Jump to content
Sunsh1Ne

Manchester United 2 - 0 West Bromwich A

Препоръчани публикации

Manchester United 2 - 0 West Bromwich A

36' [1 - 0] W. Rooney
71' [2 - 0] W. Rooney (pen.) Редактирано на от Sunsh1Ne

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак сме първииииииииииииииии!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :champs (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доволна игра и общо взето ако не бяха пропуските бих казал, че ги прежалихме :mood (17): Кой сега е номер 1 :champs (14): Шити пак с пръст в устата :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЕЕеееее доживяхме отново да сме на 1-во място! Браво на Суонзи! Нашия мач беше добър, взехме го на ходом, без напрежение и без излишни драми. Доволен съм. Добра игра на Йънг, Рууни и Скоулс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това беше сравнително хубав мач. Трябваше да реализираме някои от пропуските да си оправим головата разлика. Уелбек прост е голяма дупка, да видим сега как ше го оправдавате. Гредата на Ернандез щеше да стане красота, но малшанс. Хареса ми днес, въпреки и неговите пропуски и някои не добри отигравания. Рууни и във много добра форма, а Де Хеа започва да показва потенциала си от няколко игри насам. Честита победа :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много доволен и от двата мача. Уелбек пак скина нервите на стареца. Някой ако набара видео или гифче разговора очи в очи след смяната да дава насам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано останем там до края на сезона, там където ни е мястото! ПРАЗНИЧЕН ДЕН ЗА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ! :champs (13): :anti (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре победа ! Руни и Йънг напрайха ебати мача ! важното е, че сме на 1то място и не трябва да го изпускаме до края ! :msg-50-1328309945: :anti (4): кво трябва да се случи Уелбек или Чичарито да вкарат ? Редактирано на от ko3mo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа!Страхотни Рууни,Де Хеа и Йънг. On the top where we belong! :anti (4): Дано повече не изпускаме първата позиция.GGMU!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
axaxxaxax за малко коментара ми в темата "преди мача" да се сбъдне :mood (33): Бравоооо,най-сетне силен ЮНАЙТЕД и силна ПУБЛИКА..Трябваше много повече да им вкараме.Нищо,пак доволно. Йънг мисля да го отказа от този пост десният им бек.. :mood (20): ДЕ ХЕА !!!!! :mood (28): :mood (28): Руни пак без напрежение си ги ниже.Перфектно. А тия пичаги Суонзи просто направиха деня още по-прекрасен ! Най-сетне се намираме където ни е мястото. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубава победа.Можеше и още да вкараме,но просто едно от двете качества на Ернандес,завършващият удар беше под всякаква критика.Окей отписал е Бербатов,само че по-добре да играем само с Рууни,пейка за другите двама.Иначе като видях как се радват феновете веднага ми стана ясно и превключих канала да видя гола.Напомня ми на нашите стадиони където има някой пенсионер с радио и слуша развоя на другите отбори и като падат хората се радват. Браво на Меси!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма Джаро, няма Маро...от днес водач в Премиършип е Ман Юнайтед.....GGMU :msg-50-1328309945: :glory (24): :glory (32): :anti (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това момче Luke Moore преди нижеше гол след гол в Астън Вила. Чудя се защо така се е получило с него да е резерва в Суонзи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това момче Luke Moore преди нижеше гол след гол в Астън Вила. Чудя се защо така се е получило с него да е резерва в Суонзи!

яко контузии...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни пак спаси задника на Уелбек.. Сериозно, това момче не става грам.. Евра, нашият велик капитан-клоун направи дузпа, добре че не я свириха.. Сега заради голямата радост, че минахме Сити, пак ще се прикрие ужасяващата им игра..Бива бива, ама чак толко вече.. Иначе да, голям кеф. Де Хея = Бог.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Останалото после!

Tая мацка не е толкова секси, ама заслужава една вечеря....засадата беше много, ама много тънка :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове