Jump to content
Sign in to follow this  
R3D_aNd_M37h

Manchester United - Crystal Palace

Препоръчани публикации

резервите нещо Бербатов тва ти онова ти

Браво бе фен! Това ли трябва да ти е коментара за мача, че "резервата" Бербатов ще играе ? Като виждам и профила ти ми става ясно - Ернандес, Уелбек и Рууни. Всички харесваш освен Бербатов... Ернадес сигурно ще е извън групата... явно няма да гледаш мача...

------------

На пръв поглед ще е лесен мача. Още едно предимство пред нас е, че сме домакини. Очаквам както винаги за КК да играят играчите с по-малко минути. Дано видим най-после Рафаел, че му трябва игрово време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме с резервите (Бербатов,Македа,Рафаел,Гибсън) и ги убиваме.Тия мачове са ми най-скучни и ги ненавиждам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гибсън и Парк задължително да запишат минути, особено Гибсън. Флетбър също може с оглед на днешното му отсъствие. Берба ако е в кондиция също заедно с Уелбек в атака или Македа. Също някои от младежите може да поиграят, но след като вземем мача. Мача си е мач, не виждам защо да е скучен или нещо такова. Накой път става по-интересно даже.

Браво бе фен! Това ли трябва да ти е коментара за мача, че "резервата" Бербатов ще играе ? Като виждам и профила ти ми става ясно - Ернандес, Уелбек и Рууни. Всички харесваш освен Бербатов... Ернадес сигурно ще е извън групата... явно няма да гледаш мача...

Само гледа да се прави на интересн, щеше и форума да напуска, бан искаше. Смешко Редактирано на от Ivan Galabov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То тва ще ни е целта тоя сезон май :mood (35): Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аве Lavi_19 ... ти нали се точеше да се разкараш? Що не си го направил още? :angry: А как звучи само .. резервата Бербатов ... :mood (4): :mood (4): айде да не продължавам .. >>> 4:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аве Lavi_19 ... ти нали се точеше да се разкараш? Що не си го направил още? :angry:
А как звучи само .. резервата Бербатов ... :mood (4): :mood (4): айде да не продължавам ..

>>> 4:0

Мани го бе.
Детето има нужда да си врътне една Чайка и ше му мине. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Линдегард- Рафаел, Джоунс, Фрайърс, Фабио, Валенсия, Флеч, Погба(Парк), Маме-то, Македа и Берба 3:1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евънс и Смо ще са централни, 100 %. Бекове Рафата и Заки...напред Тонката и Парк, вътре Гибсън и Флеч...напред не се знае вече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой знае ли другата двойка на четвъртфинала? Арсенал - Шити, Челси - Ливърпул, Юнайтед - Кристъл Палас и другите кои са?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид решаващия двубой в Базел...резервите са по-сигурни от всякога. За мен задължителни ще са: Бербо и Уелбек, като единия ще влезне през второто; Гигс, че то и в такива мачове се иска опит; Валенсия - време си е пак да го видим, че с Йънг в състава няма много шансове. От друга стана САФ сигурно ще запази Нани за мача срещу Базел и ще сложи Ернандез на пейката.

За мен резултатът ще е едно лежерно 2:0 или 3:0 без да се хабят много.

Някой коментира, че мачовете срещу "слабаците" му били най-омразни и скучни ... чудно! Аз лично, такива мачове си ги обичам понеже мога спокойно да се наслядя на отбора без да треперя целият, да се изчервявам, да си клатя десния крак от нерви...просто да си пия винцето спокойно и да се кефя на отбора. Естествено има едно условие - ДА ИГРАЯТ ... иначе един двубой срещу "аутсайдер" може да стане голям яд.

От последните срещи играта на отбора определено не е завидна, но поне си проличават проблясъци на завръщане на фомата от началото на сезона. Постепенно започваме да се вдигаме, че и ударът, който понесохме, си беше доста силен. За мен мачът срещу Палас ще е не само за класирането, но и за самочувствието, инерцията и добрата серия на отбора.

Иначе този сезон ОТНОВО НЯМА ДА ИЗНЕВЕРИМ НА СТИЛА СИ!!! Не толкова добра игра до Нова Година...с много критики и много разочарования за феновете, но на пролет машината ще сработи и очаквам около Февруари да започне една много силна серия. Редактирано на от Nicozo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предвид решаващия двубой в Базел...резервите са по-сигурни от всякога. За мен задължителни ще са: Бербо и Уелбек, като единия ще влезне през второто; Гигс, че то и в такива мачове се иска опит; Валенсия - време си е пак да го видим, че с Йънг в състава няма много шансове. От друга стана САФ сигурно ще запази Нани за мача срещу Базел и ще сложи Ернандез на пейката.

Къв мач с Базел те гони тебе? Имаме мач с Вила преди това, който е не по-малко важен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако Бербо за пореден път се разиграе, може и повече от 2:0 да е.

Той не си дава много зор срещу такива отбори

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърги е казал, че Погба най-вероятно ще започне като титуляр, а Рейвъл Морисън ще поиграе със сигурност в мача. Фрайърс и Смолинг също ще са титуляри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
+ близнаците Маме-то и Македа. Едва ли всички ще са титуляри, но със сигурнсот ще запишат минути.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this