Jump to content
bojo0o0o94

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Публикувано изображение

Неделя, 5 Февруари
Час: 18:00

Пряко по: Публикувано изображение Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега е добър момент да ги треснем тия.Ашли Коул няма да играе,в пълна дупка са,по-добър момент едва ли ще има.Дано Руни и Йънг да са на линия и ги мачкаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия ще ги побърка ! Днеска как размина един... като статуя го остави да си виси !!! Валенсия и Йънг по крилата, Рууни дано се възстанови да гази напред. Взимаме го тоя мач !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Turboto99
Труден мач ще си е. Колкото и да били силни или слаби, това са Челси. А Челси са номер 2 в Англия през последните 4-5 години и са го доказали :) И При 1 : 2 ще съм доволен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В очакване съм за добри новини най-вече за Рууни и Нани. Всичко друго го приемам като бонус. Може би на редовната си пресконференция преди мача ще има яснота. За мен е по-важно да не загубим този мач, пък и ако го спечелим, няма да се разсърдя. Но не знам с какво разполагаме, така че нека преспим, па ще му мислим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа(ако е здрав, ако не Еймъс) - Рафаел, Евънс, Рио, Евра - Валенсия, Карик, Гигс, Нани ( ако е готов, ако не Парк с Трите бели дроба) - Рууни - Уелбек. 1-3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано Нани и Рунката са готови за двубоя и да им скасаме мрежата и на тях МНОГО САМ НАДАХАН :46170a95483b1b7f: :glory (31): П.П. Дрогба още ли е в пустинята там за онова парвенство ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа(ако е здрав, ако не Еймъс) - Рафаел, Евънс, Рио, Евра - Валенсия, Карик, Гигс, Нани ( ако е готов, ако не Парк с Трите бели дроба) - Рууни - Уелбек. 1-3

Ей тва е състава. Най много Смолинг вместо Рафаел, но аз искам Рафаел/Валенсия да мачкат по крилото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ей тва е състава. Най много Смолинг вместо Рафаел, но аз искам Рафаел/Валенсия да мачкат по крилото.

Смолинг няма работа на крилото... Той си е чист ЦЗ... :) Иначе и аз съм съгласен за този състав с едно включване на Скоулс примерно след 60 минута. :) :mood (28):

Konteto
В очакване съм за добри новини най-вече за Рууни и Нани. Всичко друго го приемам като бонус. Може би на редовната си пресконференция преди мача ще има яснота.
За мен е по-важно да не загубим този мач, пък и ако го спечелим, няма да се разсърдя. Но не знам с какво разполагаме, така че нека преспим, па ще му мислим.

На същото мнение съм и аз! ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За Ливърпул бях обнадежден, ала видяхме какво стана. Сега отново играем с водещ отбор, който е в посредствена форма и се надявам, че най-после ще победим. Дано се завърнат някой играчи. bojo0o0o94, доста аматьорска картинка. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
де Хеа Рафаел Джоунс Рио Евра Валенсия Карик Скоулс Парк Гигс Уелбек П.П Що бях написал Видич... сутринта не ми се отразява добре. Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач ни очаква.Дано някои от контузените играчи се оправят,че последните мачове изкарахме с едни и същи футболисти и не знам до колко ще са свежи.Надявам се на добра игра и победа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

де Хеа

Рафаел
Джоунс
Видич
Евра

Валенсия
Карик
Скоулс
Парк
Гигс

Уелбек

Видич е аут до края на сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Надявам се в неделя да мога да използвам вече Уейн Рууни, Нани и Ашли Йънг,” обясни Фърги

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре е, че Ашли Коул получи червен картон на мача срещу Слуонзи и сега няма да играе срещу нас. Така, че очаквам много от Валенсия по дясното крило. Колкото до Фреди Весели мисля, че за сега ще играе в резервния отбор и ако има още контузии ще се разчита на него. За вратар искам Бен Еймъс, дано и Рууни да се възстанови.
Най - сетне добри новини: http://www.sportal.bg/news.php?news=347327 Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво става със Фреди Весели?Ще го използваме ли някога изобщо?

Чакай бе, взехме го вчера ти срещу Челси ли искаш да играе..спокойно има време..ако заслужи ще получи шанс

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важно е да не паднем, а пък иначе квот стане. Искам един път завинаги да свърши тая прокоба да не можем да бием на моста в Премиършип.... писна ми вече, я съдийска подкрепа, я гол с ръка или от дузпа или нещо подобно. Дано Нани и Рууни са готови за тоя мач и евентуално да успеем да ги бием. Ако не - и на Х няма да се разсърдя. А - и най-важното ! Дано никой не се контузи! Май ще трябва да си го пожелаваме преди всеки мач до края на сезона...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А - и най-важното ! Дано никой не се контузи! Май ще трябва да си го пожелаваме преди всеки мач до края на сезона...

Точно. Като видя изредени контузените ни играчи, направо ми настръхва брадата :) Цял шампионски отбор си е това... И вече като видя някой от нашите да пада, откачам. Вчера срещу Стоук Евра и Валенсия ми опънаха нервите, но май всичко е наред с тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Мата се неутрализира още в началото на атаките им,не би трябвало да имаме проблем.Дано контузените да почват да се връщат 1 по 1,че е много тегаво положението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Торес не е за подценяване. Туко виж се е отпушил точно срещу нас. В последните мачове го гледам, че играе добре, но му липсва гола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебати феновете сте... "надявам се", "може би"... глупостиии тея са толко зле че всичко под 0:3 ще е провал за нас! Трябва да им го върнем за онова 5:0 през 99та.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена