Jump to content
Exitence

Aston Villa 0 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

[0-1] 20' P. Jones Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вила е определено най-слабия съперник, с който сме играли в първенството, дори Арсенал в онзи мач игра нещо. Редактирано на от P.R.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победата си е победа, ама това вече няколко мача подред само 1:0 бием. Поредна слаба игра и никаква форма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябваше много по-рано Уелбек да влезне за Йънг. Видя се, че има много по-добро разбирателство с Рууни и направиха 2мата 2-3 опасни атаки. Перфектно-изиграното положение от Рууни трябваше да е гол, ебати великото, напомни ми на един гол срещу Шефийлд Юнайтед на Олд Трафорд за 1-0, като си я спря на единия крак и шут мощно със другия. Жалко, че не влезе. А за Чича кви коленни, не бяха ли глезенни връзки? Щото глезена видях, че си изви кофти. Дано поне Бербатов да е готов за следващия мач ако Стария смята да играе с 2-ма нападатели, че не ми се мисли с дупките Македа и Диуф кво ще се прави напред. Доволен съм от играта на нашите особено през първото полувреме, тая неузнаваемост в атака я нямаше днес. Впрочем подобрихме играта още срещу Нюкасъл, просто имаха късмет и един селски съдия. Ако играем така и срещу Базел, ще вземем групата. Между другото Вила бяха мега-слаби днеска, ама ужасно слаби... но по-добре за нас. Факт, че записахме поредна победа при гостуване и 3 точки, засега това е всичко, което ни трябва. Edit: Ти над мен дето си писал, какво очакваш бе? След ужасно слаба форма отново победи с 8-2 ли ?!?! Малоумни ли сте се чудя понякога... Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вила е определено най-слабия съперник, с който сме играли в първенството, дори Арсенал в онзи мач игра нещо.

Съгласен съм. Много слаба Вила и много пасивен Юнайтед.. Нани,Йънг,Карик играха много много слабо.. трябваше резултата да е по-голям, но все пак важни са 3те точки и сухата мрежа :). Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Познах резултата 0:1 за нас. :) Моето мнение,че 1-то полувреме както играхме е най-силно изиграното след срамната загуба.Продължаваме напреде малко по-малко.МоМ Фил Джоунс. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съгласен съм. Много слаба Вила и много пасивен Юнайтед.. Нани,Йънг,Карик играха много много слабо.. трябваше резултата да е по-голям, но все пак важни са 3те точки и сухата мрежа :).

Карик направи страхотен мач, не знам кво повече искаш, от това което направи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

+100

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прекрасна игра на Фил Джоунс.Мисля, че добре се справи като халф.Впечатлен съм!Иначе лошото е, че срещу тази слаба игра на Вила пак виждаме зор със вкарването на голове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много слаб Юнайтед и още по-слаба Вила. Освен трите точки, друго няма какво да зарадва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имаше грешни подавания и много назад.. не е нещо фатално но не е направил и нищо с което да му се възхищаваме.. просто при тази Вила трябваше по-смело да тръгне към атаката. Все пак имаше и 1-2 добри извеждащи паса. Иначе Нани и Йънг бяха най-зле от наще на терена. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колко е рекорда за последователно спечелени мачове с 1:0 и най-много чисти мрежи? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А и относно Фил - Sir Bobby Charlton: “Phil Jones reminds me of Duncan Edwards with his power and build.” :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имаше грешни подавания и много назад.. не е нещо фатално но не е направил и нищо с което да му се възхищаваме.. просто при тази Вила трябваше по-смело да тръгне към атаката. Все пак имаше и 1-2 добри извеждащи паса. Иначе Нани и Йънг бяха най-зле от наще на терена.

Когато някой направи слаби мачове е нормално да се критикуват.Ама тука има няколко играча,които са нарочени и колкото и добре да играят не им се признава.На Карик задачата е главно в дефанзивен план и той се справи много добре,отнемайки много топки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Когато някой направи слаби мачове е нормално да се критикуват.Ама тука има няколко играча,които са нарочени и колкото и добре да играят не им се признава.На Карик задачата е главно в дефанзивен план и той се справи много добре,отнемайки много топки.

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не само, напред направи мн добри пасове, комбинира и с Руни и с Ашли, доволен съм от играта му!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа , честит гол на Филката . Не играем толкова добре като с Нюкясъл , но победата е всичко което се иска при такава форма и при толкова пълен лазарет . Но да си признем Астън Вила бяха страшо слаби днес , нямаше натиск почти . Радващо за Юнайтед все пак . При възможност дайте инфо за Ернандес .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като да не повярваш и аз съм доволен от Карик, за първи път от сигурно година и половина ми напомни за сезон 2006.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам на тъпи ли се правят някои или просто искат просто да спорят с някои , че дори и след победа и задоволителна игра пак търсят косури на някои от играчите ни ( Карик - които разбиваше доста добре играта на Вила и имаше добри отигравания напред , или Нани О-о защо пък Нани кое нему харесахте в играта ... ) П.П Честита победа :)) :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик изигра един от най-силните си мачове от месеци ( защо не и години ) насам. И в предни позиции раздаваше пасове, и в дефанзивен план спря не една атака. Страхотен Майкъл Карик. Плюс Видич и Фил Джоунс. Нани - лайно. Харесва ми старанието и желанието на Валенсия, продължава да търси силната си форма, но показва усилия. Рууни прави някаква слаба поредица от мачове, днес играта му отново не му спореше. Добро включване на Уелбек. Дано Рио не е лошо контузен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е тфа че е победа не значи че сички са играли НЕВЕРОЯТНО. Кво направи Нани?? Слаб мач тфа направи аре стига...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Според Фърги мексиканчето е аут за около месец - скъсани връзки в глезена. Дано няма нещо сложно с Рио, за него още няма информация. Честита победа на всички!"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове