.. Но и Фулъм бяха много добри днес, трябва да им се признае. Шварцер пак направи 2 много важни спасявания, но това не е извинение. И Валенсия да вземе най-накрая да се научи с левия крак.... както и Евра с десния, ебати скъсаха ми нервите за пореден път! Добре, че отзад беше стабилно поне Евънс и Рио. Важни са трите точки разбира се, ама следващия отбор, срещу когото излезнем с такава мотивация и игра най-малко Х ще ни вземе. Да не споменавам, че гола ни дойде след щастлива случайност...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С такива мачове се печелят титли , но се и губят , много голяма победа на момчетата , не критикувайте единици , защото според мен напрежението беше огромно и си пролича главно при младите . Дано на Рио му няма нищо , защото е уникално важен .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А, и смяната на Рио точно когато стана напечено?!?! :unsure: :ohmy:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this