Jump to content
Pepinka

Leeds United 0-3 Manchester United

Играч на мача?  

90 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Във всяка тема виждам името Бербатов.Няма да се учудя и ако в "Катерици" се пренесе :mood (17):

хаха, само не това :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма никакъв смисъл да се спори - когато играе играе, когато не - не. Тръгне ли му всичко е наред, но закучи ли се никакъв го няма. Действително по него си плюе след всеки по-слаб мач (тук не казвам, че някои хора специално чакат да играе и да го плюят, но и това не е далеч от истината за някои), а някои играчи се оправдават дори след в пъти по-слабо изпълнение да речем. Привер: Когато Чичарито остане изолиран от играта нямал ден, а Берба при същото положение бил бавен и гледал играта отстрани, или не се борел, или чакал всичко наготово или прочие... Ернандез е много добър нападател, не го успорвам, но не е единичен случай да се оправдава при слаба игра. Бербатов трябва да направи 4 пъти повече, за да спечели уважението на феновете и 5 пъти повече, за да спечели това на българските фенове. Сега не играе и е много удобен за плюене. Оуен се бил доказал в този шанс дето му бил даден. Да, ама Оуен си има договор, Оун беше на финал в ШЛ и по Оуен не се изсипват купища пумии от ведиите всеки ден и цяло лято не го продаваха къде ли не. Също така Оуен се полакоми при желанието си за 3 гола, вместо да подаде на Бербатов, който му подаде за първия и подаде на Парк за втория гол на Оуен. Та да се върна към първото ми изречение - няма смисъл да се спори тука. Нещата се променят толкова бързо. Някой дали предполагаше миналата година, че Чичарито ще стане неизменен титуляр при сезона на Митко? Надали. Митко беше твърд титуляр, но нещата се промениха . Кой може да каже какво ще стане след месец-два-три и кой ще е титуляр. Тогава други ше си ги пишем по форумите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Също така Оуен се полакоми при желанието си за 3 гола, вместо да подаде на Бербатов, който му подаде за първия и подаде на Парк за втория гол на Оуен.

За първия гол подаде Парк, за втория - Диуф. Третия Гигс си го направи сам. Бербатов няма асистенция в този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За първия гол подаде Парк, за втория - Диуф. Третия Гигс си го направи сам. Бербатов няма асистенция в този мач.

Брбатов изведе Парк. Смисъла е друг на поста ми

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

. . . Оуен за пореден път използва перфектно дадения му шанс,пак вкара 2 гола и ето - за него не е проблем да не играе дълго време,да го пуснат в "маловажен" мач и да се раздаде на 100%,да тича,да се бори,да вкара гол(ове),каквато е работата на нападателя.
Тоест всички оправдания за "нашто момче" отиват на кино . . .

Много от хората, които пишеха тук и правеха качествени анализи вече ги няма! Ето защо: Всеки има право да вижда играта със своите разбирания за футбол, но да се опитвате да налагате всеки път мнението си за играта като цяло и на даден футболист не го разбирам! Как тръгвате смело да убеждавате, че този се справил, онзи играл, третия се борил, четвъртия незнам си какво, . . . като например на мен ми харесва друг начин на игра, други качества на определен играч! Е няма как да стане! Пишете едно : аз мисля, че . . . , според мен еди какво си . . . и всичко ще е наред! На мен Оуен не ми харесва, това означава ли, че не си е свършил работата или, че не е играл добре, страшно харесвам играта на Бербатов и смятам, че този мач игра страхотно - това означава ли, че аз не разбирам от футбол или, че съм за очила! Не просто означава, че всеки гледа футбол заради тръпката от играта, а за всеки тя е различна, и не е коректно да се дават квалификации на играчите само защото някой е решил така!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смисълът на поста ти е ясен, просто беше безмислено да намесваш това, че Оуен не бил подал на Бербатов, а Бербатов бил подал на него. Още повече, когато не е вярно. Всеки нападател взима тези решения за части от секундата. Оуен е преценил, че му връзва в този мач, опитал е да стреля. Това е. Няма смисъл да му се търси сметка. Както пък в една ситуация реши да подаде на Валенсия на празна врата. Не съм хейтър на Бербатов, ако си си го помислил, и в общи линии съм съгласен с това, което си написал. Просто това изречение ми се стори не на място. П.С.: Това е към Ivan Galabov, venitos е постнал докато пишех :) Редактирано на от onyx

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
[quote name='MANCHESTER UNITED' date='Sep 23 2011, 12:19 AM' post='388803']
"Това се опитваме от 2год. да им го обясниме,но не става и не става,розово-кафевите очила са се сраснали с муцуните на някои тук.
Няма смисъл,брато,седи и им гледай сеира :mood (17): "

-Какво обясняваш ти бе пич,какво? Едни и същи буламачи,сигурно си ги копнал на декстопа и само ги копираш,като някой път,леко и редактираш за разнообразие.Какво обясняаш от две години?Чета те ,едно и също си повтаряш,във всяка една тема,все за Бербатов глупости говориш.Той сега нали не игаре,ето в пълна немилост е,ти пак за него си плющиш,познатите до болка клишета.Хубаво ми се си накиприл с аватар симето на клуба с големи букви и го раздаваш върл и умиращ фен за него,но е само на думи,с действията си покзаваш точно обратното.

"А между другото напълно подкрепям руснака! Оуен за пореден път използва перфектно дадения му шанс,пак вкара 2 гола и ето - за него не е проблем да не играе дълго време,да го пуснат в "маловажен" мач и да се раздаде на 100%,да тича,да се бори,да вкара гол(ове),каквато е работата на нападателя.
Тоест всички оправдания за "нашто момче" отиват на кино,thanks to Michael Owen :) "

-Мда,поклони се до земята на три пъти пред Майкъл Оуен,благодари му,ако искаш и друго му направи.Изобщо гледа ли мача и кой с какви функции бе натоварен в него.Видя ли го тоя същия Оуен как му бяха изработени головете,а той когато трябваше да подаде ,не подаде?

"Няма смисъл на 5 страници тема 3-4 да са за обсъждане на четвъртия (даже петия) избор за нападател в Юнайтед :mood (17): "

-Няма ,да,но дали се усещаш ,че във всяка тема,къде се пише за Бербатов със или без никаква причина,ти си от главните герои в нея и винаги трябва да си дадеш компетентното мнение (задължителната порция плюене).Та,ако няма такива като тебе,сигурно няма да ги има и другите къде го защитават,замисля ли си се? Редактирано на от taskov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много от хората, които пишеха тук и правеха качествени анализи вече ги няма! Ето защо: Всеки има право да вижда играта със своите разбирания за футбол, но да се опитвате да налагате всеки път мнението си за играта като цяло и на даден футболист не го разбирам! Как тръгвате смело да убеждавате, че този се справил, онзи играл, третия се борил, четвъртия незнам си какво, . . . като например на мен ми харесва друг начин на игра, други качества на определен играч! Е няма как да стане! Пишете едно : аз мисля, че . . . , според мен еди какво си . . . и всичко ще е наред! На мен Оуен не ми харесва, това означава ли, че не си е свършил работата или, че не е играл добре, страшно харесвам играта на Бербатов и смятам, че този мач игра страхотно - това означава ли, че аз не разбирам от футбол или, че съм за очила! Не просто означава, че всеки гледа футбол заради тръпката от играта, а за всеки тя е различна, и не е коректно да се дават квалификации на играчите само защото някой е решил така!

Е,това е то.За футбол почти не се говори.Да прочетеш нещо ново и интересно,някой да каже нещо смислено.Само е хвалене и плюене до земята,обиди към играчи и помежду потребителите тук,демонстрира се его до небесата,заяждания на дребно и т.н.На нищо вече не прилича този форум и не се и учудвам за това,че хората,които пишеха найстина смислени неща,все по-често пишат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тасков,напротив,много пъти съм имал какво да напиша,но съм си затрайвал,с надеждата да се спре тоя фарс,в който се превръща ВСЯКА тема след мача,но не би. а ти дори с този си пост направи това,което най-много ни дразни,нас феновете на Юнайтед,оплюваш други играчи на Юнайтед (които не заслужават това),за да защитиш "нашто момче". Еми не става,братче,не става да серете по Нани,Чичарито,Уелбек,Оуен, дори върху Рууни и Гигс,само и само да защитите българина. Еми не става,нема да го търпиме тва. а тва пък да ми коментираш ника е доста сад. Този ник е от януари 2005та година,тогава вероятно съм бил на съвсем друг акъл,сега ако си правех регистрация едва ли щях да се напиша така,сеш' се? И все пак си е култов ник,хаха,не виждам защо намесваш това. Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"тасков,напротив,много пъти съм имал какво да напиша,но съм си затрайвал,с надеждата да се спре тоя фарс,в който се превръща ВСЯКА тема след мача,но не би".

-Вероятно и ти имаш свойте причини,но на кой помага това.Това и казвам,въртите се в един омагьосан кръг и полза йок,вреда,колкото щеш.Трябват компромиси и от двете страни.

"а ти дори с този си пост направи това,което най-много ни дразни,нас феновете на Юнайтед,оплюваш други играчи на Юнайтед (които не заслужават това),за да защитиш "нашто момче". Еми не става,братче,не става да серете по Нани,Чичарито,Уелбек,Оуен, дори върху Рууни и Гигс,само и само да защитите българина. Еми не става,нема да го търпиме тва".

-Аз не плюя и никога не съм плюл наш играч.Също не ми е приятно да чета такива мнения за всеки играч на МЮ.Нарочно го пуснах в този стил,за да видиш как е отстрани и как изглежда грозно. Ако съм тръгнал да плюя,винаги ще си намеря довод да го сторя,при това за всеки играч.Не ми е това целта на пребиваването и не разбирам така подкрепата към любимия отбор,но тук на такива мнения се начетох,те са преобладаващите.

"а тва пък да ми коментираш ника е доста сад. Този ник е от януари 2005та година,тогава вероятно съм бил на съвсем друг акъл,сега ако си правех регистрация едва ли щях да се напиша така,сеш' се?
И все пак си е култов ник,хаха,не виждам защо намесваш това".

-Нищо против ника ти нямам,просто мисля,че е хубаво да го защитаваш с повече хубави и положителни мнения.Всички в М.Ю от САФ до последната чистачка заслужават нашето уважение,не е нужно само да ги хвалим разбира се,но не и нужно само да плюем.С правилните думи,винаги човек може да си изкаже мнението,без да прозвучи като зяждане,хейт и т.н. Редактирано на от taskov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

а ти дори с този си пост направи това,което най-много ни дразни,нас феновете на Юнайтед,оплюваш други играчи на Юнайтед (които не заслужават това),за да защитиш "нашто момче".

:mood (22): След това какво може да се каже...
Кой сте Вие фенове на Юнайтед ?! Изживяваш се като големия фен и си един от класацията ми "истинските фенове", които се бият в гърдите и казват - Гледайте ме, аз съм фена, а вие не сте. Смешно е, позорно, глупаво, трагично...
Кой плюе по другите играчи, за да защити Бербатов ?! Първо ти и другите като теб си изчешете езиците с нашия, а след това идва и ответната реакция спрямо другите...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малеее, тука ебаси фарса става. Сега се оправдавате за помията която си пишете понеже едните почнали и другите трябвало да отвърнат(про и анти Берба феновете). Няма как да останат по-назад. Само се излагате. После що нямало смислени коментари. И кви са тия групички към които постоянно се причислявате, нямам никаква представа. Вие еди кои си, Ние еди кои си. Слагате го за достоверност че уж не сте единствени с това мнение ли не знам. Харесвам Бербатов, нямам нищо против него. Като мачка поздравявам, като е слаб критикувам. Но понякога ми се иска да напусне отбора за да се спре с всичката тая помиоя из тоя форум. Как не се намери един модератор и да почне да трие всички коментари за Бербатов извън темата му(освен ако не са свързани пряко с темата). Така ще се намали много оффтопика и тея излишни заяждания.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Но понякога ми се иска да напусне отбора за да се спре с всичката тая помиоя из тоя форум.

Не мога вече :mood (22): , заливам се от смях.Да напусне Бербатов Юнайтед, та да се въдвори ред във форума.Ако нещо нападателите да напуснат, та Бербатов да може да играе :mood (15):
Хора, престанете да се излагате.Има си треньор, който реди състава и знае във всеки един момент, кой футболист в каква форма е и кога може да го използва.Бербатов не е слаб играч, дори е най-добрия БГ играч след поколението 94-а, но на моменти нещата в Юнайтед не вървят за него.
Митко си има тема, редно е за неговите изяви да се пише там.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове