Jump to content
Sign in to follow this  
Exitence

Wolverhampton 0 - 5 Manchester United

Препоръчани публикации

21' J.Evans 43 'L.A. Valencia 45' D. Welbeck 56' J. Hernandez 61' J. Hernandez Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гол на Джони Евънс с асистенция на Майкъл Карик - двамата най-критикувани и недооценени футболиста ... дали не ми е адски сладко в момента. :mood (36): Валенсия е машинка или както го определят в RedCafe - "You sexy beast!" :D Как да не го обичаш този човек?! Завръща се след контузия и все едно нищо не е било ... същият Антонио Валенсия, който си беше и преди това. 90 минути игра, беше замесен във всяка една ситуация около и в наказателното на противника, гол и две асистенции. :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички "фенове", дето писаха, че ще паднем с много, Х-а е сигурен, мачът бил 2-0. Рапорт !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голям Рууни, Голям Валенсия. Супер айляшки мач. Така трябва да се играе срещу слабаци. Върнахме им го за миналата година. Валенсия просто е изумителен... връща се и мачка, тоя сезон е перфектен, както и миналия впрочем. Жалко, че Рууни не вкара, но няма нищо! Гледаме към следващия мач и се надяваме Шити да сгафят с Челси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много доволна победа. :) Погба за пореден път направи добър мач и се издига в очите на феновете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубав мач за нас.Хейтърите пак ще кажат,че съдията ни е подпрял,но нарушенията на Зубар бяха очевидни.Вълците са отчайващо слаби в защита. Евънс днес беше перфектен,поздравления и за гола му.Рууни се раздаде много нищо,че не успя да вкара.Уелбек и Чича най-после се разписаха.А за Валенсия (МоМ) нямам думи,все едно никога не е бил контузен.GGMU! :manutdd: P.S.Чакаме Челси да си спазят обещанието и да бият Сити. (По думите на Тери :) )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа ! Смачкахме ги и ако играехме на 100% щяхме да ги бием с двуцифрен резултат ! само не мога да разбера кво му пречи на Уелбек да вкарва 100%те положения, които му се откриват през целия сезон.. и ме е яд, че Руни не вкара, а се виждаше колко много му се иска

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чиста победа с много голове.Какво по-хубаво може да искмае? МоМ Валенсия,отново силен мач за него. :) ГГМЮ :mood (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доволна победа. Отдавна не бях гледал толкова лежерно с наслада мач на Юнайтед. Просто с кеф си пиех биричката и се наслаждавах на играта. Да - бяха с човек по-малко и това ги срина тотално, но футбол...какво да се прави? Радвам се, че Тонката се върна с пълна пара. Жалко, че Рууни не успя да вкара, защото за пореден път се раздаде...не случайно стана играч на мача.

Браво на момчетата...сега чакаме издънка на Шити срещу Челси, които май са в подем след изгонването на Боаш - обрат в ШЛ срещу Наполи...гледам, че са го нацепили и на Лестър. Май са в преповдигнато настроение и имам добри очаквания за мача в Сряда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чакам коментара на Димчо хубавеца. Накрая чак ме хвана яд, че спряха да играят вместо да вкарат още 2-3 гола...но бях изненадан, че вървим толкова добре с головете тоя сезон, дано продължат в същия дух!!!!! Kaто мачкаме всички са велики, но Де Хеа направи мн хубави спасявания след 5тия гол. Валенсия е човека. Тия 2мата ще ни доведат до титла!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма спор, че МОМ е Антонио! Рунката отново изигра съществена роля за отбора, както винаги го е правил. Хубава атака и гол на Ернандес. Уулвс не са ни мерило, да не говорим и с човек по- малко. Трябва да се представим по същия начин срещу противниците ни от всички следващи мачове до този със Сити, за да говорим по- сериозно. Има ли някаква класация, която да показва кой играч е изиграл най много минути от началото на сезона?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ха вълчетата го отнесаха :mood (23): мом валенсия но да не подценяваме руни-той беше страхотем макар че ми се искаше и той да вкара гол :mood (33): кво става с бербо :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ха вълчетата го отнесаха :mood (23): мом валенсия но да не подценяваме руни-той беше страхотем макар че ми се искаше и той да вкара гол :mood (33): кво става с бербо :mood (20):

Сър Алекс си прави гавра с него, какво може.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голям Рууни ?! Този мач игра ли ? Имах очаквания към него, но за жалост не беше на ниво. Трябваше да се възползва от играта на противника и да вкара, за да доближи РВП. С оглед играта на Вълците не могат да се правят заключения, но важна бе победата и може само да съжаляваме, че не вкарахме повече от 5 гола. Страхотен Валенсия! За мен е най-важният ни играч този сезон. Добре, че най-после се разписаха Уелбек и Ернандес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
МИслех го 3-0 тоя мач, ма уулвс много зле отзад :) МоМ - Валенсия. Тоя човек все едно изобщо не е бил аут. Много ме кефи. Който очаквал е труден мач тука не следи първенството. Уулвс просто са се запътили мощно към чемпиъншип. Ние си свършихме работата за сега, надявам се да дойде помощ от Лондон през седмицата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Валенсия сме съвсем друг отбор... Жалко, че Рууни не успя да се разпише, личеше си, че му се искаше.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачът беше пълен лабеж,Валенсия просто огромен прогрес тоя сезон,дори се завръща от контузия и все едно нищо не му е имало продължава си с перфектната игра,Чичо нямаше едно точно отиграване ама отново 100 процента ефективност.Рууни жалко че не вкара,но в присъствието на Ернандес и Уелбек сякаш по-скоро му пречат,иначе много добре проведен мач титлата е близооооооооо :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер мач! Много слаби бяха Уувс.... Не трябваше да спираме да играем, а да им зашием още 2-3 гола. Все пак 60-та минута водехме с 0:5 ! Щеше да е добре Ернандез да направи един хеттрик и Рууни да се разпише.... Чак ме хвана яд малко, че Рууни не вкара! МОМ - Валенсия, първото полувреме не се отличаваше много много и малко се уплаших да не би след контузията да си е изгубил формата, но второто полувреме показа какво може! :mood (28): Айде сега Сити изостават с 4 точки и ще се издънят с/у Челси, сигурен съм! :anti (4): Редактирано на от Bra1nSicK

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Коментарите за головете на Торес ги носочете в друга тема.

Иначе Валенсия е просто уникален! Страхотно завръщане просто. Добро представяне днес, но пък и червения картон улесни нещата.

Paul Scholes attempted 98 passes today and completed 96

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this