Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Wolverhampton Wanderers

Препоръчани публикации

Ето това е точното изявление побликувано от Евра:„Чувствам се като в сън, все едно утре ще се събудя и ще сме се класирали за елиминациите. Това обаче не е сън, а самата реалност. Трябваше да се събудим по-рано и да си осигурим участие в следващата фаза, затова си заслужихме отпадането. Дори когато играя в приятелски мачове, когато облека фланелката на Юнайтед, съм готов да дам най-доброто от себе си, но ще бъде срамно да играем в Лига Европа. Аз играя в този клуба, за да се състезавам в Шампионската лига, но други футболисти са тук, просто защото това е Юнайтед”, каза Евра след края на двубоя. И както казва французина "други са тук просто защото е Юнайтед" може да бъде разгледано и като упрек към част от тези които само разхождат червената фланелка и ако си спомните преди време и Рууни намекна подобно нещо и стигна до там че да иска да напуска отбора с обяснението че не се вземат качествени играчи ! Сега и Евра намеква нещо подобно а че няма качествени халфове е очевидно за всеки с изключение на САФ май подмладяването на състава трябва да хване и него !!! Знам ли аз какво да си мисля вече .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хора , не знам кой какво си мисли , не знам кой как се чувства в момента , но аз съм фен на Юнайтед от близо 15 години и от както съм им фен се говори за това подмладяване на треньора . Винаги , ама винаги когато отбора изпадне в дупка започват да се поставят под съмнения качествата на Фъргюсън , а аз за 15 години фен на този отбор съм виждал не веднъж и два пъти тоя " изкукуригал , свършил с футбола и какви ли не неща " шотландец да затваря не с думи , а с действия устите на разбирачите . Едно ще ви посъветвам , специално нетърпеливите за успехи фенове на Юнайтед , сега бъдете единни , не критикувайте , не плюйте , не изричайте думи за които ще съжелявате след време . Отбора сега е в голяма криза , това може би не е годината на Юнайтед , много контузени , липса на късмет и редица други препятствия . Не ме интересува Евра или Руни какво са казали , какво са направили , или какво ще направят , и аз искам да играем в Шампионската лига и аз искам да сме на финал всяка година , да я взимаме често и тн. и тн. , но сега това е действителността , който не иска да е от този отбор сега защото не е на осминафинал в ШЛ , да стане от Реал , Барса или някой който е там . ПОДКРЕПЯТЕ ОТБОРА СИ , СЕГА ВСИЧКИ ИМАМЕ НУЖДА ОТ ТОЧНО ТОВА .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По-лесно е да се храни и критикува в такива моменти, но малко хора застават зад отбора в трудните моменти. Не се хаби, малко хора могат да те разберат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хора,какво сте се отчаяли?Да,положението е тежко,на всеки му е кофти за това,което става около отбора,но точно сега момчетата имат нужда от нашата подкрепа,а не от глупави коментари.Контузията на Вида е наистина голям проблем,но важното в момента е той да се оправи.Сигурна съм,че ще се завърне по-мотивиран от всякога. Що се отнася до отбора като цяло,нека бъдем в този труден период зад нашите момчета и да ги подкрепяме.Все пак ние сме Юнайтед.Отбора,който успя да обърне Байерн Мюнхен на финала през 1999 г. , отбора,който победи Челси в драматичен мач през 2008 г. и триумфира в Шампионската лига,отбора,който спечели рекордната 19та титла на Англия и същият този отбор,който победи Арсенал с 8-2.Нека бъдем зад отбора и с успехите,и с паденията.ЮНАЙТЕД-СЕГА.ВИНАГИ.ЗАВИНАГИ!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Сезонът приключи за Видич........... Не знам за вас , но аз изпадам в паника от тази новина. Когато Видич е в игра виждам , а и се "чуства " колко е сигурна защитата ни.Честно казано предпочитам той да е на линия , отколкото цялото ни нападение вкупом с Руни , Берба ,Уелбек.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прочетох повечето коментари дотук и горе-долу разбрах какво е вашето мнение за случващото се в Юнайтед през последните дни.На всички ни е много тежко от отпадането от ШЛ ,но някакси трябва да го приемем.Мисля ,че поредицата от загуби напоследък се дължат на многото контузени ОСНОВНИ играчи в състава.Много трудно ще вземем отличие през този сезон,но най-важното на първо време е да се възтановят играчите с травми.Ако обаче Фъргюсън иска да вземе нещо от този сезон според мен трябва през зимния трансферен прозорец да се купят качествени попълнения в халфовата линия(в центъра на халфовата линия - там са най - големите проблеми за състава).Глейзър трябва да си бръкнат в джобчето и да купят качествени халфове(защо според вас Ман Шити бележат такъв прогрес - защото имат най-добрите халфове).Определено слабата зона на Манчестър е центъра на полу-защита,главно заради контузийте на Андо и Клевърли.Хубаво е ,че има играчи като Фил Джоунс ,които могат да запълват тези дупки.Очаквам и да има проблем в защитата оттук натам заради отново КОНТУЗИЯТА на Вида(Еванс така и не спечели доверието ми).Колкото до атаката - с една дума ТРАГИЧНА в момента.Рууни е ужасен,Ернандес е контузен ,а Уелбек се връща от контузия(дано поне той да заиграе добре),а на Бербатов просто не му върви тоя сезон.Пропадането ни от началото на сезона до сега е пълно.От този сезон нямам големи очаквания ,но от следващия изглеждат наложителни промените в състава и купуването на нови качествени играчи!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мога да ви кажа един извод, криза или не, утре е поредния мач, в който ще си се излегна да наблюдавам любимия си отбор, без значение кой ще играе и кой не.Ако вземем титлата ТОЗИ сезон, това ще е най/големия успех в Премиершип евър!ГГМЮ!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Че ще ги бием ще ги бием според мен, но ще ми е интересно защитата как ще се представи както видич се контузи :mood (20): Но смятам че тук ще видим ИСТИНСКИЯ манчестър юнайтед в действие въпреки трудностите. Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ми е чудно кво толкова като вече не сме в ШЛ живота продължава нали за мен лично това което постигнах ме последните години не е малко а и както САФ казва до сега не сме играли в ЛЕ е тази година ще сме в нея и ще имаме нова купа в неговата ера :mood (35): :champs (14): .Така до това и за мен е мъка че Вида няма да е до края на сезона в игра но все пак имаме Рио,Джоус,Еванс,Смоулинг пък и се надявам след Н.Г. и братята да се завърнат единственото нещо което ни липсва е халф но пак по мое скромно мнение след като се Клевърли малко от малко ще се по оправят нещата и ще се завърнем там където ние мястото в ШЛ а който не вярва значи не е фен на този клуб.Имам и един закачлив ? къде е Сити у ЛЕ е що да не ги плеснем и за шампионат и за ЛЕ и за ФА :mood (9): А и забравих къде са тез дето плюят Карик дали на мача с Базел не ни беше необходим а само това се питам. Незнам защо но си мисля че това ще гледаме след Н.Г. : http://vbox7.com/play:aeaea443 или http://vbox7.com/play:30f6f46f или http://vbox7.com/play:4c93ff2d или това http://vbox7.com/play:28e122012e

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фъргюсън: Сезонът приключи за Видич...........

Не знам за вас , но аз изпадам в паника от тази новина. Когато Видич е в игра виждам , а и се "чуства " колко е сигурна защитата ни.Честно казано предпочитам той да е на линия , отколкото цялото ни нападение вкупом с Руни , Берба ,Уелбек.....

скоро май няма да го видим в игра... ако тази новина от днес е вярна:
Видич аут за година?..............
Става ясно, че Видич е получил изключително рядка контузия, в която са наранени две от връзките в коляното, и е скъсана трета.
Защитникът ще бъде прегледан от специалист в понеделник, но ще бъде опериран след около две седмици. „Възстановяването може да отнеме между 9 месеца и 1 година“, коментира професор Ангъс Уолъс, един от водещ хирурзи при спортни контузии.

Както се казва една "злина" никога не идва сама....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е да тръгнем нагоре. Една тройка на тия няма да е лошо. Бербатов с гол. Само да вметна, че ако не бяха безумно идиотските егоистични отигравания на Валенсия, ФАБИО, СМОЛИНГ и още знайни и незнайни голмайстори, можеше последните мачове да бием с повече от 1.. Можеше и Бенфика да бием.. Айде стига, че се ядосвам пак - днеска победа, време е да се влиза във форма, че Тотнъм ше ни млатят много здраво..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
МакКарти: Джоунс ще стане легенда

Треньорът на Уулвърхемптън Мик МакКарти изрази респекта си към играта на младия Фил Джоунс и го сравни с бившия си съотборник Пол МакГрат.

МакКарти сравни Джоунс с легендарния ирландец и бивш играч на Манчестър Юнайтед и Астън Вила Пол МакГрат. Според мениджъра на Уулвс, Джоунс, също като МакГрат, играе еднакво добре както в защита, така и в халфовата линия.

"Не бях изненадан, когато сър Алекс купи Джоунс. През лятото, когато говорихме с Фъргюсън, му казах, че Джоунс е една от целите ми за лятото. Тогава занех, че и той е набелязал Фил."

МакКарти добави: "Логично е, че те го взеха. Той е един от най-добрите, независимо къде играе - в защита или в халфовата линия."

"Това момче е на 19 или 20, но единственият, който съм виждал да играе така добре в защита е Пол МакГрат. Той играеше за Ирландия в халфовата линия, за което благодаря на Бог, иначе аз нямаше да играя (Мик МакКарти е бил централен защитник)."

"Едно време казвах на мениджъра ни Джак Чарлтън, че Пол трябва да играе в полузащитата. Но въпреки че играеше като халф, той взе наградата за защитник на 1990 година. Това е забележително."

"Мисля, че и Фил Джоунс притежава всички тези качества - той е феноменален. Освен това той има великолепно отношение към играта."

Попитан за качествата на Джоунс, Мик МакКарти каза: "Той вече игра срещу нас, когато бе в Блекбърн. Тогава той доминираше."

"Той поема топката, бърз е, добър е във въздуха, може да играе еднакво добре и с двата крака - има всичко необходимо за да се превърне в легенда."

"Със сигурност той ще е титуляр за Англия на Евро 2012. Той ще е един от най-добрите играчи в Европа в следващите години, защото е фантастичен."

topmatch.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Време е да тръгнем нагоре. Една тройка на тия няма да е лошо. Бербатов с гол.

Само да вметна, че ако не бяха безумно идиотските егоистични отигравания на Валенсия, ФАБИО, СМОЛИНГ и още знайни и незнайни голмайстори, можеше последните мачове да бием с повече от 1.. Можеше и Бенфика да бием.. Айде стига, че се ядосвам пак - днеска победа, време е да се влиза във форма, че Тотнъм ше ни млатят много здраво..

:mood (17): Ама ти сериозно ли? Особено пък Валенсия никога не мога да го свържа с думата егоизъм. Ако имаше кой да реализира центриранията му /да, може би не са със същото качество както през първи му сезон например/ щеше да е хубаво, но уви нямаше кой, Рууни е изтеглен назад и от това само губим в подобни ситуации. И колко пък редовно играе?
Фабио може да бъде критикуван единствено за неадекватните му влизания, които често му носят съвсем заслужени картони. Много лесно се оставя да бъде провокиран. Такъв е стилът на близнаците. Дано пък го превъзмогнат в известна степен.
Смолинг с нищо не е заслужил да бъде "хранен" или подценяван. Късата памет на критиците е проблемът, а не представянето му.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може да успеем да смекчим неприятното обстоятелстово, че няма да разчитаме на Видич, ако престанем да си правим научни експерименти срещу природата и в частност футбола. Фил Джоунс се връща там, където му е мястото - в защита, по-точно в сърцето на отбраната. До него Рио и само при смъртен случай - Евънс. Впрочим той Карик така или иначе играе почти като защитник, нищо не му пречи да влезе и в тази роля, така че това е още една опция, която пренебрегва Евънс като вариант. Върнахме Рууни за три мача в халфовата линия и сега ходи му търси формата и головия удар нейде из терена. Ех Фърги, Фърги..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
време е вече да настъпим педала на газта, и понеже ударихме дъното с приключването на участието ни във ШЛ,очаквам оттук насетне само напред и нагоре.Ето Сити играят в понеделник с Челси,ако Челси ги спъне(а си мисля,че това ще се случи),до Нова Година като нищо можем да обърнем нещата и да си зимуваме на първо място,а през пролетния полусезон всеки знае,че Юнайтед набират скорост,и да си защитим титлата.Преди обаче тези мои фантазии да станат реалнсот(а дано),трябва да се фокусираме на днешния мач срещу вълците.Прогнозирах го 4:0 в един коментар,сега обаче не съм особено убеден,че резултата ще е точно такъв (колкото и да ми се иска).просто в днешния мач ще си проличи колко ще ни липсва Вида (а ако играе оня обесник Евънс хич не ми се мисли,ама божа работа).Все пак новата ми прогноза е 2:1 и дано Бербо вземе участие(уточнявам,че не съм от най-големите привърженици на Бербо,но в този момент той е единнственият,който може да разиграва топката и така да се каже да ни организира играта).GGMU WE WILL RISE AGAIN

Групата за мача ?

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

Групата за мача: Де Хеа, Линдегард, Амос, Евънс, Смолинг, Фърдинанд, Евра, Джоунс, Фрайърс, Коул, Флетчър, Карик, Йънг, Валенсия, Парк, Гибсън, Нани, Гигс, Македа, Руни, Уелбек, Бербатов, Диуф

Контузени: Видич, Клевърли, Андерсон, Оуен, Фабио, Рафаел, Ернандес

Наказани: Няма

Под въпрос: Бербатов, Йънг

Вероятен състав: Де Хеа, Фърдинанд, Евънс, Джоунс, Евра, Флетчър, Руни, Карик, Парк, Нани, Уелбек

Това е от сайта гол.бг не знам доколко е вярна информацията

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време му беше на Валенсия да е титуляр,мисля че започва да настига старата си форма и на този етап ще е доста по-ефективен от Йънг,даже и от Нани...Надявам се с Дани да се върнат и головете в отбора,защото откакто се контузи те липсват. P.s.Нали уж Бербатов беше готов за този мач ? Редактирано на от TheRedDevil

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this