Jump to content
Pepinka

Manchester United - Liverpool

Препоръчани публикации

И тези май плачат за унижение... да видим какво ще решат "дяволите"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тегаво. Ако след следващите ни 3 мача във ПШ не сме на над 3/4 точки зад Сити, шанса да станем шампиони е мега добър. Ама тая поредица Пуул, Тотнъм (Г) и Норич (Г)... Минимум 7 точки трябва да се вземат от тея мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тегаво. Ако след следващите ни 3 мача във ПШ не сме на над 3/4 точки зад Сити, шанса да станем шампиони е мега добър. Ама тая поредица Пуул, Тотнъм (Г) и Норич (Г)... Минимум 7 точки трябва да се вземат от тея мачове.

+1! :mood (36): :mood (20): :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз предлагам най-после да ги бием както заслужават! Дано не допуснем глупави грешки в защита и постигнем победата, която е много важна. Надявам се, че Нани ще е готов, а защо не и Клевърли да е на линия. Между другото каква стана с Андерсон, че забравих за него ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Между другото каква стана с Андерсон, че забравих за него ?

Тренира вече, може и той да е на линия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тренира вече, може и той да е на линия.

Добре, благодаря за инфото.
Забравих да попитам и за Оуен. Отначало нямаше толкова дълго да отсъства, а стана доста време...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се надявайте много на Астън Вила. Вярно е, че са домакини, но този отбор незнайно защо играе по-добре като гост. Мисля, че Сити няма да имат проблеми тука. Трябва ние да си свършим работата срещу Пул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сами се бихме предния мач, тука обаче очаквам да ги утрепем с лихвите тея!!Крайно време е за разплата!!! :anti (3): :anti (3): :anti (3):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не се надявайте много на Астън Вила. Вярно е, че са домакини, но този отбор незнайно защо играе по-добре като гост. Мисля, че Сити няма да имат проблеми тука. Трябва ние да си свършим работата срещу Пул.

Бе, то и за Евертън се писаха подобни неща, ма питай Дарън Гибсън кво мислеше по въпроса :mood (33): Не подценявам Вила и имайки предвид трагичната игра на Шити при гостуванията в последните 2 месеца, спокойно може "виланите" да вземат поне точка от тоя мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
гледам, че пак громим както и срещу Челси..аре спрете се малко с тея свръхочаквания..преди 3 дена пишехте как ще пръснем Челси и видехте, че ги пръснахм, но явно тва не е достатъчно..в дербита няма форма няма нищо, прогнозите са излишни...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победата е задължителна.Раните от мача за купата са още пресни и сега е идеалния шанс да си го върнем !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

гледам, че пак громим както и срещу Челси..аре спрете се малко с тея свръхочаквания..преди 3 дена пишехте как ще пръснем Челси и видехте, че ги пръснахм, но явно тва не е достатъчно..в дербита няма форма няма нищо, прогнозите са излишни...

Точно и това трябваше да се случи. Всичко беше в наша полза за да 'пръснем' Челси както се изрази. Без Тери и Лампард този отбор няма душа и като прибавим Ашли Коул, три основни единици без които този отбор не може да покаже характер. Дрогба също не беше на терена ... Ако имахме още 10 минути мача го взимахме с 3:4 . Ние си го направихме труден, като очаквахме Челси сами да се бият първото полувреме. От там мача тръгна в друго русло.

Втора такава аванта няма да има и скаузърите да си носят вазелина .. Редактирано на от John

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Писна ми да се огъваме при лек натиск . Този мач ми се ще да ги премажем , но т'ва е доста трудно освен ако обстоятелствата или играта ни е невероятна и по конец . Тука както и да играем трябва да спечелим , без значение играта ! Точки , точки ... и така докато не съберем футболягите от началото на кампания със ''секси футбола'' .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Разбирате ли, че няма как да постигнем каквито и да е успехи докато: 1. Сър-а сменя вратарите всеки мач (трябва да имаме един титуляр и друг за купите, както е във всеки нормален отбор). 2. Евра е титуляр във всеки мач, въпреки трагичната му форма от 2 години насам. 3. Смолинг е резерва на видимо по-слабите от него Рио и Еванс. 4. Контузиите - не е човешко, превръщаме се в Арсенал. 5. Сър-а предпочита Рууни и Чичарито вместо Бербатов и Уелбек, въпреки че Чичарито е трагичен този сезон, а Рууни няма какво да го коментирам - винаги титуляр без значение как играе. Това е моето мнение, но трудно някой ще ме убеди, че всичко в отбора ни е наред. Те и резултатите показват, че има нещо сбъркано и според мен това са изброените по-горе неща. Не съм аз човека, който ще съди САФ (нямам и това право), но след втория финал с Барса нещо му стана и взе да прави много грешки. Факт е, че това е най-великият треньор в историята на футбола и може би най-великата личност в историята на Ман Юнайтед, но последно време загубихме много точки заради негови решения. :mood (20): И пак казвам - не плюя по него, просто казвам, че направи някои грешки, които ни косваха много точки и отпадания от различните купи. И за да не е офтопик - имаме сили да го вземем този мач и то защото е на ОТ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Разбирате ли, че няма как да постигнем каквито и да е успехи докато:
1. Сър-а сменя вратарите всеки мач (трябва да имаме един титуляр и друг за купите, както е във всеки нормален отбор).
2. Евра е титуляр във всеки мач, въпреки трагичната му форма от 2 години насам.
3. Смолинг е резерва на видимо по-слабите от него Рио и Еванс.
4. Контузиите - не е човешко, превръщаме се в Арсенал.
5. Сър-а предпочита Рууни и Чичарито вместо Бербатов и Уелбек, въпреки че Чичарито е трагичен този сезон, а Рууни няма какво да го коментирам - винаги титуляр без значение как играе.

Това е моето мнение, но трудно някой ще ме убеди, че всичко в отбора ни е наред. Те и резултатите показват, че има нещо сбъркано и според мен това са изброените по-горе неща.
Не съм аз човека, който ще съди САФ (нямам и това право), но след втория финал с Барса нещо му стана и взе да прави много грешки. Факт е, че това е най-великият треньор в историята на футбола и може би най-великата личност в историята на Ман Юнайтед, но последно време загубихме много точки заради негови решения. :mood (20):

И пак казвам - не плюя по него, просто казвам, че направи някои грешки, които ни косваха много точки и отпадания от различните купи.

И за да не е офтопик - имаме сили да го вземем този мач и то защото е на ОТ.

1.Смолинг вчера изобщо не бе в групата... Получил е контузия на последната тренировка по думите на Фъргюсън
2.Рууни е сърцето на отбора без значение дали му върви играта или не... Не веднъж се е доказвало това.

;) :mood (36): :mood (15):

По повод мача искам победата... Без значение как и с колко... Ако ще да е и с половин гол, ако ще и 10 дузпи да ни дадат - ПОБЕДАТА ни трябва! Първо, защото играем с най-големите боклуци в Англия и второ, защото ще изостанем пак много от Сити предвид по-тежката ни програма от тях в момента... :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена