Jump to content
Sunsh1Ne

Norwich City 1 - 2 Manchester United

Препоръчани публикации

Направо щях да получа удър добре, че е ГИГС да ги бием! Евала 900 и гол това е най-доброто възможно!!! КАквото и да кажете ГИГС е НАЙ-великия играч на МАнчестър !!! Редактирано на от alek200

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс, Скоулс и Де Хеа. Останалото няма да го коментирам, защото ще ме баннат. Защо не пусна Бербатов само САФ си знае...но мразя да е твърдоглав.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скоулс и Гигс. 20 години по-късно същата история. Първо - Уелбек направи пропуски, които не мога да бъдат простени. 2 пъти за 3 минути сам срещу вратаря от УДОБНИ позиции пропуска. Обаче не, него няма да го оплюят.. Ако Бербатов беше играл така безобразно, щеше да го смени на бърза ръка още на полувремето.. И щеше всички да скочат и да го плюят че не става.. Е, имам една новина - Уелбек игра безобразно, не заслужава титулярното място. Пълна трагедия общо взето, ама това не е нещо ново.. Не знам Бербо какво му е направил на Фергюсън и кавко трябва да стане за да го пусне.. Нищо позитивно няма от тоя мач, освен Де Хея - живо и здраво да е момчето. НИЩО друго. Баси, т'фа ако е победа, дано никога не изгубим....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен начин да ознаменува мач №900.Скоулс и де ХЕя също играха супер.Важното е, че притискаме Сити.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лорд Алекс Фъргюсън Сър Пол Скоулс Сър Раян Гигс Стабилен мач на Де Хея. Останалите се пестяха 70-80 минути, да не се изхабят случайно. Чак накрая заиграхме като отбор, като Манчестър Юнайтед... Ето това отношение не мога да го разбера: отпаднахме от ШЛ, от всички купи и останахме да се борим за титлата с мегапротивния Ал Итихад, и пак... За какво се пестят, за кого?! Предишните сезони такова поведение бе разбираемо, но не и този! А за Уелбек - не съм виждал такъв карък в един мач. Както и да е, важна е победата. Но без Скоулс и Гигс сме жив зян... Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Докога Скоулс и Гигс ще ни дърпат напред ? Поклон пред титаните и много важни три точки! К*Р за всичко останало около мача!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен Скоуси,Сър Гигси се насра като вкара ЕВАЛАТА! БЕЗОБРАЗЕН ЛЕЛБЕК АМА БЕЗОБРАЗЕН! Берба липсваше.Ако беше той хетрик с тия пропусни на Дани :) Иначе инфарктен мач разочарован съм като цяло

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам и не вярвам на ушите си .... да се защитаваш в продължение на 75 минути и накрая да завършиш мача като победител.

:facepalm: Чичарито - голяма дупка
:facepalm: Уелбек - ГОЛЯМА ДУПКА това момче, като да беше с развързани връзки на бутоните...постоянно се омотаваше около топката. :mood (30):
:facepalm: Евра - голяма дупка. Тия ни разпиляха по десния фланг. От всички центрирания само 3-4 успя да предотврати...направо го разкатаха.
:facepalm: Евънс - голяма дупка
:facepalm: Карик - малка дупка

Де Хеа - ГОУЕМ !!! :mood (6):
Скоулс - МНОГО ГОУЕМ !!! :bow
Гигс - ВЕУИК !!! :sir-giggs:

Просто онемях...не можех да повярвам, че момчетата играха толкова анемично. Въпреки това браво на момчетата, които толкова време бранеха резултата - Фил, Де Хеа, Рио. Ако не бяха те, сега щяхме да ревем. Дали защото сме Ман Юнайтед или заради 900-ия мач на Гигс...имахме късмет и се радвам, че победихме, но НЕ заслужавахме. Редактирано на от Nicozo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest u6leto
Пореден сбъркан мач от стареца .Като вижда че Уелбек не е във форма що го пуска цял мач ,от 6 мача не е вкарвал.И пак добре че са пенсионерите че да бием.Дъртия да се взима в ръце че тая година ако не го направи ще сме на сухо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въпрос за 100 000 лв. "с какво залсужи 94мин да е на терена Уелбек??" иначе показахме футбол в последните 5 мин. Днес ни спасиха "старчетата" , както и в много други мачове!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До кога ? До кога с тая игра ? :angry: Защо трябваше да ни вкарват,за да започнат да си мърдат задниците Нани и ко.Вярно,че е нещо уникално като вкараме победен гол в последните минути,но не е нужно всеки път такава победа.Гигс няма да го коментирам..БОГ ! При наличието на Скоулс и Гигс на терена защо Евра носи лентата..трябваше Гигс да е капитан най-малкото заради 90-ния си мач.Тоя Пилкингтан си дигна самочуствието покрай Евра.. :shocked: Както и да е,важни 3 точки и дано с Тотнъм да видим един по-различен Юнайтед..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Легендите изнесоха мача,отново познатата ни игра супер пестеливо и чакаме да ни вкарат да започнем да играем,Уелбек ми скъси живота с 2 години от нерви.От следващия мач се надявам да има почивка за днешните нападатели и е време за Бербатов.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:glory (19): :sir-giggs: Просто Гигси е велик! Съгласен съм, че голяма част от момчетата не играха както подобава на Юнайтед, но мисля че Карик не е от тези, които се представиха лошо този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек... Сякаш повтаря грешките си вместо да се учи от тях. Онова положение дето му я избиха от голлинията беше идентично с онова срещу Арсенал. За изпуснатия удар с глава, който беше нарисуван гол след кинжален пас на ГОСПОД не говорим. Много слабо. Като изключим доброто разбирателство с партньорите си и хубавите комбинации едно трагично представяне на младия англичанин. Чича още по-безличен. Бербатов щеше да свърши доста работа в този мач. Не само с класа, но и с опит. Къде са тези, дето говореха, че нашия бил резерва на Руни? Интересно ми е какво мислят сега. Редактирано на от pon4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.physioroom.com/news/english_pre...njury_table.php

Ето защо Уелбек играе цял мач, дори и в такава форма. Няма за какво да вините САФ, в дадената ситуация прави ПОВЕЧЕ от максимума. Това, че изгуби доверието си в Бербатов, е друга тема...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

При наличието на Скоулс и Гигс на терена защо Евра носи лентата..трябваше Гигс да е капитан най-малкото заради 90-ния си мач.Тоя Пилкингтан си дигна самочуствието покрай Евра.. :shocked:

Колко пъти трябва да се обяснява за тази капитанска лента ?
САФ след Видич вярва на Евра, а и той е може би играчът ни, който най-много играе през сезона. Не може капитанската лента да се прехвърля от играч на играч постоянно. Разберете го най-после и стига по тази тема... Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гледам и не вярвам на ушите си .... да се защитаваш в продължение на 75 минути и накрая да завършиш мача като победител.

Чичарито - голяма дупка
Уелбек - голяма дупка
Евра - голяма дупка
Евънс - голяма дупка
Карик - малка дупка

Де Хеа - ГОУЕМ !!!
Скоулс - МНОГО ГОУЕМ !!!
Гигс - ВЕУИК !!!

Просто онемях...не можех да повярвам, че момчетата играха толкова анемично. Въпреки това браво на момчетата, които толкова време бранеха резултата - Фил, Де Хеа, Рио. Ако не бяха те, сега щяхме да ревем. Дали защото сме Ман Юнайтед или заради 900-ия мач на Гигс...имахме късмет и се радвем, че победихме макар да не заслужавахме.

Точно това е и моето мнение (е може би не с конкретните думи, но в този дух :)). Няколко добри момента за Нани, един-два за Йънг и толкова. Нападението с изключение на 1-2 отигравания беше зле. И ще го кажа за не знам кой път вече - до кога като вкараме гол и ше бавим темпото и ше се затваряме? Всеки път така правим и всеки път треперим. Като си вкарал гол, натисни, вкарай още един-два пък тогава бави играта и насищай централната линия. Но да оставиш само един нападател, дето не можеше и да вкара точно този ден ми е някак си несериозно. Добре бе чеше Гигс да я вкара тази топка, иначе щеше да е смешно как губим точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ryan Giggs The Real Red Legend :mood (28): :mood (28): :mood (28):
Уелбек няма да го коментирам,мисля,че играч като него не заслужава дори да бъде коментиран. Редактирано на от ZaKoNa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове