Jump to content
R3D_aNd_M37h

Manchester United - Newcastle United

Препоръчани публикации

Няма да е лесно.Рууни си е починал, надявам се да видим Флетчър-Андерсон/Том.Задължителни три точки ако искаме да гоним Сити.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма да е лесно.Рууни си е починал, надявам се да видим Флетчър-Андерсон/Том.Задължителни три точки ако искаме да гоним Сити.

Том е контузен до Kоледа. Андерсон и да е на терена съществена разлика в центъра няма да има.. тва не ви ли е ясно вече? Евра и Рио на пейката тоя мач. В атака мощно Руни и Бербатов. Нещо 2-1 / 2-2 ми се върти в главата.
П.П Няква информация за Уелбек? Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
де Хеа ---> Смолинг - Джоунс - Видич - Фабио ---> Нани - Флетчър - Гигс - Парк ---> Рууни - Бербатов Според мен тва трябва да е състара. Не виждам как ще ги бием с тая игра, но казвам 1:0 :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тоя мач освен с късмет незнам с кво друго можем да го вземем

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе къв Бербатов ви се привижда тоя мач? Рууни и Чича за тва почиваха, да гледат Бербата в събота.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе къв Бербатов ви се привижда тоя мач? Рууни и Чича за тва почиваха, да гледат Бербата в събота.

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След вчерашната му игра още сте против да е титуляр така ли? О_О Май забравихте колко убийствен е тандема Рууни-Бербатов.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рууни почиваше, защото беше контузен. И продължава да е под въпрос за мача с Нюкасъл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
+1 и от мен Но Рууни с тая контузия може и срещу Свраките да не играе и тогава става лошо. Е тогава поне ще гледаме пак Бербо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (22): :mood (22): :mood (22):

Eрнандес този сезон е гола вода... Най-слабият ни нападател е след Македа в момента... Вкарал там 2-3 гола от 2 метра на празна врата и толкоз... Драстичен спад във формата му и мисля, че е време да потърка и той пейката. И снощи като влезна с нищо не се запомни, да не говорим, че едва играеше с топката.

За мача с Нюкасъл съм оптимист след видяното снощи и мисля, че ако повторим играта + Видич вместо Фърдинанд, Смолинг вместо Евра, Гигс вместо Флечър/Карик и Рууни + Уелбек в атака ще си вземем мача. Напълно подкрепям Лана_Ман_Юнайтед за това, че Бербатов трябва да се пробва като плеймейкър. Момчето има уникален поглед върху играта и качествата необходими за тази роля. Да, тромав е, не е толкова бърз, но предпочитам да гледам него пред Карик, Флечър, Андерсон и Парк в средата. Трябва да му се даде шанс. :glory (31): ;) :glory (13): :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе не е точно така, Чича вкара важни голове срещу Евертън и Суонзи, който реално спечелиха мачовете. Но все пак на него някой трябва да му направи головото положение и да му даде топката на тепсия, а това с оглед на атаките и идеите на халфовете става доста трудно, докато Митака участва много в изграждането на атаките. Не мисля, че на старчето му е лесно да избира, но Руни и Берба срещу Нюкасъл изглеждат като по-добрият вариант, според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе не е точно така, Чича вкара важни голове срещу Евертън и Суонзи, който реално спечелиха мачовете. Но все пак на него някой трябва да му направи головото положение и да му даде топката на тепсия, а това с оглед на атаките и идеите на халфовете става доста трудно, докато Митака участва много в изграждането на атаките. Не мисля, че на старчето му е лесно да избира, но Руни и Берба срещу Нюкасъл изглеждат като по-добрият вариант, според мен.

Аз не отричам, че е вкарал важни голове. Въпросът е в това, че той само с това си остава до момента. ;) :mood (36): С останалото написано от теб съм напълно съгласен! :) Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Eрнандес този сезон е гола вода... Най-слабият ни нападател е след Македа в момента... Вкарал там 2-3 гола от 2 метра на празна врата и толкоз... Драстичен спад във формата му и мисля, че е време да потърка и той пейката. И снощи като влезна с нищо не се запомни, да не ...................

и за тва Сър-а(който разбира по-малко от всички бербатофили) го пуска вместо твоя идол,нали?
Значи много сте ми странни.Вкара Бербатов там някакъв гол и 13515151 статии за това,12515 хвалби по него от всеки и така в следващите 1-2 седмици се говори само затва колко гениален бил и какви неща можел,докато накрая Чичарито пак не ви затвори устите с някои важен гол.Щото неговите голове всички са важни заразлика от тия на идола ти.Една равносметка.Бербатов над 30 млн. 1+2 сезон=26 гола(1-14 2-12).Чичарито 1+2 сезон(от който не е минала и 1/3)=25 гола( 1-20 2-5) и това само за 7 млн.И всичките му голове бяха важни и решаващи макар и не толкова красиви,докато тия на Бербатов сигурно повече от половина в мачове от рода на 6:0, 5:0, 7:1, и т.н...Да не говорим,че Бербатов беше вече свикнал с Англия,когато дойде,а Чичарито дойде от Мексико.
Абе всички тези факти показват,че Чичарито е ефективе и по-добър от Бербатов.
ПП.
Сайта и форума са супер,,админите са супер,модовете са супер,дизайна е супер,всички истински фенове,като MANCHESTER UNITED, -rusnaka ,H17MAN, и т.н и т.н са СУПЕР.Абе всичко е повече от супер.Но уви и тук,както в цяла БГ е пълно с бербатофили,на които им е през кура за отбора и биха напсували дори великият гений-Сър Алекс Фъргюсън ,само за да изкарат своя любим играч(който е причината за многоо от тях да следят отбора) прав. Редактирано на от Lavi_19

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач ни очаква срещу Нюкасъл, защото този сезон играят изненадващо добре. За 12 мача загубиха само веднъж срещу Сити и неслучайно са в топ 4. Прави впечатление, че са вкарали само 18 гола, но пък са допуснали 11, което ги нарежда сред първите по този показател. Демба Ба е голмайсторът им, който е наистина впечатляващ и ги води напред. Играем на наш терен, което е предимство и дано вземем без проблем трите точки. Мачовете през годините с този съперник винаги са били атрактивни и с голям заряд. Дано не допуснем за пореден път лесни голове, които да провалят труда на отбора в преден план. Резултат - 3:1 Не виждам как нашия ще е титуляр срещу свраките. Най-много да изиграе няколко минути срещу Кристъл Палас за КК, че ще се пази за финала на ШЛ. Все пак до месец Май има само половин година. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз се надявам Бербо да играе, сигурен съм, че ще се представи по-добре от Грахчето с оглед на състава ни. Грахчето играе добре, когато играта на халфовете върви, има пасове, креативност и той си намира перфектното място. С нашата игра само виси в др поле и чат-пат барне топка от засада. Чак когато има проблясък или грешка в противниковата защита вкарва. Бербатов е много по-опитен и креативен играч и ще ни свърши в пъти по-добра работа. Колкото до това колко гола вкарал Ернандез тоя сезон, че били повече от Бербо. Ами трудно се вкарва от резервната скамейка, сещатe ли се :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз се надявам Бербо да играе, сигурен съм, че ще се представи по-добре от Грахчето с оглед на състава ни. Грахчето играе добре, когато играта на халфовете върви, има пасове, креативност и той си намира перфектното място. С нашата игра само виси в др поле и чат-пат барне топка от засада. Чак когато има проблясък или грешка в противниковата защита вкарва. Бербатов е много по-опитен и креативен играч и ще ни свърши в пъти по-добра работа.

Колкото до това колко гола вкарал Ернандез тоя сезон, че били повече от Бербо. Ами трудно се вкарва от резервната скамейка, сещатe ли се :)

Напълно подкрепям коментара. Чича има нужда от захранване с пасове, силата му е в пласиране и нюх(взаимносвързани неща, ама все пак). Берба с този стил игра, който водим и с проблемите в халфовата линия, е по-подходящ. Чичарито сега 80% е в засада, не може да овладява топките и да разиграва.
А индивида от горните постове няма да го коментирам. Иска да му се зачита мнението, а той се присмива на другото мнение и само си защитава любимците и плюе по същите на другите хора. Редактирано на от Ivan Galabov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям коментара. Чича има нужда от захранване с пасове, силата му е в пласиране и нюх(взаимносвързани неща, ама все пак). Берба с този стил игра, който водим и с проблемите в халфовата линия, е по-подходящ. Чичарито сега 80% е в засада, не може да овладява топките и да разиграва.
А индивида от горните постове няма да го коментирам. Иска да му се зачита мнението, а той се присмива на другото мнение и само си защитава любимците и плюе по същите на другите хора.

Можеше и по-откровено да го ми го кажеш!?! ;) Нищо де.. Няма проблем. Всеки с мнението си!

За мача очаквам победа! :glory (31): :devil3: :champs (14): GGMU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Замъкът" ще бъде сринат до основи! :glory (32): :devil1: Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не отричам, че е вкарал важни голове. Въпросът е в това, че той само с това си остава до момента. ;) :mood (36): С останалото написано от теб съм напълно съгласен! :)

Ааа, то за нападател да вкарва важни голове и да ни печели мачовете не е важно. Добре, ще знам отсега :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ааа, то за нападател да вкарва важни голове и да ни печели мачовете не е важно. Добре, ще знам отсега :mood (17):

хаха взе ми го от клавиатурата :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ернандес ни бил най-слабия нападател, пхаха, я си пий хапчетата.Бербата и Македа са дъното на отбора в предни позиции.Кво ми коментираш Чича, я ми кажи колко гола вкара той и колко вкара Бербата тоя сезон? Първо беше контузен, но откакто се върна бележи доста, така че тва са глупости.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ернандес ни бил най-слабия нападател, пхаха, я си пий хапчетата.Бербата и Македа са дъното на отбора в предни позиции.Кво ми коментираш Чича, я ми кажи колко гола вкара той и колко вкара Бербата тоя сезон? Първо беше контузен, но откакто се върна бележи доста, така че тва са глупости.

Хапчета нямам. Ще ми дадеш ли от твоите? :)
А, че Ернандес е слаб този сезон, така е. Мнозинството го твърди само вие няколкото човека го отричате това, но всеки си има право на мнение макар и да не е вярно то. ;) :) :mood (28): :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена