Jump to content
mrs.hernandez

Athletic Bilbao - Manchester United

Препоръчани публикации

С младите... САФ показа, че му е през *** за този турнир. Ще ми бъде странно, ако изведнъж започне да гони дивото...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много тегаво , даже почти сме зачеркнати от турнира , най вече заради наша вина . Сър-а отписал ли е мача , няма к;во да му мислим . Вероятно ще имаме сили , но дали ще ги използваме спрямо този мач , а не онзи няколко дни по-късно с-у Уулвс , това е под въпрос . Два гола са трудно дори и за Барса и Мадрид що се отнася за ''Сан Мамес'', там са крепост , пък и ''Лудия'' ще ги надъха неуверно , пресата им е убийствена , Йоренте и Муниайн си знаят работата . Важно е дали ние ще играем , дали изобщо се налага феновете да тръпнат за мача , доста играчи се изказаха за турнира ,обаче с игра си опонираха .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чича и Уелбек ще ги оправят тия.6-0.

Публикувано изображение

Надявам се да покажем силна игра и в Европа. Трудно ще е, но не и невъзможно да продължим. Трябват ни най-малко 2 чисти гола!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
5 минути натиск в зоната на Хави Мартинез миналия мач, изкарваме му жълт картон и сме оптимисти за реванша ... Не че сега нямаме шансове.. Като знам, че вече си зависи изцяло от нас титлата в Англия, едва ли да тръгнем да обръщаме Билбао на "Сан Мамес" ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въпросът не е дали имаме сили да ги победим с 2 или повече гола разлика, а дали ще се напрегнем. Все пка си мисля, че ще спечелим мача и продължим напред!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

0:2 или 0:3, вкараме ли ранен гол нещата се накланят много сериозно.

То щот кат вкараме ранен гол в Европа тая година, нещата се към нас се накланят нали.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
дано някак успеем да ги отстраним..не трябва да допускаме гол, което ще е много трудно предвид нападателната им игра, но все пак имаме шанс

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано самочувствието в отбора се е повишило след победата над УБА.Труден мач ще е,но имаме сили да ги отстраним !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То щот кат вкараме ранен гол в Европа тая година, нещата се към нас се накланят нали.

Eми квото стане в край на сметка, те излизат и играят, като нямат мотивация да се приключва и това е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уникално НЕ МИ ПУКА за тоя мач. Ако стане нещо-добре, ако не- здраве да е. Само 2 дена и малко след тоя мач имаме тегаво гостуване на Уулвс, което ако вземем титлата вече ще е наша за губене, а не обратното. Де Хеа, Рафаел - Смолинг - Джоунс - Евра, Нани - Карик - Гигс - Йънг, Рууни, Чичаро. Да внимават само да не се контузят и това е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знаете ли, че точно преди 35 години играем в Уефа и отпадаме от... Атлетик Билбао във... втория кръг Дано се обърнат нещата тоя път, за мене изхода от тоя мач е по-неясен от всеки от мачовете ни напоследък

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Замислете се какви свещени простотии говорите... хем мислите, че мача е отписан, хем ми слагате Чичарито титуляр. Логичното е Бербатов да започне в такъв случай. Нали той е великата резерва! Едно нещо: ПРОДЪЛЖВАМЕ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена