Jump to content
Sunsh1Ne

Manchester City 2 - 3 Manchester United

Препоръчани публикации

МАНЧЕСТЪР СИТИ 2-3 МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

0:1 W. Rooney 10'
0:2 D. Welbeck 30'
0:3 W. Rooney 39'

1:3 A. Kolarov 48'
2:3 S. Aguero 64'

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за вас, спред мен този червен картон не беше правилен, найстиан е опасно влизането, обаче можеше да се размине и с жълт картон ! Леле до последно стисках палци, добре, че ги бихме !!! Браво на Линдегард :D Хора какво стана с Бербо да не е контузен ? :mood (20): Редактирано на от alek200

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срамна и пирова победа. Бих искал да се израдвам, ама няма на какво. Съдията страшно опорочи мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа ! Второто полувреме им се "изплъзнахме" ако мога така да се изразя. Доволен съм от победата, от връщането на Скоулс, от феновете, но не и от играта на момчетата през втората част ! Честно казано накрая си помислих, че заслужаваме да ни се случи неприятното, заради поведението ни. Искам САФ да преосмисли избора си за вратата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имахме нужда от победа,ама не по тоя начин...за мен е незаслужена :shocked: :fergie_perch:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа първо. Можеше да е много по-сладка като ги унижим, но незнайно защо 2рото полувреме го играхме на ултра дефенс и то при положение, че бяхме с човек повече.. трепереното можеха да ни го спестят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе аре бе.... ще ви е*а и умозаключенията. Бием Сити на техния стадион, с клизма, без клизма, със съдия или без съдия ми е през К.У.Р.А. 2-3. 0-3, 3-5 ... все едно. Бихме ги и ги отстранихме, тва е най-важното. Добре дошъл Скоулс!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По-удобен шанс да им върнем за онова 6-1 едва ли ще има,но все пак честита победа! цяло второ полувреме мачкане на топката и това можеше да ни изиграе лоша шега,Скоулси може би трябваше да влезе малко по-късно. КУР ЗА СИТИ! Редактирано на от beastie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вместо да ги унижим , треперихме накрая ... С един пряк свободен и една грешка в разиграването без малко да ни изравнят. Прекалено рано си повярвахме ,че сме взели мача според мен. Иначе, ЧЕСТИТА ПОБЕДА и К*Р ЗА ШИТИ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно казано накрая си помислих, че заслужаваме да ни се случи неприятното, заради поведението ни.
Искам САФ да преосмисли избора си за вратата.

Tи нормален ли си? Онова унижение не ти ли стигаше на ОТ, че искаш още?

спирам да чета темата поне до утре, че направо и това не заслужавате честно...и една филия със сол не заслужавате!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бъдете реалисти поне...нормално да бием Шити със състава, с който излязаха. Ако бяха с някои играчи дето ни изложиха на ОТ сега резултата щеше да е друг. Съдията направо оскверни мача никакъв червен картон нямаше - вярно е, че влизането беше опасно, но изобщо не го закачи нито го повали на земята, че да вади червен картон. Победа, победа ама да беше заслужена. Добре дошъл отново Скоулс!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всички истински фенове.Напълно заслужена..Според мен можеше много по-резултатно да ги убием тия.Супер тандем между Дани,който запореден път доказа,че е най-добрия ни нападател след Руни,и Руни.НО най-важното Пол СЕ ВЪРНА!!!!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа. Нека си спестим кометарите за мача, а просто да се радваме за резултата. Да, много може да се говори за червения картон, играта на юнайтед и т.н. Евала на Скоус!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе аре бе.... ще ви е*а и умозаключенията. Бием Сити на техния стадион, с клизма, без клизма, със съдия или без съдия ми е през К.У.Р.А. 2-3. 0-3, 3-5 ... все едно. Бихме ги и ги отстранихме, тва е най-важното.

Добре дошъл Скоулс!

+1 , K*P за сити :mood (35): Редактирано на от MOSHIC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първото полувреме беше удоволствие за мен и изпълнено с приятни емоции. Въпреки че Компани получи червен картон (не разбрах защо, макар да беше с двата крака напред), си ги смачкахме. Защитата беше бетон - Линдегаард имаше една ситуация, в която да се намеси. В нападение се видя хъс и някаква идея. Головете си бяха страхотни...е втория на Рууни беше късмет, ама и той не спря а се затича към топката. Първите два гола - СТАХОТНИ!!!

Второто полувреме...направо онемях. Вместо да се стремим да им го върнем подобаващо с разгром, спряхме да играем. Момчетата бяха коренно различни... направо не можех да ги позная...страшно статични без никаква идея и креативност за разлика от първите 45 минути. Първият им гол - ДУПКА В СТЕНАТА!!! Вторият им гол - няма защита, на вратаря му хлабави ръцете!!! Късмет накрая, че съдията не даде дузпа...е ние също заслужавахме втора за нарушение срещу Валенсия. Абе каквото и да си говорим - СЪДИЯТА ПРЕЦАКА НЕЩАТА!!! Заради него дори не мога да се израдвам на победата както трябва.

Въпреки всичко - ЧЕСТИТО!...тая вечер ще се пие доста вино!! Уаза този сезон е машина! Редактирано на от Nicozo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, спред мен този червен картон не беше правилен, найстиан е опасно влизането, обаче можеше да се размине и с жълт картон !
Леле до последно стисках палци, добре, че ги бихме !!!
Браво на Линдегард :D
Хора какво стана с Бербо да не е контузен ? :mood (20):

Остана извън групата заради СКОУЛС!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове