Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Aldershot Town 0 - 3 Manchester United

Препоръчани публикации

Силно първо полувреме на Бербатов. Второто полувреме се доиграваше от целия отбор общо взето. Супер гол на Валенсия. Смятам, че Бербатов и Валенсия трябва да намерят място в титулярния състав на мястото на Нани и Чича, засега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добра игра на Бербо, Оуен, слаб Парк.Новите не можах да ги преценя особено.Морисън явно има качества.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Силен Берба - МОМ ..трябва да му се даде шанс в Премиершип силно играха и Фабио и Валенсия, добре се включиха Морисън и Погба..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър гол и феноменална асистенция на Бербатов. Просто му вижте краката, ето това е класата, която Уелбек и Чичарито нямат. МоМ. Морисън очевидно има качества. Диуф е слаб. Погба все още го е страх. Валенсия вкара страхотен гол също. Радвам се да видя Клевърли отново в игра.. Трябва да се завърне вече, в оптимална форма той ще бъде ключовото звено в халфовата ни линия. Good game!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубаво завръщане на Том. Впечатлен съм от Фрайърс, изключително стабилно представяне, както днес, така и срещу Лийдс. Морисън може много. Добро включване и на Погба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа добра игра като цяло стискам палци Видич да си върне по-бързо формата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Между другото току що се усетих - Фабио игра цял мач без да получи контузия..? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Между другото току що се усетих - Фабио игра цял мач без да получи контузия..? :D

Fabio Da Silva lasted 93 minutes with out an injury for Manchester United!

:mood (20): :mood (17):

Здрав е :D Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов беше наслада за окото през първото полувреме, макар и срещу слаб противник - МОМ! Малшанс при втория му удар с левачката - пробива също беше гениален, както и асистенцията за Оуен. В същност първото полувреме на Берба беше най-впечатляващото от целия мач. Дано го виждаме по често в първия отбор около Нова година. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добра победа. Добро завръщане на Том. Още при първия гол се видя разликата с него на терена. Момчетата изиграха не лош мач , с изключение на Диуф. Хубаво включване и на резервите , особено на Морисън. За разлика от Погба и Кийн , при него не се забелязваше никакво притеснение. Но като всеки един от тях ще показва още по-добри игри , с времето. Само да получават шансове за изява. Играч на мача , естествено е Бербатов. Игра с голямо желание и хъс , което не винаги се забелязва при него. Хареса ми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа.Радвам се за Митака,но ся почвате ко заслужавал,колко добър бил,а пък като направи слаб мач и всеки едва ли не го псува.Дръжте на 1 мнение..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-важното беше, че нашия игра с много желание и се бореше, опитваше се да организира отбора като цяло. Само, че следващият му мач ще е или срещу Оцеул за ШЛ или чак следващия мач от тая купа. Победата е ясна. Важно е срещу Евертън какво ще стане. Младите ги бива, но нека се трупа опит и мачове срещу по-слаби, да не стане фал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Втора поредна победа в КК с класическото 3:0. Дано продължаваме така. Впечатление ми направи резервната скамейка, която беше доста младичка. :mood (17): Добър мач на отбора като цяло и хубави три гола от наша страна. Гледаме към 1/4 финала...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може да не сме играли срещу особено силен противник, но това не омаловажава приноса на Бербатов или прекрасния гол на Валенсия. А и за младите момчета това си беше важен мач. На мен лично ми направи впечатление Фрайърс - покриваше си зоната перфектно, изобщо много стабилно представяне.

Смятам, че Бербатов и Валенсия трябва да намерят място в титулярния състав на мястото на Нани и Чича, засега.

И аз си мисля същото от известно време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Радвам се искрено на младите в отбора... Фрайърс, Амос - никакво притеснение. Морисън ми е толкова любим, че трудно мога да кажа лоша дума за него. Добра игра на Валенсия въпреки липсата на игра тоя сезон. Наистина ми хареса желанието у Бербатов, както - естествено и играта - хубав гол, хубава асистенция, страшно много помощ навсякъде по терена и викане по младите - точно това, което следва да изгради харакер у тях. Ще ми се да го видя в ПЛ, но не виждам как ще стане, поне в близките няколко мача, за мое съжаление. Иначе, като цяло - Бербатов - МОМ, Валенсия, Фрайърс, Видич.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина се видя разликата в играта с ТОМ. Мача се разви по най-добрия начин добро първо полувреме и убиване на мача рано второто което даде възможност за изява на младите. Парк и особено Диуф играха слабо, но това не са им обичайните позиции така че е нормално. Наистина се видя желание в Бербатов което е добро за отбора. Жалко обаче, че няма да почне срещ Карамелите, а ще е добре. Младите добре се включиха. Разликата между тях е че Погба играеше на сигурно и бе по-дисциплиниран, а Морисън искаше да използва времето си максимално и летеше по целия терен и търсеше топката. И двамата имаха трикови отигравания и добри пасове. Здрави да са другото с търпение и работа ще дойде и до година 2 ще са редовни поне на пейката. ЕДИТ Близнаците Кийн- голям парадокс. Единия играе за Англия другия за Ирландия. :mellow: Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Общо взето приятен за гледане мач. От доста време не съм бил така спокоен като гледам мач. Евала на Бербатов. Лека ви нощ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Силно първо полувреме на Бербатов. Второто полувреме се доиграваше от целия отбор общо взето. Супер гол на Валенсия. Смятам, че Бербатов и Валенсия трябва да намерят място в титулярния състав на мястото на Нани и Чича, засега.

И аз си мисля същото от известно време.

На мястото на Ашли по-може. От 1 месец никакъв го няма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво наш'те , но това се и очакваше . Бербо е близо , но се иска още от него , дано се възползва от всеки доверен шанс . Без съмнение е играч на мача , но второто по забави темпото си . Том , Видич и Джоунс все добро представяне . Тони Валенсия изненада с този удар . Първия гол бе силна комбинация . ;) За съперник като 'Шот-овете нивото на игра не може да е друго .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач не е никакъв показател, защото такъв съперник не може да ни бъде мерило, но все пак- хубава победа, постигната без никакъв зор. Оценките ми са : Еймъс 6.5, Фабио 7, Джоунс 7, Видич 6.5, Фрайърс 7, Валенсия 7, Клевърли 7, Парк 7, Диуф 5.5, Бербатов 8 МоМ, Оуен 7. Важното е в събота да вземем 3те точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хубава победа, младите доста се притесняваха, особено тези, които влязоха второто и се видя на няколко пъти как просто не се разбират... Бербатов - МОМ - сигурно е, че съвсем скоро ще получи и по-голям шанс. Оуен също игра добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Погба и Кийн да, ама Равел хич не бе притеснен. Игра все едно това му е последния мач за МЮ. Искаше постоянно да е с топката. Някой ще припомни ли какви точно проблеми с полицията е имал Морисън. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this