Jump to content
Pepinka

Chelsea 3-3 Manchester United

Препоръчани публикации

вземи се гръмни па ти,че вече ми догади да ти чета простотиите

Защо да се гръмна, палячо? Лъжа ли е това, което казах? Редактирано на от Din4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ми е готино ей :mood (17): Жирков преди време направи същата дузпа като тази на Уелбек днес, но кой ли помни ..Тогава мишоците коментираха как страхотно бил изиграл положението руснака, днес долна симулация на негъра . Да го духат шмелси, върнахме им го с лихвите. Яд ме е , че не свири и 3-та дузпа да ми направи деня блестящ. Вече съм свикнал да виждам как мишките излизат само, когато Юнайтед е подпрян, така че вече ми е забавно дори . Поклон и за Хауърд. Истински червен дявол :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се връзвайте на провокациите на няколко скрити МЕРДИ! Има ги из форума, когато мачкаме се крият по дупките, но от километри си личи, че НЕ са фенове на Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мачът пак отиваше към обичайната развръзка, в която сами се бием! Страхотни спасявания на Де Хеа, а защитата ни е под всякаква критика. Направо тоя Фърдинанд е такава дупка, че ...

В началото на мача- поне едната от двете дузпи трябваше да се свири, а втората отсъдена беше бахти цирка.

:mood (17): Отивай ти да покриваш зоната на Евра вместо него. За мен той беше единственото ни наистина слабо място в защита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:D :D тоя мач така ме изкефи всеедно ги бихме 10:0 е имаше и помощ от 12 ни играч Хауърд Уеб :D Тоя Мач Де Хеа беше чудесен, а Евра направо ми идваше да го изтрия някакси от телевизора

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте момчета. Нов съм във форума и това ми е първият коментар. Днес смятам, че показахме характер и затова обърнахме мача. Сигурен съм, че ще станем шампиони тази година. Показваме много добър футбол, а Сити ще почнат да бъркат и ще се възползваме.

http://agsnews.info/index.php/sport/footba...england/1912-33

А нарушението срещу Йънг не видяха ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре де сериозно ли мислите,че човек като САФ ако нямаше причина щеше да пуска всеки мач Евра титуляр и да му дава капитанската лента ? Не мислите ли че има причина някаква и тоя човек дава нещо на отбора си ? Да формата му е слаба от 2 сезона и го признавам не е това което беше преди сезони,но всеки има такива моменти...защо не споменахте че спечели дузпа примерно..или че играе винаги нахъсан със сърце и се раздава на 100000 % честно понякога не мога да разбера двойния стандарт за дадени наши футболисти и обратното за други(само лошо или само добро).Някои не може да бъркат други могат така ли ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета. Нов съм във форума и това ми е първият коментар. Днес смятам, че показахме характер и затова обърнахме мача. Сигурен съм, че ще станем шампиони тази година. Показваме много добър футбол, а Сити ще почнат да бъркат и ще се възползваме.

http://agsnews.info/index.php/sport/footba...england/1912-33

А нарушението срещу Йънг не видяха ли?

съгласен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра системно си прави грешки, доста повече от преди. За последните 2 и нагоре сезона той ги прави най-често, даже и Евънс май не е толкова често грешен. Иначе си остава класен бек, има много опит и явно Съра си го обича, котка си го, добър/слаб играе всеки мач, получи и лентата дори и когато Рио е до него. САФ обаче знае, че времето му изтича и съм убеден, че скоро ще ползва услугите на друг в тази зона. Този процес се забави малко повече, защото за тия 2 и нагоре години имахме да запълваме много по-големи и важни дупки. Иначе досега да го е пуснал в Реал, нещо което самият Евра искаше да направи след Световното в ЮАР.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много ми е готино ей :mood (17):

Жирков преди време направи същата дузпа като тази на Уелбек днес, но кой ли помни ..Тогава мишоците коментираха как страхотно бил изиграл положението руснака, днес долна симулация на негъра . Да го духат шмелси, върнахме им го с лихвите. Яд ме е , че не свири и 3-та дузпа да ми направи деня блестящ. Вече съм свикнал да виждам как мишките излизат само, когато Юнайтед е подпрян, така че вече ми е забавно дори .

Поклон и за Хауърд. Истински червен дявол :mood (15):

+300

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Попринцип има ебаси капацитетите тука във форума , едни искат оставката на Фъргюсън , други искат да продават тоя или оня от състава , други искат да купуват играчи които даже и не са ги виждали как играят , но сега никой "бъдещ мениджър" на Юнайтед не спомена нищо за Чичарито . От 6 страници , никой нищо , а иначе много разбирате от футбол , разбирате , ама от мениджър-а . Никой не видя включването му , колко топки взе , колко топки отигра супер адекватно , напредък който е много голям от миналата година , ако бяхме загубили , щяхте да пропищите защо дъртия не е пуснал Бербатов , сега никой не казва нищо . Мача беше супер , за мен , върнахме се от 3-0 на най-неудобния ни стадион в ерата на Висшата лига , играхме доста добре , нямахме късмет да ги утрепем , но няма лошо , взехме точка в борбата , можеше и да не вземем нищо . Другото нещо което ме зарадва супер много , че публиката ни ги насраха , тва е , ако имаме тази публика и на Олд Трафорд , а не като тука , пълна с разбирачи , философи и яки играчи на Фифа и Футбол мениджър , щяхме да мажем , тва е . Честита точка на всички които се радват за нея , за другите , играйте си игрите и не се занимамавайте с това да подкрепяте отбор като този на Манчестър Юнайтед , не го заслужавате .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По принцип съм фен на Челси, но не съм фен на мачовете, които се решават от съдиите. Тъпо е да гледаш два класни отбора да ги подпират съдиите и накрая да се кефиш как съдията е помогнал на любимият ти отбор. Просто това не е достойно за феновете. Наистина орязаха ви преди 2 години с гола на Дроба от явната 2-метрова засада, но не съм се радвал толкова. Все едно гледам българското първенство, заеби... Все пак това е първенството на Англия. Иначе повечето говорите и за компенсация от миналите години. Е то компенсация, компенсация, ама до кога? И първият мач на "Олд Трафорд" беше същата история, както и при домакинството ни срещу вас миналия сезон в ШЛ. Като фен на футболът, искам да гледам мачове, които не са решени от съдиите. Или поне в Англия, защото ми е любимото първенство. А за тези, които се радват, че Уеб им е помогнал, се надявам да са някакви 13-14 годишни, тъй като на тях им подхожда това. Иначе в мачът си имаше всичко - голове, драма, борба. Ето такива мачове направиха дербито Челси-Юнайтед велико. А не последните 3-4 години да гледаме съдиите да се намесват (не че и в този мач го нямаше). За първата дузпа признавам, нашият човек влезна много нагло в краката на Евра, а втората Уелбек си се просна. Иначе трябва, както ние, така и вие да сте благодарните на вратарите ни в този мач. Изкараха много добри положения, най-вече вашия. Не обвинявайте Де Хея, още е млад и "зелен", така да се каже. С оглед на последните ни мачове, дори не очаквах този мач така да се развие и не съжалявам, тъй като се получи класен мач. Това е дербито на Англия последните години, не Юнайтед-Сити/Арсенал/Ливърпул. Както виждате не ругая никой от форума, надявам се че няма и лоши чувства тук. Все пак това е спорт, който всеки гледа да се забавлява с него. Все пак оставам на администраторите на форума ви, да решат дали ме баннат или не. Все пак съм от другия полюс. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Изпуснахме 2 точки ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Този човек ще ме умори. :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Як мач се получи (голямо викане падна :mood (5): ), макар и да не успяхме да вземем трите точки, което честно казано не виждах как ще стане при тези грешки в защитата.

Първото полувреме мисля, че играхме доста стабилно, особено през първите 20 минути, после играта се поизравни и тогава дойде и първия гол, за който вина има Евра. Като капитан и един от опитните ни играчи не трябва да позволява да го минават по такъв начин, особено към аутлинията. Дори и Де Хеа да не беше отклонил топката, най-вероятно пак щяха да вкарат, тъй като топката отиваше към Малуда, който пък не бе покрит от Рафаел. Евънс нямаше кой знае какво да направи, при условие, че топката бе изстреляна от доста близко разстояние и нямаше как да реагира. След гола ги натиснахме, но за съжаление не успяхме да вкараме, което вероятно щеше да даде друг развой на мача. Иначе положението, при което Уелбек бе фаулиран от Кейхил трябваше да бъде отсъдено от Уеб, който като цяло свири слабо. Не мога да кажа дали бе дузпа, но със сигурност бе 100%-ов фаул, който евентуално носеше и червен картон за Кейхил като последен човек в защитата.

Второто полувреме започнахме разконцентрирано и веднага това бе наказано. Постройката на защитата бе лоша, като Евънс се намираше много далеч от обичайната си позиция и затова Фърдинанд и Рафаел покриваха хората в центъра, но Мата бе свободен и успя да разстреля Де Хеа. След този гол определено ролите се смениха и Челси заиграха по-добре, а ние не успявахме да се противопоставим добре. Третият им гол бе абсолютна пародия от наша страна. Не разбрах как седем от нашите не успяха да покрият трима от техните. Тук най-голяма вина носи Евра, тъй като не беше покрил човека най-вляво, в случая Луис и за Рио бе много трудно да го хване след като топката вече почти беше стигнала до него. Все пак мисля, че при тези ситуации Рио като най-опитен би трябвало да ръководи по-добре постройката на защитата. Гледам, че някои хора пишат, че Де Хеа бил виновен за головете, което е пълен абсурд. Наистина имаше няколко колебливи изяви при високите топки, но головете бяха неспасяеми, а спасяването, което направи в края бе абсолютно изумяващо и заличава всички негови грешки преди това. След третия им гол разбираемо бяхме с доста ниско самочувствие, а Челси почнаха да разиграват спокойно. Тук вече Съра трябваше да рискува всичко и затова пусна Чича, който въпреки липсата си на техника е доста бърз и това тормози защитниците. Йънг разбираемо беше изваден, все пак му е първи мач от доста време насам, пък и не успя да впечетли, въпреки че се стара. Хубавото беше, че успяхме да върнем един гол доста бързо. Това определено върна вярата в състава. Дузпата си беше абсолютно чиста - Стъридж не игра с топката и ритна крака на Евра. Втората дузпа не беше толкова чиста, но Уелбек си я спечели така да се каже, а както някой каза по-рано това е абсолютно същата дузпа както на Жирков миналата година. Пък и Уеб според мен беше гузен за неотсъдения фаул през първата част. От тук нататък работата бе на кантар - както те можеха да ни вкарат и да убият окончателно интригата, така и ние. За наша радост нашите като истински великани успяха. Скоулси определено внесе спокойствие и точност в разиграванията, което може би направи разликата в последните минути, когато бяхме се хвърлили да изравняваме. Хубав гол успя да вкара Ернандес, като неостаряващия Гигси му я поднесе на тепсия. Честно казано вярвах, че можем да обърнем мача напълно, но малко не ни достигна. Коментаторите по Диема ме поизнервиха и го пуснах по руската, където коментатора абсолютно ме изкефи как насра Торес като пропусна онова положение дето се опита да излъже Евънс и Валенсия мисля му я изби. Направи го на пет стотинки.

Малко дълго се получи (ако някой е стигнал дотук ), но мача си заслужаваше. Живея за такива мачове на Юнайтед, когато духът надделява над всичко останало.
Glory Glory Man United

R.I.P. Flowers of Manchester

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По смешното е факта ,че не можем да сме опора на едва една или две сполучливи атаки на Челси за цяло полувреме /да кажем/ . Това само си е срамно . При 3-0 , а ходи обръщай с мераци за успех тука , как става това . Чудно ми е колко място остана на ухото на Сър-а за обици , да не нахока отбора , то един път ли беше , заслужават си критиката . Не може мача ни да започва от пасив в повечето случай . Това е немислимо за отбор с нашите амбиции .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може и от това, което съм написала по-горе да изглеждаа така, но всъщност в никакъв случай не отричам качествата на Евра. От включванията му в атака печелим много - факт, но е факт и че губим от ненавременните му връщания. Моето скромно мнение е, че да - от една страна Евра вече не е толкова бързичък, колкото беше преди няколко години например. Но има и друг страна - забележете как Валенсия се опитва да покрива Рафаел ... нещо, което почти не се случва от другата страна. Просто човекът, играещ пред Евра не прави същото. Било то Нани или в случая Йънг. Евра все още си е най-добрият вариант за този пост, но ми се струва, че хората пред него не работят достатъчно в дефанзивен план, когато е необходимо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Може и от това, което съм написала по-горе да изглеждаа така, но всъщност в никакъв случай не отричам качествата на Евра. От включванията му в атака печелим много - факт, но е факт и че губим от ненавременните му връщания. Моето скромно мнение е, че да - от една страна Евра вече не е толкова бързичък, колкото беше преди няколко години например. Но има и друг страна - забележете как Валенсия се опитва да покрива Рафаел ... нещо, което почти не се случва от другата страна. Просто човекът, играещ пред Евра не прави същото. Било то Нани или в случая Йънг. Евра все още си е най-добрият вариант за този пост, но ми се струва, че хората пред него не работят достатъчно в дефанзивен план, когато е необходимо.

Мислех си да го напиша преди 10тина минс г/д сащото , но ме домарзя :mood (33): .
Искам само да добавя и да попитам в колко мача Евра не е участвал по 90+ минс от началотона сезона до сега във всички първенства???
:mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За пореден път съдиите и по точно УЕБ помага в полза на Юнайтед. Преди две измиследни дузпи, сега пак. То на мач трябва да има по 4-5 дуспи ако всеко такова нарушение се отсъждаше, но факта, е че последните години Юнайтед е един съдийски отбор- типичния български Лефски. Отбора на всички властти това са Юнайтед. То не беше наказание на съперникови играчи- Компани, Балотели, това ако бяха играчи на Юнайтед нямаше да имаше такива наказания. Какъв е тоя отбор по две дуспи на мач и оня там стария с цялата си наглост заявява, че трябвало да има още две дузпи. Егати старика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За пореден път съдиите и по точно УЕБ помага в полза на Юнайтед. Преди две измиследни дузпи, сега пак. То на мач трябва да има по 4-5 дуспи ако всеко такова нарушение се отсъждаше, но факта, е че последните години Юнайтед е един съдийски отбор- типичния български Лефски. Отбора на всички властти това са Юнайтед. То не беше наказание на съперникови играчи- Компани, Балотели, това ако бяха играчи на Юнайтед нямаше да имаше такива наказания. Какъв е тоя отбор по две дуспи на мач и оня там стария с цялата си наглост заявява, че трябвало да има още две дузпи. Егати старика.

Спокойно

United Moderators

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Попринцип има ебаси капацитетите тука във форума , едни искат оставката на Фъргюсън , други искат да продават тоя или оня от състава , други искат да купуват играчи които даже и не са ги виждали как играят , но сега никой "бъдещ мениджър" на Юнайтед не спомена нищо за Чичарито . От 6 страници , никой нищо , а иначе много разбирате от футбол , разбирате , ама от мениджър-а . Никой не видя включването му , колко топки взе , колко топки отигра супер адекватно , напредък който е много голям от миналата година , ако бяхме загубили , щяхте да пропищите защо дъртия не е пуснал Бербатов , сега никой не казва нищо .

Мача беше супер , за мен , върнахме се от 3-0 на най-неудобния ни стадион в ерата на Висшата лига , играхме доста добре , нямахме късмет да ги утрепем , но няма лошо , взехме точка в борбата , можеше и да не вземем нищо . Другото нещо което ме зарадва супер много , че публиката ни ги насраха , тва е , ако имаме тази публика и на Олд Трафорд , а не като тука , пълна с разбирачи , философи и яки играчи на Фифа и Футбол мениджър , щяхме да мажем , тва е . Честита точка на всички които се радват за нея , за другите , играйте си игрите и не се занимамавайте с това да подкрепяте отбор като този на Манчестър Юнайтед , не го заслужавате .

Да ти кажа, на мен не ми хареса Чича. Освен с гола, с друго не го запомних. Наистина мисля така, не се зачждам, ще погледна мача пак, но за мен не е на нивото което беше миналата година. Да, успя да сърже няколко паса, но това е. Може би не му обърнах внимание, заради влизането на Скоулси, но това мисля.

Иначе - егати кефа. Няма такъв мач,още ме тресе адреналина. Супер съм доволен за точката. Да, трябваше да вземем 3, но ако ви бяха питали (и САФ) в 50тата минута дали бихте взели точка, всички бихте викали ДА!!!
Заради такива мачое ще съм фен на Юнайтед и да са в 5 лига. Няма такъв дух другаде! Само заради този мач заслужаваме титлата според мен. В Сити това го няма.

Хайде, наздраве и честито, другата седмица мачкаме Ливърпул.

П.С: Към тези, които обвиняват съдията - УМРЕТЕ! Имаше ли дъзпа срещу Йънг? ИМАШЕ! Имаше ли нарушение срещу Уелбек поне за жълт картон? ИМАШЕ! Мача си го изкарахме сами, отидете се скирйте!

П.С.С: Евала на Рууни за железните нерви! Редактирано на от hell_keeper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По принцип съм фен на Челси, но не съм фен на мачовете, които се решават от съдиите. Тъпо е да гледаш два класни отбора да ги подпират съдиите и накрая да се кефиш как съдията е помогнал на любимият ти отбор. Просто това не е достойно за феновете. Наистина орязаха ви преди 2 години с гола на Дроба от явната 2-метрова засада, но не съм се радвал толкова. Все едно гледам българското първенство, заеби... Все пак това е първенството на Англия.

Иначе повечето говорите и за компенсация от миналите години. Е то компенсация, компенсация, ама до кога? И първият мач на "Олд Трафорд" беше същата история, както и при домакинството ни срещу вас миналия сезон в ШЛ. Като фен на футболът, искам да гледам мачове, които не са решени от съдиите. Или поне в Англия, защото ми е любимото първенство. А за тези, които се радват, че Уеб им е помогнал, се надявам да са някакви 13-14 годишни, тъй като на тях им подхожда това.

Кофти е след такъв мач да се гледа все в съдията, но какво да се прави, почти всеки мач гафове стават. "Бонусите" за Челси срещу нас са малко повече отколкото изброяваш. Мачът тази година на ОТ имаше 2 засади при головете ни, но признай бяха си много тънки, никой не ги видя в реално време, трябваха стоп-кадър и 2-3 повторения. Тия тънките положения много трудно се хващат от съдията при толкова бързо темпо, но засадата на Дрогба се виждаше от километри. Несвирена и то от Аткинсън, който 3 сезона ви даваше победата на Моста. Подобно е и положението с дузпата днес на Уелбек и онази на Жирков миналия сезон- СМЕШНИ (е, не толкова, като тази дето я дадоха на Нюкясъл на ОТ).

Сити и те вчера получиха подарък, срещу Тотнъм пък Балотели и Лескът бяха "под радара" и недосегаем иза червен картон. Това е положението, днеска грешат за нас, утре за вас, друг ден за Шити. И вместо АВБ да се нерви от съдията, да вземе да научи Торес как се вкарват голове, че срамно взе да става положението. Ще видиш, че ако това вземе да стане, никой от Челси няма да се сеща за съдията.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Когато загубихме от Ливърпул, Скоулс беше заменен от Чичарито, четох всичките коментари, видях че във всеки втори коментар пишеше, че Скоулс не трябваше да бъде заменен от Чичарито. А днес, получихме равенството благодарението точно на Чичарито и никой нищо не каза. Ако Ернандез не беше вкарал щях ме да загубим. Винаги някой ви е винове, няма угаждане. Вие ако бяхте на мястото на Евра или на Де Хеа, сигурна съм че ще сте много ама много по зле от тях. Никой не е перфектен, Де Хеа на няколко пъти сбърка, нормално. Дори и да беше Линдегор и той можеше да сбърка. За Патрис Евра този мач беше слаб, имаше пасове които бяха страхотни, но имаше също такива които не бяха добри. Умората си личеше. Рио Фердинанд имаше вина за гола, вкаран от Луиш, но както казах по-горе никой не е перфектен, на всеки се случва. Като цяло беше стабилен въпреки, че през целия мач беше освиркван. Джони Еванс, за него имам същото мнение както за Фердинанд, но сега не си е в формата. Рафаел - този човек с всеки изминал мач ме радва много. Голяма машина. Изигра си стабилно времето за игра. Пол Скоулс - без коментар, ВЕЛИК ЧОВЕК. Ашли Иънг, като за първи мач от и месец игра добре, центритранията му бяха хубави, доволна съм. Райън Гигс беше перфектен. Майкъл Карък днес не му беше мача, няма друго какво да казвам. Антонио Валенсия - евала му правя, въпреки че се измори не се отказа. Не съм доволна от Уелбек, нищо че зареди него беше едната дуспа. Руни, машина, смля ги всичките, никой не жали. Чичарито, добра седмица за него. Горе казах, че днес никой не го отрази, но зареди него спечелихме. Добър мач беше. Беше ми кеф да гледам второто полувреме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

**** в мъки.

Edit: Спокойно

United Moderators

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове