Jump to content
Lavi_19

Manchester United 2 -3 Blackburn Rovers

Играч на мача?  

97 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Нямаше никакъв фаул. Де Хеа взима грешни решение. Излиза, когато не трябва, не излиза когато трябва. Всеки мач го правят палячо. Всеки втори гол е под краката му. ПОне за сега ЛиндегОооРд е логичния избор за вратар. Весело посрещане на Новата година! Дано другата имаме повече поводи за радости със любимия отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Безкрайно безотговорни действия на Сър-а навръх 70-ия му рожден ден. Не мога да повярвам,че човек с неговия опит във футбола и доказана класа,допусна такъв фрапантен гаф да излезе с такъв състав,а на резервната скамейка да остави три 18-годишни момчета,които е ясно,че не могат да обърнат мача при негативен развой. Много добре знае Сър-а,че тия шамари стават точно в кръговете около Коледа и Нова година... Безумие,безхаберие и направо го казвам - Юнайтед ЗАСЛУЖАВА точно тия малоумно изгубени точки + онези срещу Нюкасъл да му костват накрая титлата,вероятно и така ше стане. Между другото много сериозно обмислям повече никога да не гледам мачове по кафевата хероинаджийска диема и производните и. Писна ми от малоумни коментатори,не може,ПРОСТО НЯМАШ ПРАВО,при 2-2 да кажеш "Третия гол за Юнайтед е сигурен,единствения въпрос е кога ще падне",тоя направо прецака тотото с тва изказване... Най-милото му да си отиде в новогодишната нощ... Отивам след малко да закривам 2011та,че ми писна от нея.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде весело изкарване на всички!!! А Юнайтед не го мислете, слаби мачове ще има винаги. Нищо не е станало, да си пожелаем повече късмет през 2012! Редактирано на от Baev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше много голямо подценяване,според мен.Само факта,че Гигси и Рууни не бяха дори в групата говори достатъчно.Дано този мач да е за урок на отбора,има още много,много мачове до края на сезона и всичко може да се случи. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде стига глупости.Не само САФ,но и повечето от играчите подцениха мача ,така че съвсем логичен резултат се получи.Без титулярна защита и полузащита-толкова.Даже по едно време можеше и да вземем мача,трябваше и малко шанс.Всяка година правим неочаквани издънки.Най-добър за Блекбърн-Нани! Следващия мач-ЛиндеГООР-титуляр. Весело прекарване на Новата Година!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да бе,Нани бил виновен и резултата бил логичен. всеки път ме изумявате тука... явно друг мач съм гледал,Легия-Видзев ли кво?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа 5.5, Рафаел 6, Карик 4, Джоунс 4.5, Евра 7, Валенсия 8 МоМ, Парк 6, (Андерсон 5.5), Нани 2, Уелбек 6, Чичарито 5, Уил Кийн 6, Бербатов 6.5.

Ти си изключителен ( използвайте фантазията си )

5.5 за Де Хеа - гол между краката и овисване като х*й на 3 пъти
6 за Кийн, който докосна топката 1 път и след тва блокира шута в последната мин. на тяхната гол линия, но за сметка на тва 5.5 на Андо, който ни раздвижи центъра и всяка топка минаваше през него..
5 на Чичарито - без точно отиграване за пореден мач..не можеше да си спре топката..без точен пас...
Уелбек трагичен - нищо от него, но да едва ли Бербо направи много повече от него затва има и с 0.5 по-висока оценка

Виждаме имаш амбиции за анализатор или още повече за мениджър..в оценките си мн добър..много ще се радвам ако успееш в това поприще, в което несъмнено си страхотен, но ако може в Африка или Азия..моля те !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Направо няма такова подценяване :@ само дано поне утре Сити да паднат от Съндерланд and :greets (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър-а пак се изсра на метеното, аман от подценяване. И резервната скамейка беше супер...Ша стане като ШЛ май,май!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
за поредната решителна намеса на Карик при гол на съперник некой нема ли да каже нещо? Това е човека-фатална грешка,аз не помня наша загуба без негово безобразие в защита. Имам чувството,че ако бяхме пуснали отбраната на Беласица Петрич,вместо тая от днес,немаше да ни вкарат 3 гола роувърс... Освен тва още нещо - ПИСНА МИ тия дървосекачи роувърс и нюкасъл срещу нас да правят мача на сезона винаги,а срещу останалите конкуренти да не знаят къде се намират... тва не е от вчера,ебати противните отбори,да изпадат имидиътли в чемпиъншип...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И с кое точно не си съгласен?
оценките си бяха много точни и обективни.Бербатов само мисля заслужаваше леко по-висока оценка,но все пак направи дузпа

направи дузпа, но вкара 2 гола..ако беше вкарал 1 гол и нямаше дузпа щеше ли да е 6.5 при положение, че единствено той и Валенсия си играеха на 100%..забеляза ли колко пъти се върна да отнеме в центъра и колко много се бореше за топката, което е нетипично за него..

защо Кийн е с 6 като има 1 докосване и ни спря удар на гол линията, с какво Чичарито се справи по-добре от Карик и Нани ? какво Евра направи повече от Бербатов? какво направи Уелбек ? Де Хеа кръгла 0..никой не заслужава повече от 5 като оценка..изключение Валенсия и Бербатов

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Несъмнено любимият ни тим претърпя поредната позорна и срамна загуба у дома. Съвсем спокойно тази загуба се нарежда до тези с 1-6 от Сити и 1-4 от Ливърпул. Изключително ми е кофти, но смятам това трапчиво усещане, което се е нагнездило в мен да го стъпча, защото ни предстои празник, който ще прекараме с близки и приятели. Това е просто футбол!

Да, неприятен е факта, че не успяхме да спечелим и на практика не взехме сигурни 3 точки. Вина има Фъргюсън, вина имат играчите, но и прекалено многото контузени също играят роля. Проблема е, че в такъв момент за втори път се проваляме. Първият път бе с Нюкясъл, а сега и с Блекбърн. Гадното е, че и двата случая бяха на ,,Олд Трафорд''.

Желая ви весело изпращане на 2011 и честита нова 2012 година.

Независимо от обстоятелствата, Юнайтед до гроб!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колкото повече черни на едно място, толкова по-голяма вероятност да ти скъсат нервите!!!
Иначе почивка за Гигс и Рууни, щот имаме много дълга скамейка и мачът няма как да не го вземем. Де Хеа да ум обръснат главата за наказание!
Направо ЧНГ!!!

+1

Де Гея мега класен вратар от половин положение го надскачат и му го набутват като на младежко първенство.Пълна трагедия.Честит рожден ден, САФ, пак подцени мача и я оплеска.Само не ми изкачайте с това, че състава бил такъв, щото със същия размазахме предните няколко мача, ама играеха и ГИГС и РУУНИ.Ама айде, весели празници, блах

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам само още нещо да добавя. Смея се от сърце, като чета, че Юнайтед е без шанс за титлата! Ще ви кажа само едно - не познавате Юнайтед! Този отбор е доказал, че никога не се предава. Да, загубата боли, но не бива да мислим, че всичко е приключило! Едва 19-ти кръг е, което са 50% от надпреварата. Сити тепърва ще губят точки. Нека да видим как ще се представим през втората половина на сезона. Просто феновете на Юнайтед са прекалено разглезени. Ако отбора имаше представянето на Челси или Ливърпул, то вероятно щеше да има смъртни случаи, така ли? Я се стегнете! Всички видяхме какво последва след 1-6 от Сити. Сега не се и съмнявам, че ще последва същото. Идват преки двубои, които ако отбора вземе отново сме в борбата. Да не говорим, че сме отбора с най - много контузени. И въпреки това сме близо до върха, какво още недоволствате? Нима сте очаквали с този осъкатен състав да имаме 15 точки преднина ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа 5.5, Рафаел 6, Карик 4, Джоунс 4.5, Евра 7, Валенсия 8 МоМ, Парк 6, (Андерсон 5.5), Нани 2, Уелбек 6, Чичарито 5, Уил Кийн 6, Бербатов 6.5.

Единственото хубаво в мача беше Валенсия. Бербатов игра добре напред, вкара 2ка и се движеше много, ма заради тъпата дузпа от която тръгнаха всички простотии, не виждам как бих го оценил по-високо. Трагичен Нани-толкова слаб не съм го гледал от доста време. Просто беше безумно слаб. Относно Де Хеа- имаше чист фаул при 3тия гол, не може в малкото наказателно да те бута противник в гърдите с ръка и да не се свири фаул. Но малоумника Майк Дийн днеска видно беше анти-Юнайтед, така че не ме учуди, че не го даде. Още първото даде мега пресилен жълт на Нани и спести на 2ма от тях нарисувани такива. Както и да е, не ни е виновен само той, макар че и той се постара да ни спре. Другото видно- без нов разиграващ халф в центъра няма да стане. Не искам да даваме прекалено големи суми, но играч за 10тина, максимум 12-13 млн паунда може да се вземе. Някой като М'вия от Рен примерно, или Размус Елм от АЗ, нещо от тоя сорт визирам. Едва ли ще са повече от 12-13 млн, особено Елм. Просто Андерсон няма тоя допълнителен It, както казват англоговорящите, за да бъде голям. Само с един чуплив Клевърли не може да кара клуб като Юнайтед. Титлата за мен почти отлетя ( и не, не звучи прибързано- имаме по-тежка програма до края, в директния мач сме гости, имаме много контузени и т.н). Шити очаквам и да купят още 1-2ма сега и съвсем да подпечатат ПЛ. Нищо, нека играем добре и да се наслаждаваме на сезона до края, пък квото дойде.

Пак Бербо виновен хахахахха защо ли не съм учуден че го казваш

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да се гръмна, честно...толкова ядосан и сдухан не съм бил от много дълго време...мн сериозно подценяване имаше и дори при 0:2 бях сигурен, че ще бием...но оня боклук като си вкара първия гол въобще...ебаси то бива бива...Мразя да се оправдавам със съдията ама тоя път имаше лек превес за блекбърн...особено пък вратаря им трябваше поне 1 жълт картон да му даде, то бави бави....цял мач бавеше аутовете. Колкото до Де Хеа, тая ротация дето Старчето я прави се вижда,че пречи адски много...или поне на испанеца. Не знам дали е така, но все пак през 2 мача да се въртят не е мн хубаво и за формата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
само не казвайте, че и контузиите имат вина, защото и Блекбърн са с 1 цял контузен отбор..кво искате да кажете, че техните резерви са по-добри от наще..като изключим Самба, Якубу, Педерсен и Н'Зонзи всички други са на по 20 години с по 5 мача в премиершип, но ние имаме проблеми и тва ни оправдава..няма оправдание..подценяване, което е най-жалкото, след подценяването в ШЛ да повторим същата грешка и сега при положение, че и мениджъра и отбора ни са доста доста опитни..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

само не казвайте, че и контузиите имат вина, защото и Блекбърн са с 1 цял контузен отбор..кво искате да кажете, че техните резерви са по-добри от наще..като изключим Самба, Якубу, Педерсен и Н'Зонзи всички други са на по 20 години с по 5 мача в премиершип, но ние имаме проблеми и тва ни оправдава..няма оправдание..подценяване, което е най-жалкото, след подценяването в ШЛ да повторим същата грешка и сега при положение, че и мениджъра и отбора ни са доста доста опитни..

Евала за тоя коментар.Все пак претендент за титлата и настоящ шампион пада като домакин от последния в класирането.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има и ще продължава да има мачове като този. Дори срещу Нюкасъл ме беше 10 пъти по яд. Жалко за САФ и не толкова подценяване, колкото липсата на важни играчи ни препъна. Рафаел първото полувреме беше дупка в центъра и се вижда с невъоръжено око, че не му е присъща тази позиция. Карик като централен бранител, ами който очаква чудеса от него, жестоко се лъже. След като получихме гол Нани реши да се прояви като лидер и забрави тотално, че играе в отбор. Де Хеа ми направи лошо впечатление този мач, чудя се просто, как така се случва, че все на него му набутват головете, чудесен вратар е, но ще му трябва още много време за да свикне във ВЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Един голям к*р за мача! Не ми се коментира нищо повече! Жалко за празника на САФ, но и той допринесе за това, което се случи... Честита нова 2012 година! Нова година, нов късмет. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да попитам бербомразците или чичафенове незнам как им викате... Чичарито в този мач игра ли? И друго, я сметнете пак кой какъв коефициент минути/голове има Митко, сравнен с Дани Уелбек и Шафи Ернандес ( оп извинете Хави Ернандес - междодругото как може да си приличат толкова по имената, а да са светлинни години във владеенето на топката)! На всеки мач коментаторите натъртват буквално как ЛиндегООООрд няма допуснат гол в 5-те си мача във ВЛ, а съра продължава да пуска нестабилен вратар - Де Хея нааистина има страшен рефлекс, може би най-добрия, ма дотам, а вратарския пост не е само рефлекс... За защитниците- като са ги сложили защитници кво търсят майка им в нападение. Карик и особено Джоунс да не си мислеха, че щом на Нани и Чичарито не им е ден те ще са героите... П.П. Пуснете си мача отново от началото до края и ще видите как първите 10 минути абсолютно нито веднъж топката не бе подадена от Бербатов, по едно време толкова беше ядосан, че още не е докоснал топката, че се върна назад и направи дузпа. Превъртете в периода след 60-тата минута когато вкара първия гол и особено последните 10 минути от мача когато вече нямаше никакво време - всяка атака, всяка топка бе насочвана към Митко, но не стана, защото първо наще малоумници чакаха топката да им се даде на крак и второ целия Блекбърн се осети, че нащо момче е единствения дет ги плаши.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове