Jump to content
Pepinka

Otelul Galati - Manchester United

Препоръчани публикации

Тука евентуално некви резерви и победа. Ако се издъним и тука ще си имаме проблеми в най-лесната група в ШЛ тоя сезон.... трябва да се пазят играчите за поредното дерби следващата седмица. Нещо от сорта на 0-2, 0-3 напълно ни устройва. Съперникът няма история в ШЛ, абсолютно анонимен е, от анонимна държава така че победата тука е 39420% задължителна. Всичко друго ще е пълен провал и ще си направим живота труден в тая пародийна група.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нашия тука ще е титуляр 100 %...интересно ми е кой ще почива за Шити...тия вече ще ги бием!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще е срамота да си тръгнем с по-малко от 6-7 гола... имаме 2 хикса, така че няма да е зле Рууни да е титуляр, заедно с Чичарито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мача няма да е по БТВ Екшън. Преди малко дадоха реклама Диема или Новаспорт ще е.

Да, по Диема. Аз изобщо не проверих, тъй като нали тия от БТВ Екшън щели да излъчват всички мачове заради Бербо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И по-добре,че е по Диема.Сокачев и другия яко нервят.Във всяко тяхно изречение присъства поне 4-5 пъти Барселона.И ония Краси и той.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука може да минем и с малко резерви щото ни чака труден мач със Сити. Бербатов и Оуен мисля, че ще свършат работа в атака. Добре ще е, ако Клевърли се оправи да запише повечко минути, за да може да е във форма за Сити, същото се отнася и за Видич.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Леко завиждам на хората, които ще ходят на мача, но да се върнете с много снимки, видео и емоции. :) Надявам се, че ще победим без проблем, защото трети мач без победа в тази група си е престъпление. Престой ни много важно дерби със Сити в първенството, но не очаквам много експериментален състав, защото САФ ще търси задължителна победа срещу румънците. Дано видим нашия в игра и зарадва всички от България, които ще посетят мача в Букурещ. :mood (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Без резерви ! Още нямаме победа и време е да се напрегнем . Може да се даде шанс на някои др , но от начало оптимално с една -две промени .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Без резерви ! Още нямаме победа и време е да се напрегнем .
Може да се даде шанс на някои др , но от начало оптимално с една -две промени .

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да не се изхвърляме с прогнози за разгромен резултат,че да не стане някой гаф.Предвид 2те равенства до момента,очаквам да излезем с приличен състав и мотивирани за победа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е лошо Ашли да получи почивка. Валенсия и Нани ще свърши работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не е лошо Ашли да получи почивка. Валенсия и Нани ще свърши работа.

+1
Никак не ми хареса срещу Ливърпул. Да събере сили за Сити...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най - важното е да бием! Стига сме давали аванс на Базел и Бенфика. Време е да включим на високи обороти. Сигурен съм, че Фъргюсън ще пусне добре комплектован състав в Румъния, така че да си тръгнем с трите точки. Ясно е, че ще има ротации, както и някои от основните играчи ще играят около час.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена