Jump to content
ReD Fo0r3v3r

Manchester United 2-0 Norwich City

103 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

По принцип още от Бенфика , Челси , Стоук , Базел и днес . Щом в мач с-у Челси им даваме такава свобода за положения и мача в края е КРАСАВЕЦ ,значи защитата и дефанзивните играчи не са я свърши изцяло както им е заръчано .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Единственото нещо, което може да ни радва след този мач са трите точки. Играта бе под всякаква критика, както такава бе срещу Базел, Челси и от части Стоук.

Защо отбора играе без никаква мотивация и хъс? Това е въпроса, на който така и не мога да си отговоря. Тези играчи излизат без мотивация и играят супер лигаво, което кара нас феновете да излизаме от кожата си.

Заради разгрома над Арсенал, предимно. Помислиха си, че щом могат да шибнат 8 на безобразния в онзи мач Арсенал, оттук насетне победите ще идват сервирани на тепсия...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че ние феновете заслужаваме най - накрая да си видим стария отбор. Стига сме се затормозявали с тази шайка лигльовци. Фърги е време да запретва ръкави и да хвърли някоя друга бутонка или да пусне сешоара... важното е отбора да се стегне, иначе няма да е бъде!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Норич показаха много корава и дисциплинирана игра..евала за което - ние сме в период с проблеми в защитния вал и центъра и смятам, че с завръщането на Вида, Фил Джоунс може да се изтегли в центръра и да играе като дефанзивен халф и така нещата ще станат по-леки...Въпреки това честита победа и в такива мачове най-важни са 3те точки :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много се разглезихте нещо... Искате всеки мач да бием най-малко с 5:0 и съперниците ни да не минават тяхната половина на игрището. Манчестър Юнайтед се намира в най-силното първенство в света и е рекордьор по титли, а Вие мрънкате... засрамете се. И на мен не ми харесва играта напоследък, но поне от към резултати не сме толкова зле, а и да Ви напомня, ако не знаете все още нямаме загуба този сезон!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все пак нека не изпадаме и в другата крайност. Вярно е, че Юнайтед се намира в лош период в последните 3-4 мача, само че за разлика от ВСИЧКИ останали отбори, "лош период" при нас не е свързан с допускане на загуби. Освен това мисля, че САФ бързо ще нанесе необходимите корекции. Ще ми се да видим Джоунс като дефанзивен халф, а не защитник, но за тази цел Смолинг, Рио и Видич трябва да са на 100%. В една такава конфигурация ще мачкаме и без Клевърли, струва ми се.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаба работа като цяло, но ги има и тези моменти.. дано се стегнем за мача с Пуул! Честита победа все пак :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вие хубаво искате Джоунс дефанзивен халф, ма за да играе като такъв трябва да играем с 3ма в центъра, тоест 4-5-1, а това означава Рууни сам и изтеглен напред в атака. Той вече каза, че тая позиция не му импонира и предпочита да играе като нещо средно между втори нападател и атакуващ полузащитник. Няма как да стане. Иначе ми е интересно дали Джоунс би се справил в двойка в центъра с примерно някой измежду Андерсон или Клевърли. Би било интересно да се наблюдава, но това може да се пробва първо срещу някой по-слабичък отбор на ОТ, иначе би било прекалено голям риск.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видяхте ли ги тези . Много ме размиват .
Публикувано изображение и Публикувано изображение
Може да не им е мястото тук , ако има проблем ги преместете .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение - Фамозен! Но и много талантлив! Колко хляб има в него... :mood (15): :devil3: :mood (22): :mood (28): Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина ли ви хареса играта на Норич? :blink: Аз да не съм гледал друг мач? Та те през цялото време се защитаваха с 10 човека и чистеха топката напосоки. Положенията им дойдоха след индивидуални грешки от наша страна - на Валенсия, на Еванс и едно подхлъзване на Джоунс. Норич не изградиха нито една смислена атака в мача и ако нашите защитници си вършеха работата, нямаше да имат нито едно положение реално. Или щяха да имат едно. Сами вкарахме вълка в кошарата. Колкото до нашите, доста постно представяне. За съжаление успяваме да правим положения и да вкарваме само когато съперникът играе отворено. Иначе срещаме много затруднения да пробием сгъстена отбрана. А поради неубедителната игра на защитата ни, контрите на защитаващия се противник изглеждат много опасни. И се създава едно впечатление, че съперникът ни играе като равен с равен, а всъщност ние владеем топката в 80% от времето. Не разбрах защо бяха тези постоянни центрирания, когато играхме с двама по-ниски нападатели. Според мен трябваше да опитваме да правим атаки като за втория гол през целия мач. Съгласен съм с изказаните мнения, че Бербатов може би щеше да е полезен. От една страна, има идеи за такива скрити пасове, от друга е по-висок и ако Фърги държи топката да се изсипва в наказателното поле, можеше да се бори за центриранията. Както и Уелбек. Чичарито просто нямаше как да използва качествата си в този мач. В крайна сметка важното е, че си взехме трите точки и продължаваме да сме начело в класирането. Нищо добро не мога да кажа за мача, освен да поздравя Фил Джоунс за играта му. Фъргюсън има сериозни задачи да решава в отбора и решението на тези ни проблеми със сигурност не е Клевърли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може ли да качите головете от мача, не само от този, но и предишните 2.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
злееееееее,направо чак не ми се гледаше мача,отчайващо слаби бяхме.Ако с подобна игра излезем и срещу Сити,ще ни смажат просто.Андерсон освен гола друго не направи,Флетчър пълен призрак,защитата (освен Джоунс) изобщо я нямаше,и ако не беше тъпия ни късмет (наблягам на тъп,че даже дяволски както го нарече ББ ни е много),нещата отиваха на загуба на ОТ.Единственото,което ни спаси в случая бе опитът и търпението.Лично обаче за мен )а и не само за мен),нещата в халфовата линия трябва да се подобрят с купуването на поне 2-ма централни халфа-дефанзивен и малко по-офанзивен,щото във ВЛ може и да станем шампиони,ама във ШЛ ще ядем дедовия.И все пак 3 точки са си 3 точки.Надявам се на по-добра игра след мйачовече на националните отбори

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първото полувреме беше много зле, не можеха да вържат два точни паса, след почивката малко потръгна играта. Норич също не помогнаха с окопаването в собствената си половина, но мисля че това може да очаква от новак, който гостува на шампиона. Просто играха много интелигентно и си следваха тактиката на треньора, добре свършена работа. Определено липсва креативен халф, който да създаде нещо интересно и да бъде връзката на центъра с нападателите. И аз смятам, че Берба щеше да е по-подходящ за този мач, тъй като видяхме че със скорост нищо не става като пред теб има стена от 9 футболисти. Уелбек мисля не почна титуляр поради умора, САФ каза това още след мача с Базел. МОМ: Джоунс, това момче не спира да ме изненадва и радва с играта си - за мен трябва да е титуляр всеки мач с тази игра. Евънс отново слаб и несигурен, Вида и Смолинг да се връщат, че лошо..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джоунс и Клевърли в центъра би бил интересен експеримент, дори мисля, че ще сработи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

I would like to blame 1 of my kids for my illness but I got it from the club. One of the lads brought it in. Half of the team have it now.

Това обяснява вчерашния ни "вид".

Downside of being a footballer is you have to let every illness take it's course without any assistance from medicine etc. Virtually every medicine contains a banned substance. Makes my so jealous when I see my Mrs taking night nurse etc before bed. I'm stuck with strepsils!

Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра обаче сериозно започва да дразни как си оголва зоната. Колко атаки минаха през него, добре че е Джоунс да ги спира.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра този и миналия сезон е страшно слаб. Тотално го раздава крило, изобщо не ебава истинската си позиция. Според мене трябва да седне на пейката за сметка на някой от бразилците, въпреки че те не са кой знае колко по-различни, но все пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Също може би обяснява защо Флетч се въстановяваше толкова дълго.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Може ли да качите головете от мача, не само от този, но и предишните 2.

Днес случайно се натъкнах на много полезен сайт за репортажи от мачовете, точно за такива случаи, когато съм изтървал двубоя, а искам малко по-обстоен репортаж. Дет' се вика - да усетя атмосферата ;)
Поствам линк, вярвам че е полезен на много хора:
http://www.footytube.com
Конкретно за последния мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове