Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Manchester United 2 - 2 Benfica

Препоръчани публикации

То може изобщо да не се класираме напред. Вместо да мислим как да настигнем Сити, сега ще трябва да правиме дербита с Базел за продължаване. Супер.. Нани колко атаки насра, не е истина. И това постоянно връщане към защитата, към Де Хеа, е как бе..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сами си вкарахме и 2та гола,страхотен Бербатов просто това беше нужно на отбора ! Аз пък съм доволен,че от мача с Норич,играем трагично без идея,а след Сити още повече,днес разчупихме леда,Фил Джоунс се хвърля много напред,а не трябва играе центрл.бранител,не бек ! Йънг не му беше ден неска видя се,отличавам Нани,Карик,Флетч и Бербатов,другите бяха под нивото си,за урок с тази игра,който и да ни хване,а недай си боже Реал или Барса,отиваме на 5 гола,това е реалността,даже ме е страх повече от Реал както атакуват,ние Бенфика неможем да спрем,как не ни вкараха 3ти гол незнам,та Реал божеее,Реал тази година е на финал пък там какво ще стане божа работа,аз пък си мисля,че Оцелул ще измъкне точка от Бенфика,а ние ще бием Базел,Бербатов трябва да е титуляр в събота,казвам го като фен на Юнайтед,не на Бербатов,но днес направи страхотен мач,браво Берба !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нямам думи....честито на всички тва беше върха на цялата излагация да не си спечелим групата в ШЛ..нямам думи просто

Ние още не сме се класирали дори ,ти за спечелване на групата говориш.Да не си правим криви сметки че Базел няма да излезнат за победа,и ако недай Боже това стане,няма да сме ние тези които да мислят за двубоите срещу Барса и Реал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След прекрасното начало на сезона отборът върви бавно,но сигурно надолу.Вече всеки по-сериозен отбор(даже и Суонзи може да се включи в това число)излиза срещу нас с нагласа за равен,ако не и победа.Просто няма вдъхновение в отбора.Само с един плеймейкър няма да стане работата.Все едно Меси да е българин и да си мислим,че ще станем европейски шампиони-глупости!!Трябват 2-3 халфа,които да променят цялостно играта в средата на терена.Джоунс и Смолинг повече ги бива да атакуват,отколкото да играят в защита.Като гледам това ще е един преходен сезон за състава.Дано поне Сърът да вкара още 1-2 млади играчи,поне да знаем,че ще има обиграване.А сега какво-едни и същи физиономии си изнасят слабите мачове седмица след седмица.Резил.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хич не ме ебе Сити , важното е да си гледаме отбора , а той почти се натресе на големец в Еуропата . Сами си го турихме , в един миг си хилех , но само 60-80 секунди така . Толкова лека грешка ,че направо ми се щеше да сцепя нещо от ярост . Толкова се трепем и мъчим и с един лек замах се проваля всичко . Не искам да щрихирам един играч за грешка , а може би целия тим и най вече защитата . Жестока грешка , която следващия мач Бенфика ще ликува сладко /за наше съжаление/. Филката е бетон , но му тръгна от самото начало накриво . Евала на Митака , силен мач за него . И може би трябваше да напусне Йънг , а не Валенсия като се появи Ернандес .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съра как я вижда тая схема с Карик и Флетчър, не знам. И двамата не могат да градят!!! И се видя за н-ти път. После тая топка я сучат, смучат, ама на крилата я дават, жалко картинка, жалкаааааа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защитата беше комична , 4 гола вкарахме днеска!Няма причина да се сърдим на Фил , това му е първата супер сериозна грешка ,като че ли този автогол го скова малко ,но е нормално :) . Напред не бяхме толкова зле , с изключние на някои фигуранти. Доста положения създадохме , не беше като срещу Суонзи ... Дано купим халф зимата,че работата е бая зле!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто си пропиляхме шанса... в по-лесна група от тази беше малко вероятно да попаднем :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какви Барса и Реал? Идва Базел и ако ни бият отпадаме,до там я докарахме в най-лесната група.
Ината на Съра няма край.

И ти може да излезеш прав за съжаление. Редактирано на от Mago de Oz

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Толкова брак, мачкане на тая топка. Фабио по фланга един пас не можа да направи, Валенсия, Йънг, Евра, Нани... Йънг, ако го видя още веднъж на тая позиция и спирам да гледам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дано утре милан бие барса за да не може да ни се паднат, а на жребия 6те палим све6ти просто да не ни се падне реал
е има и по - ло6 вариянт - да не се класираме изоб6то

Аха.И аз това си мисля,че късмет ще е ако изобщо се класираме.Затова трябва да мислят а не кой ще ни се падне на осмина-финала.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
''Супер група'' , ''газим ги'' и т.н.т, а к'во стана в реалността . Супер слаба игра и онова ''3-3'' и не толкова резултата , а играта и как се отнесохме към този мач е безобразно . Друг път , първо да си свършим работата пък после да слагаме тигана . От много приказки само боли глава .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е нямаше по лесна група и какво стана сега.... честито.. Базел на ОТ ни смачкаха какво ще ни правят на техния стадион .. Селтик дръж се Бербатов идва за теб...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е очаквано, от мен. радвам се единствено, че поне Бербатов успя да се разпише. Екзинсънс, върви пий една студена вода за негово здраве. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалка картинка. Пълни дупки целия отбор. От сърце ги псувах наред като дърт .... цял мач. Бербатов ще опере пешкира и този път... и то с право. Единсвено ме е яд за Фил. Много израсна последните мачове и не заслужава това нещо. Единствено в него видях Юнайтед тая вечер....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видич - Клев - Рууни Без един е зле, ама без тримата, си е**** м******.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Не ги подценихме, но се оказаха доста по-добри, отколкото мислехме." - Боби Робсън - голям е, а цитата се отнася за групата като цяло ... Със сигурност не е само подценяване, а и трагична игра, но така се успокоявам ... Тъжно ми е ..! Страдам за отбора и за играта, която показва .. Вече няма оправдание трябва да се развърже кесията

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали съм луд, но на мен напред ми хареса играта тоя мач в сравнение с полседните 5 мача да кажем. Бербатов, Нани, Карик и Флетч бяха тея, които играха в тоя мач, и Евра. Другите не бяха на ниво. Джоунс с авто-гол, Де Хеа и той. Фрапантни пропуски на Фабио и на Бербатов.... за пореден път. Ако си бяхме вкарали положенията 95%-ови чисти положения, щяхме да сме били с 4-2 евентуално. Бенфика с нищо не ни затрудниха, особено първото полувреме накъсваха играта мамичката им мръсна мизерна. Напред ми харесаха наистина днеска, пак казвам в сравнение с последните 5 мача. Обаче тоя път проблема беше отзаде. Нямаше го Вида да ги строява и се видя как защитата се осира отзад. Освен това никога повече не искам да виждам един от двамата близнаци в мач от ШЛ. Дори ако трябва да вземем някое момче от школата на тяхно място. Тва безразсъдно тръгване напред, безразсъдно присъствие в наказателното поле, отнемане на възможността на шут на тея, които са ПРЕДНАЗНАЧЕНИ да бъдат в наказателното поле. Безумните влизания и т.н. всичко изброено в Англия се ядва (някак си) , но в ШЛ и особено в елиминационните фази (ако стигнем дотам разбира се) ще сърбаме попарата. Рафаел лично се погрижи да изхвърчим от ШЛ в единствения сезон, в който щяхме да срещнем различен съперник на финала от Барса. Днес Фабио се изсра с тъпашкия си пропуск, както и Бербатов с неговия на всичко това, което сътворихме , за да обърнем мача до 2-1. Ако паднем в Базел тва ще е най-скандалния ни сезон в ШЛ. Дори по-зле от ония през 2004. Защо ли пак тия миндили Бенфика са замесени.... Бесен съм, че изтървахме супер заслужена победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен ми допаднаха , разбира се ,че са много далеч от това което искат да виждат феновете , но пак се Бива . Късно , късно се сетихме да натискаме , доста време бяхме пасивни , но като цяло Бенфика е достатъчно голям отбор да те накаже при всяка грешка /както и сториха/. Изпуснахме победата , а я заслужавахме , но явно така трябвало да стане . Сега стискаме палци за отбор от Група ''Б'' ;) , но като цяло не сме този отбор , които може да накара останалите само с идването си на Олд-а да трепери в момента , пък и хората на стадиона много ТИХИ последно време , коетоне ме радва особено .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко ни е паднал критерия за ''МАЧ'' и МАЧ'' , верно не бива да ни лигавят ,но т'ва беше до едно време . Този го бива далеч повече /така го видях аз поне / , но все още далеч от наистина много добрите 90 мин на пълна мощ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моментът беше, когато веднага след гола на Бербатов дойде положението на Йънг, но пропусна. Ако бяхме вкарали ги приспивахме и трите точки, ама има едно АКО(голяма дума). Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ясно е поне ,че тази година Финал няма да играем . ;) Иначе поне 1/2 финал ... , с тази игра на приливи и отливи и като цяло не на 100% в 90-ните мачове е доста тревожно . Никва дисциплина , доста хаос , но т'ва е все пак не сме с триото Саар - Видич и Рио /+Евра/. Дано поне Сър-а да запълни дупката в средата на терена . ЛАСАНа Диара > Скот Паркър .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука за отрицателно време сте наговорили един куп глупости... Смолинг и Фил били по-добри като нападатели, отколкото в защита.... Бербатов бил виновен, че не свалил топката, Фабио, че не я мушна между краката на вратаря, вместо да я бие така....А пропуска на Ашли къде го забравихте като ше ги плюем, ми да ги плюем всички вее! Ако Индзаги бил там мача щял да бъде 4-2...айде кажете тогава точен резултат за следващите 12 мача и да пускам фиша, аман от разбирачи. Барса и Реал щели да ни бият с по 5-0... Аз пък мога да ви кажа едно - Юнайтед смачка Бенфика, сами си вкарахме тия два гола.Играта ми хареса, с тая игра и като се върне Вида проблеми няма да има.Стига чакахте Клев като някакъв месия, отбора е тези играчи в момента и толкова.Карик и Флетч днес се справиха много добре, даже по-добре от крилата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this