Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Wolverhampton Wanderers

Препоръчани публикации

Поредниа тегав мач,едно на мъка.... без видич нещата отиват много на зле... :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само да вметна - Намалиха наказанието на Рууни на 2 мача. Така че ще играе срещу Украйна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само да вметна - Намалиха наказанието на Рууни на 2 мача. Така че ще играе срещу Украйна.

Това се и очакваше. Снощи Рууни мислеше по-скоро за тази ситуация отколкото за мача. :mood (36):

Ако мислим да ставаме шампиони този мач е в графата задължителни победи. Притесняваме ме само психическото състояние на играчите след отпадането. Все пак това си е голям удар за всички. Не знам за вас, но снощи ми се стори, че и физически не бяхме много добре с малки изключения...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля си за: Линдегаард - Рафаел, Рио, Джоунс, Евра - Валенсия, Флечър, Карик, Нани- Рууни-Уелбек. 2-1 за нас, но очаквам пак тегав мач, щото ще са смачкани и психически. Но все пак очаквам да го вземем. Редактирано на от Sir Bobby Charlton

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа, настигане на Шити, а те губят от Челси. А през Януари трябва да се вземат играчи - Снайдер, Гьотце......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Падаме катастрофално от Сити - отговор никакъв. Отпадане от Карлинг Къп на ,,Олд Трафорд от Кристал Палас - отговор никакъв. Е, ако и сега след това срамно отпадане от ШЛ още в груповата фаза не видим сериозна реакция от отбора, то това ще е прекалено. Искам в Събота да видя един мотивиран отбор, който да върне вярата на феновете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тукна късмет-Х Докато не вземем нови халфове ще падаме... Нямаме школа и това е... трябват поне 2 халфа,няма да откажа Гайтан...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Задължителна победа, настигане на Шити, а те губят от Челси. А през Януари трябва да се вземат играчи - Снайдер, Гьотце......

Гледайки играта ни в последно време, и на Шакири ще съм доволен, честно...
И за да не съм Offtopic - Надявам се, че ще играем спокойно и ще ги бием с 2 или 3 на 0 .. Само че на фона на последните мачове- и на 1-0 съм доволен .. Откъм избор сме много, много ограничени.. В стартовите 11 задължително ще бъдат Карик и Рууни. Нани мисля, че трябва да почине малко, също и Ашли.. Валенсиа от дясно може би.. Джоунс в защита отново .. тъкмо се разигра в центъра

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С мачовете за Л.Е. дали доста от мачовете ни , ще се сменят за неделя /2-ия полусезон/ ? :blush: Иначе за мача - При този кофти състав от играчи , победи с 1-0 и НУЛА контузени е най добре . Докато нямаме играчи - футбола да не се гледа , след нова година - повече . Точките са важни в този случаи .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна разгромна победа трябва да направят........... Щото след това отпадане от ШЛ + шамара от Сити ще е доста тегаво тоя сезон Дано САФ намери пътя за пореден път Не ми се мисли какво ще стане ако и тия ни се изкефят в къщата Дано се види нуждата от коренна промяна в отбора де ........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важно е да се отърсим от шока(играчите де, не ние ;d) и да се започне победна серия, като не се позволява на сити да увеличат разликата. Специално за този мач искам възможно най-леката/лесната победа. 'щото вълците ако се озъбят малко, може и да направим пак белята, а т'ва ще е равносилно на катастрофа. Карик задължително трябва да намери място в титулярите, след като беше наказан за шл, намира се в добра форма и ще е добре да се извлече максимума от момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля си за: Линдегаард - Рафаел, Рио, Джоунс, Евра - Валенсия, Флечър, Карик, Нани- Рууни-Уелбек. 2-1 за нас, но очаквам пак тегав мач, щото ще са смачкани и психически. Но все пак очаквам да го вземем.

какъв Уелбек ..какви 5 лева!! БЕРБАТОВ е не само необходимо да играе а си е направо задължително!!! не смея да се надявам на победа , че с тази бездушна игра напоследък , човек не знае какво да очаква!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

какъв Уелбек ..какви 5 лева!! БЕРБАТОВ е не само необходимо да играе а си е направо задължително!!!

Е не е ли те срам да си го и помисляш дори ? :mood (17):
Да сложиш него пред, който и да е друг футболист ? :mood (33): И дори да коригираш мнението на специалиста ? :mood (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

какъв Уелбек ..какви 5 лева!! БЕРБАТОВ е не само необходимо да играе а си е направо задължително!!! не смея да се надявам на победа , че с тази бездушна игра напоследък , човек не знае какво да очаква!!

Според мене и паметник е задължително да му направят на тоя Бербатов. Така де, кви са тия Лоу, Бест и Чарлтън. Да го бутат оня паметник и да сложат на Бербатов. Веднага и трибуната на Сър Алекс да се преименува на Бербатов, така де, какъв е тоя Алекс Фъргюсън, какъв е той на фона на божествения Димитър Бербатов- великия играч, пред чийто неземен талант и Меси, и Роналдо бледнеят. Бербатов даже може и сам да го пуснат да бие Уулвс, едва ли ще има проблеми срещу тях. Та пред Бербатов дори Чък Норис скумичка като ритнат помияр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мене и паметник е задължително да му направят на тоя Бербатов. Така де, кви са тия Лоу, Бест и Чарлтън. Да го бутат оня паметник и да сложат на Бербатов. Веднага и трибуната на Сър Алекс да се преименува на Бербатов, така де, какъв е тоя Алекс Фъргюсън, какъв е той на фона на божествения Димитър Бербатов- великия играч, пред чийто неземен талант и Меси, и Роналдо бледнеят. Бербатов даже може и сам да го пуснат да бие Уулвс, едва ли ще има проблеми срещу тях. Та пред Бербатов дори Чък Норис скумичка като ритнат помияр.

Ето това е. Удари дъното. Честито! :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Че той винаги е бил там. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щом Бербафеновете го казвате, така е значи. Те винаги са прави и разбират футбола. Жалко, че останалия свят не разбира така играта, както тези ерудити. На дъното съм, лоша работа. Бербатов е най-великия играч в историята и който го отрича е пълен глупак. Никаква критика към него- само хвалебствие и преклонение. Само се чудя не ви ли омръзна да сте толкова тясно скроени и заблудени, ма нейсе- свикнали сме ви. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рядко пиша а само чета тук ама нещо немой ви разбера? Едни плюе те Бербо други го защитават а нали трябва на 1-во място трябва да е отбора след него феновете и после играчите или се бъркам? Та са ми чудно какво ще ми кажат тези дето го плюят кой ако не той поне малко не заслужава титулярно място в събота след като беше пренебрегван от миналата зима а той се беше доказал че може да печели мачове и даже веднага на 1-во четене се сещам за 3-те срещу пуул като незабравяме и че 2-я гол а задна ножица а 3-я си е титичен Англиски гол защото направо изяде във въздоха Каръгар или 2-срещу мандарините или 3-я гол срещу Блекбърн та поне заради това все си мисля че малко и той е заслужил да е титуляр.На тези дето го защитават само ще им напомня за онзи пропуск срещу Сити за карлинг или това не помни те? Та сега за мача в събота очаквам или ще ги размажем с нещо от типа 4,5,6 на 0 или всички ще имат яко улово и ще е мачкане на топката 90 мин. за 1:0 в 91 минута дано не се окажа пророг и да ни е лесен мача. :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щом Бербафеновете го казвате, така е значи. Те винаги са прави и разбират футбола. Жалко, че останалия свят не разбира така играта, както тези ерудити. На дъното съм, лоша работа. Бербатов е най-великия играч в историята и който го отрича е пълен глупак. Никаква критика към него- само хвалебствие и преклонение. Само се чудя не ви ли омръзна да сте толкова тясно скроени и заблудени, ма нейсе- свикнали сме ви. :mood (17):

Иронията ти изобщо не е на място. Като няма какво да измислиш, защо се правиш на интересен? В сряда ни липсваше човек като Бербо, който да задържа топката и даде извездащия пас... Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Той този малоумник , не го интересува друго , стига да нарежда Берба , всяка 2 дума му е за него ...... вече почва да ме съмнява ,че го обича :mood (35): Може да е неориентиран гей :mood (22):

Относно мача.... съм сигурен ,че ще го вземем с разлика.Няма как след толкова слаби игри момчетата да не се мобилизират на макс........ и те това го знаят!!! Редактирано на от bambam

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this