Jump to content
MOSHIC

Fulham 0 - 5 Manchester United

Играч на мача?  

35 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

играч на мача - Нани, никакво съмнение. Линдегард - една дребна грешка, добре че не стана гол. Перфектен мач с изключение на контузиите. Дано наблюдаваме една шампионска серия :-) Честито

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Перфектни ! Феноменални голове на Рууни и Берба! Всички играха на много високо ниво само Йънг, Карик и Парк не ми се понравиха особено..Карик последните мачове игра много силно, но в този не..аз един пас напред от него не видях.. Дано всичко с Фил и Йънг особено с Фил, защото ще ни трябва широчина на състава в следващия месец!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вземи тая 5етичка...чук сме си, Джоуси да почива срещу Уигън и Блекбърн и срещу гаргите и Сити да мачка пак! Хубавото е че от коледната серия има голям шанс да изкочим само с победи. Играта беше супер и съм адски доволен от момчетата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чудесен мач за сряда вечер!Линдегаард и на мен повече ми се нрави от Де Хеа,определено е по-стабилен и по-уверен в себе си.Дано контузията на Фил да не е сериозна. :( Страхотен,невероятен,прекрасен Райън Гигс! :bow Супер голове като за завършек на Уейн и Берба.Чупихме каръка на "Крейвън Котидж" и то с разгромна победа.Много съм щастлива и доволна!Страхотен подарък за Коледа. Някаква информация за Рио?Кога се е контузил?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио се е контузил май по време на тренировката,дано само не е нещо сериозно. та отнсо мача-не очаквах подобно нещо,даже не можах да повярвам,че толкова лесно поведохме с 3 гола през първото полувреме(а реално погледнато,трябваше а са 4,тъй като ни ощетиха с една дузпа,ама все едно).Тревожното обаче е,че на фона на добрите игри,които показваме,все има по някой контузен(явно съдбата не иска да се сме шампиони,ама майната и).Дано Ашлито и Джоусн са на линия,че то както е тръгнало,в скоро време май и играчи няма да имаме.Иначе конкретно за играчите-Нани МоМ отвсякъде,просто ги изкърти днеска.Силно първо полувреме и слабо второ,но голът на Рууни и най-вече на Бербо бяха черешката на тортата,дано продължаваме така.Сити,ще ви го начукаме в скоро време,идваме.ГГМУ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е няма как Линдегаард да не е по-добър от Де Хеа в момента-все пак имат 6 години разлика в полза на датчанинът.И е факт,че нито един от дватама не заслужава да е резерва,намирисва ми на ситуация,в която единият ще иска да напусне и това сигурно ще е Андерс,все пак е национален страж и е доста стабилен,както се видя и днес.Хареса ми накрая усмивката на Бербо,когато е в настроение,този човек може да прави невероятни изпълнения на терена.Дано да си възвърне малко от загубеното самочувствие.Това ще е само + за отбора.Уелбек и Джоунс-двамата бъдещи лидери на отбора.Пълнят ми душата всеки мач-раздаваане,качества,абе всичко имат,за да станат бъдещи звезди.Малко съм скептичен към варианта Валенсия да играе като десен защитник,дано това бъде само срещу слаби съперници.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
WTF?! Нани-Валенсия досега защо не играеха заедно на крилото, те просто нямат спирачки, треньорският щаб би трябвало да знае това. Бяха нереални! Това трябва да се ползва занапред. Линдо вратарчето - феномен! Джоунс - невероятен! Редактирано на от Gio

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ е казал, че Йънг е аут за 2 седмици, Рио пропуска домакинството на Уигън, а за Джоунс ще се разбере утре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще се оправим и без Рио срещу Латикс. Единствено се надявам Джоунси да не е сериозно контузен. Колкото за мача, ето моите наблюдения. Линдо направи добър мач, изкара каквото можеше, въпреки че нямаше много работа. Но спаси удар с глава на гол линията и 2 опасни удара на Джонсън ( който пък направи бати и трагичния мач ). Пат също изигра нелош мач, въпреки че и той нямаше много съпротива в ляво. Крис имаше 1-2 нестабилни момента, но добър мач направи срещу стария си отбор, не мога да кажа, че беше слаб. Джоунс игра 20 минути но са раздаде за 90, без страх. Намеси се страхотно и при положението с Руйз. Моят любимец - г-н Евънс беше стабилен днес, но като цяло в такива мачове, в които доминираме тотално защитата няма изобщо работа, 1-2 момента най-много, но добре неутрализираше Джонсън.
Гигс - Б О Г ! Нз какво да напиша за този човек, каквото и да е ще е малко. Икона ! Паметник пред ОТ ! Карик продължава със силните си игри, евала. Спокойствие имаше в центъра, а отне и няколко топки. Нани ( МОТМ ) Вкара гол, асиситра за 2, а участва и в изграждането на другите. Страхотен Нани, защо не може всеки мач такива игри да прави... Антонио се разбира страхотно именно с Нани, дано продължават да комбинират толкова добре.
Уейн не изигра един от тези мачове, в които блести, но добре разпределяше когато можеше играта, а накрая когато му оставиха повече пространство наказа Стокдейл нечовешки. Дани също се представи на ниво, въпреки че малко ме хвана яд, когато толкова несериозно се опита да прехвърли вратаря през 2рото полувреме.
Парки влезна и си направи километража, това, което се очаква от него. Ашли не ме впечатли с нищо. Берба направи добро включване. Задържаше много добре топката, вкара страшен гол, а и заби нечовешки крачол на един от Фулъм. :D

Като цяло тази година гостуванията са ни изключително добри, а се дъним при домакинските мачове. Писахме 5 на Фулъм, 5 на Болтън, 3 на Лийдс, а на ОТ е клизма на моменти, за ШЛ темата не ми се почва.

Но като цяло мисля, че отборът почва да се вдига и с адекватните действия зимата ще ни правят шпалири :) Редактирано на от f0rgy

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз доколкото разбрах, Джоунс е със счупена скула и ще отсъства 6 седмици, поне така прочетох някъде.

Много съм доволен от головете на Гигс, Руни и Берба! Нани и Гигс поделят МоМ.

Не съм доволен от реакцията на дъртиО след гола не Берба... кво гледа като отровен, все 1 те са ни вкарали... http://vbox7.com/play:2b68d3f1e4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не гледах мача. Играта е била много добра обаче. Особено Нани ми се видя много активен. Браво на Берба за изпълнението. Руни вкара невероятен фалц. Не съм очаквал такава изразителна победа. На тоя стадион много сме патили. Дано Джоунс да е добре. Без него зейва дупка. Той стана много важна част от отбора. Редактирано на от pon4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страшен мач само дето Young нещо не е в форма и не се вписва . ПС коментатора по нова : Гигс заслужаваше да вкара 20 000 гол но той вкара 19 000 :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

WTF?!

Нани-Валенсия досега защо не играеха заедно на крилото, те просто нямат спирачки, треньорският щаб би трябвало да знае това. Бяха нереални! Това трябва да се ползва занапред.

На мен също ми направи добро впечатление - двамата вчера се оказаха добър тандем. Дясното крило направо го разнищиха с постоянните комбинации и извеждащи. Чудех се защо между Евра и Йънг не се получи такова партньорство. Фил ще си остане у дома за празниците, но се надявам, че до 2 седмици ще е ток и жица.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На мен също ми направи добро впечатление - двамата вчера се оказаха добър тандем. Дясното крило направо го разнищиха с постоянните комбинации и извеждащи. Чудех се защо между Евра и Йънг не се получи такова партньорство. Фил ще си остане у дома за празниците, но се надявам, че до 2 седмици ще е ток и жица.

Няма как да играят винаги така, защото Валенсия не е защитник и тази схема е прекалено офанзивна. При 0:2 срещу толкова слаб отбор на Фулъм може, но представи си, че играем срещу Тотнъм например. Какво ще направи Бейл с Валенсия :mood (35):
А за Евра продължавам да твърдя 2 неща:
1 - от 2 години не е същия играч и е много по-слаб (може би от онези проблеми в националния, не знам).
2 - тъпо е да играе в 99% от мачовете през сезона. Заслужава почивка и той, веднъж поне да го видя на резервната скамейка или извън групата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...

Не съм доволен от реакцията на дъртиО след гола не Берба... кво гледа като отровен, все 1 те са ни вкарали... http://vbox7.com/play:2b68d3f1e4

И аз не мога да кажа, че съм доволен, но не съм изненадан ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Учудващо лесна победа, на тоя неприятен стадион. Защитата ни се справи със задачата, макар че второто полувреме играехме на половин оборот. Гигс, Нани и Валенсия нямаха спирка, страхотни голове на Руни и Бербо. Специално искам да спомена и Линдегаард, който направи много стабилни намеси и спаси 3 чисти гола!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа и от мен :mood (28): За Линдегард мога да кажа, че ако не бяха уникалните 90 мин на Нани, той щеше да е играч на мача - направи всичко което трябваше, спаси доста и тежки удари и най важното за мен е когато защитата грешеше си ПОЗВОЛЯВАШЕ ДА ИМ СЕ КАРА за разлика от Де Хея. Има бъдеще тва момче, не случайно е датчанин! За другите както казах Нани беше страхотен ( мисля,, че гол и 2 асис.) Гигс летеше по целия стадион, Руни с проблясъци, Уелбек-незнам какво му харесахте освен тичането...верно вкара гол но оптеделено беше най-слабия от атакуващите играчи без сменените Йънг и Парк... Бербатов малко мързеливо пак, но май влезе с мисълта да вкара гол, заради което не се върна в защита да си вземе топката. Всичко на всичко 3-4 пъти я барна - гола, дрибъл между 4-ма, опасно центриране - ако този играч за вас не заслужава място на терена значи съвсем сериозно трябва да се замислите та и той какво прави още на Олд Трафорд. Сигурно трябва да вкара 3 на Ливърпул, 5 на Блекбърн и 8 гола в 5 мача за да ви спечели доверието отново... Незнам колко минути има този сезон, но има 3 гола в не-повече от 300-350 минути и едва ли има по-лош коефициент минути на гол от останалите нападатели на тима - трябва да му се даде шанс все пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как ще сте доволни, погледа му казва "какво да му обяснявам в понеделник, че да не го пусна пак"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво очаквате САФ да скача и да вика по тъча ли? Мача е 5:0 90мин. За гола на Рууни едва ли е имало друга реакция. Айде по-сериозно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс не изразявал радостта си ... а Валенсия направи пет асистенции за последните три мача и не трепна. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е глупаво, което твърдите, че не е изразил емоция при гола на Бербатов. Не само сега, а и преди и към други играчи... не знам какви са тези конспирации дето ви се въртят в главите...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кво очаквате САФ да скача и да вика по тъча ли? Мача е 5:0 90мин. За гола на Рууни едва ли е имало друга реакция. Айде по-сериозно.

Е как бе,този гол реши мача! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е как бе,този гол реши мача! :mood (17):

Наистина е смешно да се пише за това как реагирал Фърги спрямо Бербатов, но за няколко човека(включително и ти) е по-важно да коментирате подобно нещо, а не, че отбора е постигнал такава изразителна победа и то с добра игра... Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе бегай бе, точно ти у всека тема пишеш как "няколко човека влизали да коментират само Бербатов",е*eм ти и досадника,няма 1 тема да не си го написал тва... много знаеш за мене кое било важно,играч иванов. точно с такива малоумни постове провокирате хората да се смеят на берба-феновете,а не толкова на Бербатов. Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове