Jump to content
Exitence

Swansea - Manchester United

Препоръчани публикации

Тези не са хич лесни,ама предполагам че ще ги победиме.Сега в момента всяка една победа е важна,за повдигане на самочувствието. :) Редактирано на от FriskY

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Суонзи са силен домакин и очаквам труден мач.Все пак има доста време до мача и се надявам отбора значително да подобри играта си през паузата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-хубавото е, че ще има достатъчно време да се възстановят Смолинг,Йънг,Клевърли и Андерсон.Ще ми се да видя Том - Андерсон в центъра и Йънг-Нани по крилата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смолинг може и за този мач да не се възстанови. Поне според официалните информации е аут за 1 месец и се очаква към края на месеца/началото на декември да е готов. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютно никой във Висшата Лига не трябва да се подценява, тея не правят изключение. Или бием дори с грозна игра или пълен провал!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тея от началото на сезона никой не е успял да им вкара на техния стадион освен автогола дето си вкараха предната седмица. Задържат много топката и като цяло ще е доста тегаво. Ей го и Пуул не успяха да им вкарат на Анфилд днес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз да кажа само, че последните в последните ни 6 мача, 5 пъти сме запазили вратата си суха, което не е лош показател за защитата.Така че се надявам серията да продължи.Оцелул,Сити(изключение),Олдършот,Евертън,Оцелул,Съндърланд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз казах след мача с Шити че очаквам серия от 1:0 или подобни резултати, като чистата мрежа ще е приоритет пред изразителна победа. Така и стана. По-грозна игра, но по-сигурна. А и важните мачове са на пролет, сега играта не е толквоа важна, важни са 3-те точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има много време до мача. Да минат националните отбори, да се завърнат здрави националите, част от контузените да се пооправят, пък като мине редовната петъчна пресконференция на Фърги преди мача, ще бистриме състава и очакванията за мача. Но е ясно, че 3те точки са задължителни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нещо съм скептичен за този мач - видяхте ли ги тия вчера с Пуул? Приличат ми малко на Барселона играят с много пасове и точно така пробиват защитите залагат на атакуващ футбол много ще ни е трудно! Особено като гости мисля че ще можем да се измъкнем с едно 0-0, даже и минимална победа ако играе Митко но ако САФ не го пусне мисля че тия ще ни натупат!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачът влиза в графата задължителни победи и дано нямаме проблеми. Искам отбора да покаже най-сетне добра игра и резултатност, но все пак трите точки са най-важни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако Митко играе - бием. Ако не - падаме шееессссс на нула. Знаете как е,братче.

Точно така!
Ако останеш във форума - продължаваме да западамe. Ако не - просперирамеeeee. Знаеме как е, братче. Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден съперник, който определено знае как да взима точки като домакин...Спомнете си мъките миналата година срещу Блекпул на Бумфилд Роуд.Едно е сигурно - ние сме шампионите и като такива знаем как се взимат тези мачове!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно така!
Ако останеш във форума - продължаваме да западамe. Ако не - просперирамеeeee. Знаеме как е, братче.

:mood (22): :mood (22): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно така!
Ако останеш във форума - продължаваме да западамe. Ако не - просперирамеeeee. Знаеме как е, братче.

...само дето той ще остане във форума и след напускането на Бербатов. Знаема как е ,братче.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като гледам вчера , направо са си изпуснали Ливърпул като гост , така че очаквам много тежък мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена