Jump to content
Exitence

Liverpool - Manchester United

Препоръчани публикации

Ливърпул - Манчестър Юнайтед, ФА Къп Събота, 28 януари, 14:45 - Анфийлд ДИЕМА.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Минимум равен им правиме на тия отрепки ! Макар че искам още там да ги биеме спокойничко, а Евра да вкара пред Коп-а :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те сега в сряда не играят ли с Чалмите за КК.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бой насред анфийлд, трябва да се връща за онова 1-4 ! Трагични са в момента с Даунинг и Керъл. Един Агер имат и това е. Ясно е, че няма да е лесен мач, че те са фърлят винаги срещо Юнайтед, ама ги шием !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мноо рано бе :mood (17): ше требва от 9-10 сутринта да се почваме... иначе с играта и състава от днеска си ги биеме :mood (6): Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Минимум равен им правиме на тия отрепки ! Макар че искам още там да ги биеме спокойничко, а Евра да вкара пред Коп-а :mood (35):

Както се вика , амин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Болтън ги разцепиха, пък ние ли няма да ги бием.. Особено като си представя как ни излизат с тримата глупаци Керъл Хендерсън и Даунинг, мед ми капе.. 3-ка поне!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С тея контузии от днес хич не виждам как ще ги бием. И все пак КУР за Пуул(за тях цензура няма)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Болтън ги разцепиха, пък ние ли няма да ги бием.. Особено като си представя как ни излизат с тримата глупаци Керъл Хендерсън и Даунинг, мед ми капе.. 3-ка поне!

Спри се бе мама му стара. Не се ли научи да си мълчиш с тея твои "прогнози" Същото го писа и срещу Блекбър и Нюкасъл. Още тогава ти казах.

Само предизвикваш съдбата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Спри се бе мама му стара. Не се ли научи да си мълчиш с тея твои "прогнози" Същото го писа и срещу Блекбър и Нюкасъл. Още тогава ти казах.

Само предизвикваш съдбата.

Издънките на арсенал бяха смешни срещу Суонзи, но показаха доста зъбки...сейм шит ще е и с лузърите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам какво да мисля. Вътрешно погледнато вярвам в отбора, в победата, но реално тези контузии могат да ни спънат. А искам да ги изнесем на тяхното стадионче и да се доближим най-после до спечелване на тази така желана от мен купа. Нека да видим как ще се развие седмицата откъм новини за играчите... В това дерби няма значение формата, кой къде се намира и т.н. Не го ли разбрахте ? Ливърпул може и да са в Чемпиън и пак да ни скачат и да ни бият. Просто защото ни мразят и не могат без нас, и ние ги ненавиждаме и не можем без тях. Нито Челси, нито Сити могат да ми стъпят на душата, така както тези утрепки. Аре, да не казвам по-силни думи, защото ще ме обвинят в анти-хуманност, липса на човещина и тем подобни глупости.. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трудно ще бием и то насред Анфийлд. Половината ни играчи са контузени, но да не се притесняваме - Фъргюсън пак ще изненада с някое експериментче и ще се кръстим до края на мача да победим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чакайте да ги бием с играта от вчера! ;) Как ли пък не се научихте, че Пуул правят мачовете на сезона си точно срещу нас! Всеки път!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не съм много убеден,че ще спечелим,щото като знам статистиката каква е-а тя е,че печелим много рядко на техния стадион,по би ми се струвало,че ще направим равен с тях.И да в момента не са сила,ама на всеки е ясн,че в дербитата(най-вече с нас),Ливърпул се хвърлят на 200%

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако отстраниме и лузърите, вече не ми дреме за тая купа... да биеш 2-та най-противни отбора като гост си е постижение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

К*Р ЗА лузърпуул....1:4 минимум, искам яко секс и искам да е за тяхна сметка. Амин.

+65485648

и аз да добавя един К*Р със специален поздрав за хората, които не ги мразят, и разбира се "няма за какво да ги мразят".Публикувано изображение

Да бием и с 0-0,1 ще е доволно. Бием ли ги в тоя мач, и в мача за първенството, тва осмисля сезона до голяма степен.Дано тия контузии да не ни съпнат, че тия подчовеци пак ще орат стадиона да ни бият, щото са бедняци и тва им е сезона като цяло....ама кво да очакваш от един отбор от ранга на Болтън. Гостува му гранда Манчестър Юнайтед и се надъхва деба, нормално е някво такова.Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може ли Аткинсън да сложат за събота бе , е*и му майката ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаме сили да ги отстраним. Нищо особено не са. С изключение на факта, че ще се хвърлят на кръв както винаги. Единственото, което ме притеснява, са контузиите в нашия отбор. Много станаха и чакам с нетърпение да разбера какво става с тези, които напуснаха с травми в мача с Арсенал. Джоунс май е ясно, че няма да играе, но много ме интересува състоянието на Карик, Нани и Рууни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена