Jump to content
Sign in to follow this  
Reshetkova

Проучване сред феновете на Манчестър Юнайтед

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Здравейте на всички!

Моля тези от вас, които имат време и желание да вземат участие в проучването, да попълнят онлайн анкетата ми: http://kwiksurveys.com?s=LOMHLH_20c7311f
Кратка е - състои се само от 5 въпроса, така че не отнема повече от 2 минути.
Ако модераторите сметнат темата ми за излишна или неправилно позиционирана, нека я изтрият. :)

Благодаря за вниманието! Редактирано на от Reshetkova

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде едно попълване от мен. Не е много добре направена анкетата, а и като цяло Глобул не дават нищо специално. Тези привилегии си ги има всеки с One United мембършип. Аз лично не виждам как някой абонат на Вива или Мтел ще мине към Глобул само щот е фен на Ман Ю. Предвид че на плановете има липсват достатъчно минути към други мрежи. Айде ако си абонат на Глобул може ама иначе нещо няма смисъл. Има правописна грешка при твърденията и въпроса за Бербатов е супер излишен и прави лошо впечатление както е формулиран. От мен това успех.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Благодаря за критиката, ще взема предвид забележките ти. Виждам, че не са малко - а иначе ти занимавал ли си се с проучвания? :) Моля те да ми кажеш къде е грешката. Платформата, която съм използвала, е безплатна, не предлага проверка на правописа на български и доста време си играх да я разуча. От толкова взиране ми става трудно да си откривам грешките. А анкетата е съвсем наивна, а не професиoнална, и не предполага събиране на информация, която да послужи за прецизна или по-сложна статичтическа обработка. Като цяло единствената ми цел е да докажа именно, че новите абонаменти на Глобул и другите им допълнения няма да доведат до увеличаване на новите клиенти. Всичко е с развлекателна цел и не мисля, че е нужно за 5 въпроса да се спазва строго официален тон. Редактирано на от Reshetkova

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Правописната грешка е при твърдението " защо фенове на Ман Ю. Само защото е най-великия отбор в Англия?"(или нещо от сорта) Пише "замо защото" Тва ми се наби докато го четох.
Иначе си личи че не се интересуваш от футбол.

Завършил съм Маркетинг и за това уж звуча че знам какво пиша. :mood (33): Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове