Jump to content
ReD Fo0r3v3r

Manchester United 2-0 Norwich City

103 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Юнайтед с късметлийска победа над Норич

Манчестър Юнайтед изигра втори пореден неубедителен мач на своя "Олд Трафорд", но този път с малко късмет успя да победи Норич с 2:0 в среща от 7-мия кръг на английската Висша Лига.

Головете за победата вкараха Андерсон в средата на второто полувреме и резервата Дани Уелбек в края на мача. Още при резултат 0:0 обаче, както и преди втория гол гостите имаха един куп страхотни положения за гол.

Пилкингтън и Морисън обаче направиха непростими пропуски, а веднъж и гредата помогна на Юнайтед.

Димитър Бербатов не бе титуляр и остана на резервната скамейка до края на мача.

След успеха "Червените дяволи" продължават да делят първото място със съгражданите от Сити с 19 точки от 7 мача.

1-0 68' Андерсон
2-0 87' Уелбек

New record for United having won 19 home PL games in a row. The previous record was set in 1904/1905. Редактирано на от ReD Fo0r3v3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако така играем и срещу Ливърпул, и то на Анфийлд просто не ми се мисли...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
бахти пак мач за нерви :mood (17): никакъв синхрон през почти целия мач, много грешни отигравания, един точен пас не можаха да си дадът в определени моменти от мача. Къде ни е центърО ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа,понякога и такива мачове има.МоМ:Андерсон,но ще гласувам за Джоунс. П.П:Да не сме абонирани за Боби Борисов?Вече 5ти мач,неговите възклицания:"ух","ах" и "ауу" ме събуждат :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отвратителен мач. И тези ни разкриха. Единствено Фил радва с играта си. По-слаби централни полузащитиници не сме имали никога, това го казвам съвсем отговорно. Чакаме Клевърли, явно той се явява месия за отбора. :shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Начииииии...мачът почна след 45 минута. До края на първото полувреме момчетата спаха, все едно нощес са били на диско. КАто цяло не ми хареса играта на отбора особено на Евънс, който за пореден път постоянно увисваше. На Фил му е трудно да покрива две зони - навярно защото не е супегерой. Все пак щастието ни се усмихна и след показания характер...УРА отбелязахме!!! Все пак много голяма доза късмет имахме...и САФ по-добре да спре да ползва Валенсия на дефанзивни позиции - дъни се.

Три точки са си три точки...но да ги спечелим трябваше да влезне Гигс. До някъде оправдавам момчетата, защото в цяла Англия днес е голяма жега и на тези температури не се играе. Тук 28 градуса се чувстват като 38. От части одтавам играта им на това, защото наистина жегата те кара да се чувстваш супер отпаднал....от друга стана пък са си професионалисти и температурите не трябва да са оправдание.

Абе Грахчето мого анонимен пак...какво става? Никакъв го нямаше и постоянно по фланговете ми висеше...чак му се изнервих по едно време. Защо САФ не вкара Бербо? И без това имахме нужда от умни пасове, защото завършващия не вървеше...с Берба щяхме да имаме повече идея в атака. Но както и да е...навярно ще трябва да се примирим с неговата съдба. Сър Алекс да прави нещо през януари, че в средата дупката вече стана кратер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честита победа,понякога и такива мачове има.МоМ:Андерсон,но ще гласувам за Джоунс.

Тия мачове много зачестиха.. а и по-дяволите от къв зор МоМ Андерсон?? 70% грешни пасове.. освен гола който вкара може да бъде запомнен само със това че центъра го няма никъв. Джоунс е животно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон беше просто плачевен преди гола..непрекъснато се чудех защо не излезна по-рано.Флетчър се връща от вирусен проблем,които му е изпил силите..Добре,че мача беше на ОТ,иначе не ми се мисли.Фил Джоунс е нереален.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единственото хубаво нещо в мача беше играта на Фил Джоунс, трети пореден много слаб мач. Трябва да коригираме доста неща в играта, защото идват мачовете с пул и сити. Редактирано на от bobiengland

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честно да ви кажа не заслужавахме победата. Абсолютно никой не се представи на ниво с изключение на Джоунс. Трябват нови попълнения в средата на терена. Проблема е, че САФ не прави трансфери през зимата и се питам дали ще успеем да издържим с Андерсон, Флетчър, Карик и Клевърли цял сезон. Иначе много добро впечатление ми направи левия защитник на Норич - Марк Тиерни. Може да го вземем за заместник на Евра. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля, че някой може да остане впечтален от играта ни днес, с изключение на единици като Джоунс, Линдегаард и Евънс /смея да твърдя, че направи добър мач/ ... бяхме много далече от това, което сме. Не мога да съм 100% сигурна, но все си мисля, че не Хави, а Бербатов беше човекът за този мач. Джоунс най-добрият на терена, нямам думи да опиша колко се радвам, че го имаме това момче в отбора. А Линдегаард определено има много добри рефлекси ... нищо, че има и хора, които засега не го забелязват. Харесвам Де Хея, но по-скоро предпочитам Линдегаард ... но мачове много. Валенсия е не лоша алтернатива за десен бек, но липсата му на опит на този пост може да ни изненада доста неприятно. Дано Смолинг и близнаците се завърнат скоро, въпреки че за Рафаел ще е нужно повечко време. Но всъщност и Джоунс е прекрасен вариант.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От тази класация само и единствено трябва да има място за Фил-ката .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трагедия, драма. Най-стабилен Джоунс, Чичарито нз за какво игра 50+ мин. Валенсия по-слаб от него днеска нямаше даже и в Норич. Линдегаард е вратара който трябва да е титуляр за в момента. Не вярвах че и днеска ще е толкова закучен мача ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само Джоунс знаеше защо е на терена днеска. Не знам защо Уелбек не започна титуляр, Чичарито не спира да разочарова... ако Старчето търсеше скорост, то да беше пуснал Уелбек. Центъра ни е жив зян. Обречени сме срещу лузърите, щото пък те точно там са силни. Ние и да имаме силни нападатели файда от тях няма да има, щото топка до тях няма да стигне. Единствените ни шансове са да играем по фланговете. Нямаме ли И флангове -> 100% загуба. Много се усеща липсата на Клевърли, което впрочем си е нещо супер странно на фона на тва, че е изиграл само 2-3 мача... Разбира се Юнайтед винаги има по 1-2 такива слабашки мачове на собствен терен през сезона във ВЛ, само че притеснителното не е точно конкретния мач а 3те поредни, в които сме гола вода. Днеска смея да твърдя само фактора домакинство и класата донесоха успеха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много тегав мач ! Определено липсват Видич, Смолинг и Клевърли.Единствено ме радваше играта на Фил Джоунс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ТРАГЕДИЯ!!!! Трети пореден много слаб мач. Няма и помен от играта на отбора в първите 4 кръга.... добре че Норич нямат качествен нападател,иначе от тия положения поне 2-3 гола можеха да ни сложат. ИМАМЕ КРЕЩЯЩА НУЖДА ОТ ЦЕНТРАЛЕН ХАЛФ...ДАЖЕ 2!! Карик и Флечър с тази игра са за Първа Дивизия!!! Редактирано на от pako7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никав живец !
Жестоко и болно - Бездушно играха днес , тегаво ,че направо ...
Не пресираха , не гонеха , оставяха зоните си , никво подсигуряване .

До 25-30 мин. не показахме повече от три-четири паса . За което са виновни Андо и Флетч.
Бразилеца освен с танца след гола с нищо др не се запомни . Без Клев' в центъра сме жалка гледка в средата .

САМО ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА НОРИЧ , хубаво за нас ,че не ни и биха . ДАНО са отворили очите на Сър-а .
Това не е един или два мача вече . Та от Челси , през Стоук и Базел , та до днес
.

Двойката ни в атака също заслужават упреци . Ернандес просто не трябваше да започва днес .
Рууни в един от моментите в мача нагледно показа какво е ... никва мотивация , лежерно и високомерно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Късметлийска победа.Много слаб мач за нас.Средна линия и нападение - никакви.Рууни цял мач се разхождаше по терена,не добре отиграни ситуации при възможностите за гол.Чича отново зрител,не знам защо САФ заложи на него като титуляр или защо не го смени на почивката?По-добър вариант лично за мен щеше да е Уелбек,а може би и Берба.Флетч и Андо слаби. Герой на мача - ФИЛ ДЖОУНС!Това момче направо е невероятно,много се радвам,че е при нас.Напред към Анфийлд,надявам се на по-добра игра и Вида да е готов. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За Днес не би нужно бързи играчи , а остри умове . Бързите подавания са над бързите играчи в тези мачове .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове