Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Aldershot Town - Manchester United

Препоръчани публикации

БЕрба, Оуен и Гигс задължителни тука, Уелбек и Ернандез извън групата, дори може да се даде шанс на Македа и Диуф. Иска ми се да видя и Погба и Морисън в центъра, но е доста невероятно това да стане. Може би е Еймъс на вратата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тук трябва ни трябва освен победа и хубава игра за самочувствие

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С резервите и надявам се повечко младежи, сред които и Погба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука всичко ше е на 6, споко.Погба,Гибсън,Андерс,Фабио...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тези не бях ги чувал, но пък интересно при тях е, че са много млад клуб - 1992. Дано бием без проблеми най-после... Exitence, според мен Гибсън отдавна е изиграл своя последен мач нас... Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много се чудя дали да го гледам този мач ! :unsure: Все пак смятъм поне да видя стартовия състав :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тук победата е вън от съмнение !

Важна е играта тук, резултата е ясен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука тоя мач требва да се играе с титюлярите поне до 2 гола разлика, че след такъв тежък мач ни трябва самочуствие. След тва вече може да се пуснат резервите.. Атаката ни трябва да е Руни-Берба ..Берба трябва да е готов за нов шанс и ако пак не се възползва .. средата вече нямам идея кой да играе там ( чакам Клев ) .. защитата също не е мн прилична, но с Фил и Крис заедно в средата мисля, че ще е добър вариант :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако САФ не пусне Митко, ще паднем, 2:1. С Митко ще бием, може би 0-4, 0-5.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен ми е все едно тоя мач, ако ще да паднеме... че няма да стане е ясно, тия мачове най-много ги мразя... абсолютни скучни, но добри тестове за резервите.Шанс за Оуен и Бербатов.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Истината е, че тук дори и да бием, то нищо няма да се промени. Все пак Алдършот не е мерило, с което да се гордеем и радваме след даден успех. Ще се радвам да видим младите момчета. Предизвикателството идва на ,,Гудисън Парк'', където успеха е задължителен. След това вече идва лесна поредица, която се надявам, че ще бъде успешна и изпълнена предимно с победи. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Спри се бе провокатор нещастен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам много се нареждате в този форум,Администратори няма ли По темата: Тия трябва да ги бием с 3-0 най-малко , Оуен, Бербатов и Македа трябва да играят според мен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен трябва да излезем със следния състав : Защита : Рафаел,Рио,Видич и Фабио. Халфове : Валенсия, Клевърли,Погба и Гигс Нападатели : Оуен и Берба Вратар трябва да е някой различен от Де Хеа, заради тази разгрома загуба има нужда от почивка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе не разбрахте ли че Берба не го броят за жив, само го гаврят, както сити ни изгавриха днес.Накрая като си тръгне без траснфер ще има възмездие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе не разбрахте ли че Берба не го броят за жив, само го гаврят, както сити ни изгавриха днес.Накрая като си тръгне без траснфер ще има възмездие.

Бербатов не знам за какъв го смятат,ама знам че ще играе в този мач ;) САФ няма да рискува да ти пусне МЕГА звездите Рууни,Уелбек и Ернандез

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да мачкаме за самочувствие, но не ги подценявайте много, за повечето от техните футболисти това ще е мачът на живота и ще гледат да се докажат, хвърляйки се със зъби и нокти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако го пишеш мислейки, съжалявам те ... Ако го пишеш провокирайки- Не си интересен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И сега кво.. ще си го изкарваме на тия ли :mood (35): Жалка картинка.. Бербо извън групата, че последно време много му се насъбра - 2 ЦЕЛИ мача на пейката :mood (23):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бърз отговор , за медиите , но за нас феновете мача с Евертън е риал тест !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ооо Бербатов титуляр .... Алдършот ми се струва опасен съперник, за да се рискува! Има време до края на сезона за него... С какво ли ще експериментира САФ този път ми е интересно? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this