Jump to content
Pepinka

Fulham - Manchester United

Препоръчани публикации

Мачът ще е по Диема+

По НОВА е. Няколко пъти пуснаха реклама. Иначе гостуавне на Фулъм е като гостуване на Стоук. Вече 4 мача нямаме победа там, така че ще съм доволен и на 0:1. Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По НОВА е. Няколко пъти пуснаха реклама. Иначе гостуавне на Фулъм е като гостуване на Стоук. Вече 4 мача нямаме победа там, така че ще съм доволен и на 0:1.

Защо да е като гостуване на Стоук ? Там нямахме загуба на точки до мача този сезон. :)
Твърде дълго нямаме победа като гост на Фулъм,време им е и на тях. :devil1: Редактирано на от Nemanja Vidic 15

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Същия състав като днеска. Единствено може би Рафаел вместо Смолинг, ако Близнака има достатъчно въздух да изиграе целия мач. Другите-същите от мача с КПР и да газим отново в Лондон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Винаги съм мразел гостуванията ни на Крейвън Котидж и дори минимална победа пак ще е от значение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тези са ни по тегав съперник и като домакин знаят какво могат . Видя се миналата кампания тук каква я забъркахме . - 1-2 \ дузпа \ пропуск на Нани \ в последствие 2-2 . :( Сега трябва да подходим сериозно и да играем много по добре и от днес , а ефективността просто се иска да е безупречна . Много труден мач . Тест за Де Хея ! Редактирано на от minavam

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фулъм са добър отбор и ще ни затруднят много, но дано ги бием няма значение как и с колко !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Същия състав като днеска. Единствено може би Рафаел вместо Смолинг, ако Близнака има достатъчно въздух да изиграе целия мач. Другите-същите от мача с КПР и да газим отново в Лондон.

+ без Нани, Уелбек и Евра...
Иначе ще си е труден мача. Мразя малкия им стадион, но отиваме за трите точки!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тея Фулъм не са същите от предишния сезон,по-слаби са в момента,обаче все пак МАртин Йол е достатъчно опитен тренер,така че очаквам пореден тегав мач (дай боже да ме опровергаят момчетата) и нещо от сорта на 0:2 или 1:3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

+ без Нани, Уелбек и Евра...
Иначе ще си е труден мача. Мразя малкия им стадион, но отиваме за трите точки!

За Евра съм съгласен с теб, ма кой да пусне на негово място ? Фрайърс е още млад, а Фабио не го знам доколко е здрав, за да почне титуляр. Нани не знам какво не ти хареса, в Редкафе отзивите за играта му днеска са добри, на мен също ми хареса. Сега, да, далеч беше от супер нивото, което е показвал немалко пъти, но игра резонно. Колкото до Уелбек- също игра добре, взаимодействаха прилично с Уейн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз незнам какво не му харесвате на Нани - напоследък се справя повече от добре. Както и да е - трябва да ги изцоцаме и тука 3те точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия и Парк по крилата.
Още не мога да си обясня защо Уелбек е титуляр при положение, че Берба е с класи над него. Сами си правим живота труден. Гигс също трябва да играе тоя мач, но не виждам на кого на мястото. Евра РЕЗЕРВА !!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Валенсия и Парк по крилата.
Още не мога да си обясня защо Уелбек е титуляр при положение, че Берба е с класи над него. Сами си правим живота труден. Гигс също трябва да играе тоя мач, но не виждам на кого на мястото. Евра РЕЗЕРВА !!!!!

Защото Уелбек в момента ни е 2 най-добър нападател във форма, а Бербо тотално загуби форма след тези необясними действия на Фърги... Така, че не виждам проблем в това Уелбек да играе за сметка на Ернандез примерно. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защото Уелбек в момента ни е 2 най-добър нападател във форма, а Бербо тотално загуби форма след тези необясними действия на Фърги... Така, че не виждам проблем в това Уелбек да играе за сметка на Ернандез примерно. ;)

След Рууни, Бербатов ни е най-добрият нападател. Това е факт и никой не може да ме убеди в противното. Не искам да излизам от онези Бербафенове или хейтър на Чичарито и Уелбек, просто това е моето мнение. Мексиканецът не притежава нищо освен едно наистина перфектно пласиране. Да не говорим, че 90% от пасовете му са неточни и въобще не участва в организирането на играта. Уелбек има физика, бърз е, млад, но все пак Берба е по-добрия вариант за мен. С Рууни се разбират перфектно и това не е от вчера или днес. И пак казвам, че много харесвам Чичарито, Македа (до скоро поне) и особено Уелбек, но Рууни - Берба трябва да е титулярния ни нападателен тандем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След Рууни, Бербатов ни е най-добрият нападател. Това е факт и никой не може да ме убеди в противното. Не искам да излизам от онези Бербафенове или хейтър на Чичарито и Уелбек, просто това е моето мнение. Мексиканецът не притежава нищо освен едно наистина перфектно пласиране. Да не говорим, че 90% от пасовете му са неточни и въобще не участва в организирането на играта. Уелбек има физика, бърз е, млад, но все пак Берба е по-добрия вариант за мен. С Рууни се разбират перфектно и това не е от вчера или днес. И пак казвам, че много харесвам Чичарито, Македа (до скоро поне) и особено Уелбек, но Рууни - Берба трябва да е титулярния ни нападателен тандем.

Разбирам те. И аз съм фен на Бербатов, много ми се иска да го гледам как играе и бележи, както през миналия сезон, но уви... Фъргюсън нещо друго му е хрумнало за пореден път и го извади от състава, като така му се срина и формата и самочувствието. Всеки си има мнение каквото и да е то, аз споделям твоето, но на този етап не виждам как Бербо ще се завърне в стартовия състав за сметка на Уелбек, който е в по-добра форма от него. ;) :) :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе няма как САФ да го направи 4-та резерва,ако наиситина е толкова добър и толкова добре се разбира с Руни колкото ти го изкарваш,не мислиш ли,а?Така че опциите са две-или Бербатов изобщо не е толкова добър колкото много хора се опитват да го изкарат,или Руни/който е неизменен титуляр/предпочита Еранднес и Уелбек за партниори в предни позиции(а Сър0 донякъде трябва да се съобразява с него),от което би следвало че се разбира по-добре с тях отколкото с Бербатов. Така де,няма как Съра да остави толкова добър нападател 4-та резерва без причина,нали?А аз за друга възможна причина не се сещам. А и вече е на години.Той и без това си е бавен,а като му сложим и годините... няма шанс да е титуялр. Относно мача.Фулъм са слаби,така че очаквам лесна победа.Нещо от сорта на 0:2;0:3.Карик и Фил задължително в центъра, Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А и вече е на години.Той и без това си е бавен,а като му сложим и годините...
няма шанс да е титуялр.
Относно мача.Фулъм са слаби,така че очаквам лесна победа.Нещо от сорта на 0:2;0:3.Карик и Фил задължително в центъра,

Ти от кога гледаш футбол не те знам, ама щом тоя мач, срещу тоя съперник, на тоя стадион смяташ че ще победим лесно...ти навярно си луд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти от кога гледаш футбол не те знам, ама щом тоя мач, срещу тоя съперник, на тоя стадион смяташ че ще победим лесно...ти навярно си луд.

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена