Jump to content
Exitence

Manchester United - Manchester City

Препоръчани публикации

Няма тема за мача вече 2 дена, затова реших да направя. Неделя, 23 октомври, 15:30ч. - ДИЕМА.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-накрая някой се сети да направи тема. :mood (28): Труден мач се очертава с шитнята. Да се надяваме защитата да е добре, че в нападение са много силни. И най-важното Клев да е окей за двубоя!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа- Джоунс, Смолинг, Рио, Евра - Нани, Карик, Флечър, Андерсон, Йънг - Рууни- Уелбек. И дано ги бием арабелите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук трябва да покажем съвсем дрруга игра, иначе няма да стане работата. Клевърли ако е готов дано бързо да влезе в предишната си форма. Йънг също е време да живне малко, че и той сякаш позагуби форма. И пак се надявам освен на победа на красива игра, с динамика и идеи. Чичарито е време да седне на пейката за сметка на Уелбек. В момента е в по-добра форма от двамата. Бербатов и Оуен ги отписвам. За защитата може би - Смолинг--Рио--Видич--Евра, като Джоунс е вариант също. В центъра Андерсон и Клевърли/Карик, с крила Нани и Йънг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа- Джоунс, Смолинг, Рио, Евра - Нани, Карик, Флечър, Андерсон, Йънг - Рууни- Уелбек.

И дано ги бием арабелите.

Вярно , че ще сме с 12 , ама 12-ия ще е публиката .. :D Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вярно , че ще сме с 12 , ама 12-ия ще е публиката .. :D

Да и аз се загледах :). Махни Карик и Флечър и сложи на тяхно място Слевърли и съм навит за схемата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига бе, Къмюнитеи Шийлд.Това титла ли е ?Нали се сещаш, че Сити ще са пределно мотивирани тоя мач, още повече, че излизат срещу нас, като първи в таблицата. Ще е голяма мъка.Слабички сме напоследък, нищо хубаво не ни чака.Дано все пак ме опровергаят момчетата, но определено не съм оптимист.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко за такива като тебе... Отзад на тениската не случайно пише BELIEVE

Това е дерби. Тука формата няма значение, както при мача с Ливърпул! Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя сезон пише друго. Believe е от миналия сезон. Забравих какво точно, някой да каже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
RELENTLESS - точно каквито ще бъдем тази неделя към синята сган! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се, че няма да се изтрие темата.
Е, най-после да сме на едно мнение с феновете на Сити:
- http://www.sportal.bg/news.php?news=330959 :mood (17):

Много важен мач, в който се надявам, че ще покажем добра игра и ще се поздравим с победата.
Домакини сме и успеха ще ни върне на първото място, а и ще изместим именно гражданчетата.
Бой над итихадите! :mood (17): Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жалко за такива като тебе... Отзад на тениската не случайно пише BELIEVE

Това е дерби. Тука формата няма значение, както при мача с Ливърпул!

И какъв съм аз бе ? Не мога да си изкажа мнението ли.Не съм заслепен и не нося постоянно червени очила.И тия заучени фрази, като "Това е дерби. Тука формата няма значение" са напълно неуместни.Какво стана срещу Ливърпул ? Цял мач мъка и на края стигнахме едва едва до точката.
Истината е, че положението в Юнайтед не е розово, това хората, които поне малко разбират от футбол са го осъзнали.Твойто си е детска писаница ;)
Аз съм фен на Юнайтед, и като такъв силно желая отбора да победи, но и не мога да си затворя очите за слабата форма и незадоволителните игри, които показват напоследък.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

There have been five 90th minute or later goals scored in the last eight matches in all competitions between City and United, three of them to win the match for United.

Michael Owen has scored seven goals in eight Premier League games against Manchester City.

Мачкаме. Дано Клев е готов. Туре и Силва някои трябва да ги спира..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И какъв съм аз бе ? Не мога да си изкажа мнението ли.Не съм заслепен и не нося постоянно червени очила.И тия заучени фрази, като "Това е дерби. Тука формата няма значение" са напълно неуместни.Какво стана срещу Ливърпул ? Цял мач мъка и на края стигнахме едва едва до точката.
Истината е, че положението в Юнайтед не е розово, това хората, които поне малко разбират от футбол са го осъзнали.Твойто си е детска писаница ;)
Аз съм фен на Юнайтед, и като такъв силно желая отбора да победи, но и не мога да си затворя очите за слабата форма и незадоволителните игри, които показват напоследък.

Да и каква ни е формата, бе форумен спец??? Взехме точка на Анфилд( за това отидохме), взехме точка на "Британия", Норич ми играят с 10 човека в защита и въпреки това измъкнахме победата, бихме Оцелул без напъване(гледахме към шити в тоя мач). Ти кво искаш всеки мач да мачкаме ли? Формата си ни е много добра. Примери за дербита няма да ти казвам, то се вижда последните 3 мача с Ливърпул. Завършват 7-ми, ама на Анфийлд ни пукат... Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да излезем и да играем на 100 % , не като предните мачове - едвам , едвам ! Имаме предимство , домакини сме , с хубава игра ще ги смажем както винаги !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бихме ги веднъж, ще ги бием и втори път.Домакини сме, което значи че 3-те точки са абсолютно задължителни.Йънг е човека!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя a**hole да не е новия Lord of memories ебаси дразнителя майна..само хейтва по всякакви поводи. Колкото до мача не трябва да излизаме с много деца...мача е за биткаджии(Рууни,Парки,Джоунс!!!,Вида,Евра,Флетч задълже...Гигси по някое време) Тука и хикса не е фатален предвид,че тея очеизвадно са в една идея по-добра форма от нас,а и сме едва в 9-ти кръг.Само не трябва да падаме ;) Победата разбира е бонус,но няма да дойде толкова лесно колкото стана с Арсенал и Челси :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми докато не се научат да не му отговарят на тъпите злобни коментари ще продължава... във всеки коментар некви ла*на подмята за квото му падне...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
---------------------------де Хеа-------------------------- Смолинг---------Джоунс---------Видич------------Евра ------------------Флетчър-------Андерсон--------------- Парк----------------------Рууни----------------------Йънг ---------------------------Уелбек--------------------------- Ако Клевърли е здрав, е задължителен (на мястото на Флетчър). Сити играят много тая година, факт. Мисля, че е време вече да направим и ние един мач като хората, че от 5-6 мача нищо не показваме. И дано СЪР-а пусне нормален състав този път, а не както срещу Пул (Нани, Андерсон и Рууни резерви, а Берба извън групата - глупости). Той се опита да им подари мача, но те не си го взеха, обаче Сити ще го вземат, ако играем с подобен състав на този срещу лузърите. Тегаво ще е, но определено имаме силата да ги победим. Съществува и вариант да играем с 3-ма халфа - Флетчър, Андерсон и Клевърли/Карик, но все пак мача е на ОТ и едва ли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мда, грешка лека. Без Уелбек значи, 4-5-1 очаквам да играем. Срещу Шити не сме играли с 2ма нападатели вече от доста време. Изключвам мача за КШ. Последните 2 години и половина срещу тях играем с наситена халфова линия, така че отново това очаквам. Клевърли и аз искам да играе, ма абсурд Фърги да го пусне след 2 месеца пауза като титуляр в тоя мач. Така че Флечър, Карик и Андерсон най-вероятно ще са центъра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-големия възможен провал, за който трябва да мислим е евентуален Х. Трябва да излезнем напълно концентрирани и да играем нашата си игра. На Олд Трафорд сме, следователно трябва да атакуваме. Наясно съм, че състава все пак ще трябва много да внимава в центъра, но ако успеем да неутрализираме главните им халфове, то тогава няма да имаме проблеми. Крилата ни задължитено трябва да работят - и 2те. Нани и Йънг тука ми се виждат добра двойка. Рууни и Уелбек напред или Рууни и Берба. Само не искам да се излагаме както срещу Оцелул, всичко друго е в наши ръце.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Докато срещу Пуул точката беше добре, тука 3те точки са не просто задължителни...ами нз и аз. Тоя мач трябва да се вземе по какъвто и да е начин...естествено най-добре в 98та минута. Дано Старчето да измисли как да ги бием тия...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
СЪР-а да им казва,че тоя мач е в графата задължително да бъде спечелен.Не ми пука на мъка ли е,с добра игра ли е,просто искам да спечелят тоя мач момчетата.Знам,че го могат

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена