Jump to content
Pepinka

Leeds United 0-3 Manchester United

Играч на мача?  

90 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Основната задача на Бербатов вчера,не бе той да вкарва.Той не бе забит отпред и да чака.При този избор на състав,това е и напълно естествено.Имаше трима други нападатели,които трябваше да бележат,а нашия да помага повече в центъра с разиграването,да задържа,разпределя,извежда и мисля,че се справи в тази си роля.Положение за гол,пред него не се откри снощи,как да вкара.Имаше няколко включвания и заставания на добри позиции,но някой и особенно Оуен,трябваше да му подаде при една ситуация,също както на него му подадоха преди това за головете,а не да се лакоми.Справи се също и с другата задача,която му бе отредена в последните 10-12 минути. Тодоров,добро позитивно мнение. :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В навичерието на мача, когато разбрах съставите бях меко казано изненадан от избора на Фъргюсън - хубавото е, че това чувство на неприятна изненада траеше само около час и после тя стана приятна - все пак Юнайтед водеше с 3-0 на почиката. С оглед на нивото на двата отбора, то този успех не е кой знае от какво значение. Но ако бяхме загубили за втори пореден път от Лийдс в турнир, то това щеше да остави доста горчив привкус в нас феновете. Е, с оглед на това е хубаво, че ги бихме и то категорично. Най - важното е, че отбора преминава рутинно в следващия кръг. Ще кажа няколко думи за няколко играча снощи: - Амос: Това момче страшно много ми харесва как пази. Винаги, когато му се даде шанс е на ниво. Да, вчера нямаше много работа, но в няколко случая се намеси спокойно. В крайна сметка е факт, че в такива мачове е лесно, но има някои вратари като Фостър или Кушчак например, които дори и в такива елементарни мачове се дънят. - Фриерс: Това момче направи своя дебют за мъжкия отбор и ми бе интересно как ще се справи. С няколко думи - нищо съществено. Все пак дори нямаше и работа, но в опитите си да изнесе топката по диагонала на терена бяха трагични - нито един успешен. - Валенсия: Някой забелязва ли изключително стабилната игра на Валенсия на бека? Доста е мощен и пъргав и е трудно да бъде преминат от противник. Хубавото е, че се справя и това дава една допълнителна опция на Фъргюсън. - Гигс: Този човек за пореден път доказва, че колкото и да остарява, то той си остава невероятен професионалист! Когато гледах повторението на третия гол на Юнайтед си мислех ,,по дяволите, този човек наистина ли е на 37 години?'' - феноменално. - Оуен: Ето за такива мачове бе взет от Фъргюсън! От край време твърдя, че Оуен е важна фигура за Юнайтед именно за такива срещи. Фъргюсън дава почивка на основния си арсенал от играчи и пуска Оуен, който вкарва попадения. В крайна сметка не бе изненада, че договора му бе удължен с още един сезон. - Бербатов: Добре игра! Дори в края на мача се наложи да е защитник, с което се справи успешно. Дори може да се каже, че двете му избивания на топката от голлинията са накарали Фъргюсън да го пробва като защитник. Разбира се това е в кръга на шегата! Обаче за пореден път се вижда, че Бербатов пасва на един стил, а на друг - не. Снощи бе полезен, но в мачовете, в които се търси скорост е излишен, тъй като се губи скороста, а и не е най - подвижния и пресиращ нападател на света. - Македа: Може би издънката! Страшно слаб мач на това момче. Талант има, но вчера бе трагедия. Диуф ми хареса доста повече. Но като гледам и двамата им се откроява вратата на ,,Олд Трафорд''.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен Погба се справи на приемливо ниво - не бе кой знае каква сензация, но пък и не бе тотална издънка ,,Македа''. Не разбирам вие какво сте очаквали от момчето? Видно беше, че е притеснен. Имаше нервност в отиграванията му, което е нормално. Все пак вече е в мъжкия отбор. Вижда се, че когато играе за резервните и е освободен от всякакво напрежение играта му е страхотна. За мен той е един от най - големите талантли в школата и ще е хубаво да бъде налаган. И дори трябва в някои мачове да играе. Просто съм отчаян от халфовата ни линия и неспособността им да играе в защита. Нелепо е да оставят централните бранители като последна приграда. Трябва гонене, пресиране, някой друг фаул, а те не го правят. Андо, когато е на ниво се справя, но иначе Карик не го може, Гигс също, Флетчър не е във форма, а Клевърли не е с такава функция. Ще стане играч от Погба!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Брейййййййй,в този форум пълно с капацитети.Време е,"изкуфелия старец" да се пенсионира и някой от тук (няма да споменавам имена,те си се знаят),да го наследи.Като сте по-добри от някои ''дърводелци'' в отбора,що не сте Вие там,ами са те.И,като не ги искате,защо не съберете некой лев и да купите по-добри от тях,да им се радваме и ние.Много е лесно от страни да се гледа и да се плюва. Мача на мен ми хареса,като се има предвид,че по-голямата част от момчетата,които играха снощи,не са играли заедно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Който си вади крайни заключения за качествата на Погба от 1 мач да бега у лево.На 18 години е още и малко или много е бил 3 пъти по-напрегнат дори и от Бербатов.Но все от някъде трябва да започне.

+1
Все едно да съдим Бербатов само по този мач. Ако е така той бе слаб.

Най-ми е смешно как на хората тук им се казва че Бербо не се вписва в стила ни на игра и за това не играе. А техния отговор е "Да, ама той е много техничен, много хубави пасове дава и играе с фантазия, стрхотен е"
И? какво от това, той въпреки това не се вписва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересен мач се очерта след като излязоха стартовите състави. Честно казано, мислих че Лийдс ще ни се опънат повече. Нови лица, които получиха шансове, плюс по- опитни играчи, които нямат много шанс за изява и се получи добър отбор за този мач.. Накратко: -Еймъс - Още когато Фостър и Кузчак бяха резерви на Ван Дер Сар, гледах че Бен играе много спокойно.. В Америка също игра много стабилно, вчера нямаше много много какво да прави... -Валенсия - Имаме си още един стабилен десен бек ... -Карик и Фрайърс - нямаха работа, така че хубаво, че новото момче поигра.. Лошо за контузията му -Фабио - той е малко по- сдържан от брат си ми се струва... Има малка разлика в играта на двамата, но и снощи като го гледах като изгуби топката и се ядосва на себе си.. като 2 капки вода са с Рафаел в това отношение... Снощи добре че беше той, малко да разнообразява отляво, че Македа беше ..... -Гигс и Парк - Те двамата.. какво да се каже.. Парк е енергичен, гони, стига, пресира, хвърля се за отбора.. Винаги е такъв.. А Гигс- Уникален! Снощи отново като на шега отбеляза страшен гол ... -Македа и Диуф - Македа беше нещо ужасно снощи ... Просто .. Едно добро одиграване нямаше.. Просто или е много пренавит или .. не знам и аз.. -Оуен и Бербатов - Оуен си е нападател в пълния смисъл на думата.. Даваш му я и той вкарва... Класа си е .. Винаги като го гледам си мисля, че преди е играл за Пуул .. но пък се сещам и за гола срещу "шумните" и такива неща :mood (17): Смесени чувства, но има място в отбора определено, а и има какво да даде още.. -Погба, Коул, Уелбек - Дани се върна и показа хъс и желание.. Срещу Стоук все пак мисля, че ще започне именно той, въпреки че снощи му бяха първите минути от известно време насам.. Коул има добър дрибъл, а Погба се движи много добре и има страхотен диагонален пас.. Има хляб в момчетата от втория отбор, така че ще си чакат шанса... Като цяло спокоен мач и продължаваме напред.. Играч на мача.. Все пак Оуен, въпреки че понякога трябва да подава... Гледаме напред към Стоук Сити!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страшно много капацитети тука, браво :mood (17): Има страхотни анализатори на играта тук, това е добре.Дори Скай Спортс не се обсновават толкова добре, колкото форумните специалисти :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-ми е смешно как на хората тук им се казва че Бербо не се вписва в стила ни на игра и за това не играе. А техния отговор е "Да, ама той е много техничен, много хубави пасове дава и играе с фантазия, стрхотен е"

Точно защото не се вписва Бербатов ще е нужен на Юнайтед и сър Алекс знае това много добре, защото сезонът е дълъг и за всяка среща ще се изисква различен подход.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (17):

Точно защото не се вписва Бербатов ще е нужен на Юнайтед и сър Алекс знае това много добре, защото сезонът е дълъг и за всяка среща ще се изисква различен подход.

Е аз не казвам че трябва да си замине. Просто това е причината да не играе в момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е аз не казвам че трябва да си замине. Просто това е причината да не играе в момента.

Аз не твърдя, че според теб той трябва да си замине, а съм на мнение, че именно защото се отличава от масата ще бъде нужен на сър Алекс. Редактирано на от Roger Federer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кога е жребия ? Ако не се лъжа , май в събота или в неделя след мачовете би трябвало да се знае с/у кого ще играем следващия кръг. Така ли е? Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа.Не бях в кондиция като гледах мача и не мога да коментирам играта.Важното е,че сме ги били тия :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на всички разбирачи, които говорят против Бербатов мога само да им кажа да си купят очила и ако има някоя книга или нещо, откъдето да се образоват относно играта ФУТБОЛ, да я прочетат, защото очевидно нищо не разбират и едва ли някога са се събличали по къси гащи, но иначе титлата професор би им прилягала..

Бербатов задържаше топката, разиграваше, движеше се и най-важното игра спокойно и почти не бъркаше, за разлика от младите, които очевидно прибързваха, почти всички сносни атака тръгнаха или минаха през българина, но какво да ви обяснявам като и без това няма да разберете..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мач не гледах,ама е хубаво че им го върнахме на тея за ФА къп. Саф тотално се е изгаврил с тоя състав..4 чисти нападателя Парк,Гигс,Валенсия и Карик ахаха...нема такъв филм. 7 нападателя са много,но дъртия знае най-добре...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

+1
Все едно да съдим Бербатов само по този мач. Ако е така той бе слаб.

Обоснови се защо според теб е бил слаб ?
Изгледай още един път мача...
И не знам кой беше първия тъпак, който написа глупостта, че Бербатов не се вписва в стила на отбора. Какъв е този стил, в който нашия не може да се впише ? Сподели да видя, защото с подобни коментари удряте дъното на вече изчерпаните причини за това как Бербатов не е за Юнайтед ?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А защо Бербатов е твърда резерва, а. Айде де кажи ни и на нас простосмъртните. Цял свят вижда че МЮ играе различно спрямо миналата година. Чичарито и Уелбек са различен тип нападатели сравнени с Бербатов. Те играят, той НЕ. Явно на отбора В МОМЕНТА му трябва такъв тип нападател какъвто Бербатов НЕ Е. Не знам как по-просто да ти го обясня. Относно мача. Да Бербатов не ми хареса, далеч бе от нормалната си форма. Имаше проблясаци, но нищо повече. Като цяло отбора не ми хареса главно заради крилата и като цяло скучния мач. Да Бербатов игра с едно докосване в мача, ама тея пасчета 80% са настрани и назад. Пасове тип - "не я ща тая топка, ей на връщам ти я веднага с едно докосване" А когато тръгваше да дриблира много често лесно му отнемаха топката( а това когато е във форма е супер рядко) Тъпака май бях Аз, ама не е като да съм единствения дето твърди това, пък ти си мисли каквото щеш. Нас(тея дето удряме уж дъното, които и да сме) не ни бърка много много дали Бербатов играе или не. Той е просто един от играчите на МЮ(има леки симпатии щот е българин но нищо повече). За нас е важен именно МЮ. Ей такива като теб го правят на проблем и почват да философстват що той не играе след като е извънземен и т.н Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам чувството , че на някои от вас им е по-гадно дори и от на самия Бербатов , че не играе . Кво мрънкате постоянно не мога да разбера . Митко много добре разбира сегашното положение и само той е човека , който може да промени ситуацията , когато му се дава възможност . Пича си го каза . Него да не го мислим . Ще видим до кога ще я изпълнява тая роля , но това вече си е негов избор .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А защо Бербатов е твърда резерва, а. Айде де кажи ни и на нас простосмъртните.

Цял свят вижда че МЮ играе различно спрямо миналата година. Чичарито и Уелбек са различен тип нападатели сравнени с Бербатов. Те играят, той НЕ. Явно на отбора В МОМЕНТА му трябва такъв тип нападател какъвто Бербатов НЕ Е. Не знам как по-просто да ти го обясня.

Относно мача. Да Бербатов не ми хареса, далеч бе от нормалната си форма. Имаше проблясаци, но нищо повече. Като цяло отбора не ми хареса главно заради крилата и като цяло скучния мач.
Да Бербатов игра с едно докосване в мача, ама тея пасчета 80% са настрани и назад. Пасове тип - "не я ща тая топка, ей на връщам ти я веднага с едно докосване" А когато тръгваше да дриблира много често лесно му отнемаха топката( а това когато е във форма е супер рядко)

Тъпака май бях Аз, ама не е като да съм единствения дето твърди това, пък ти си мисли каквото щеш. Нас(тея дето удряме уж дъното, които и да сме) не ни бърка много много дали Бербатов играе или не. Той е просто един от играчите на МЮ(има леки симпатии щот е българин но нищо повече). За нас е важен именно МЮ.
Ей такива като теб го правят на проблем и почват да философстват що той не играе след като е извънземен и т.н

Съгласен съм с това, че този сезон играем различно от миналия, но как пък само Бербатов не пасвал на този стил ?!
САФ вече повече залага на млади играчи и Уелбек е предпочитан, а Eрнандес се наложи втория полусезон на миналата година (за Рууни е ясно). Ако не беше така, то Македа и Диуф да са отишли пак под наем или да са продадени. Другото е, че може би има проблеми и с договора му...

Колкото за мача пак ще ти кажа да го гледаш отново, но този път не целия отбор от една страна и само Бербатов от друга.
"Да Бербатов игра с едно докосване в мача, ама тея пасчета 80% са настрани и назад." - Ако си гледал мача внимателно, което силно ме съмнява, щеше да видиш, че нямаше как да подава само напред както ти се иска. Оуен беше забит напред и оставаше изолиран в повечето случаи, като му се налагаше да се връща назад, за да комбинира с останалите, Македа и Диуф не стояха добре като крила. На кой/кои да подаде ?! Той не се включваше често напред към наказателното, а разиграваше заедно с Гигс и Парк, за които също важи твоята теза за пасовете на нашия - "Да Бербатов игра с едно докосване в мача, ама тея пасчета 80% са настрани и назад." Другото е, че не игра като чист нападател... Помогна в защита със спасяванията си в началото на мача и накрая на мача помогна със заставено му в ролята на централен защитник.

Не ви бърка дали играе или не, ама друг път. Само чакате да не играе, за да ви стане добре, което се вижда от коментарите ви. Аз не го правя на проблем и не философствам, а гледам реално на нещата за разлика от други...
Проблема при теб и на останалите като теб e, че от самото начало не приехте факта - Бербатов е част от Манчестър Юнайтед!
Това не го прави по-специален от към отношението ми спрямо останалите от отбора, но това не важи за вас, които сте го взели на прицел за всичко негативно спрямо другите играчи.
За мен всички момчета показаха старание и играха на едно прилично ниво, а единственият , който бе по-зле от останалите беше Македа.
За всичко негативно нашия си е черната овца за повечето, което не заслужава да се коментира...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Във всяка тема виждам името Бербатов.Няма да се учудя и ако в "Катерици" се пренесе :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като дойде друг българин в Юнайтед и за него ще се говори така. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много голямо внимание се отделя на 4-тия избор за нападател в отбора.. Вместо да кажете едно евала на Оуен за двата гола и че бихме с ебаси измисления отбор с 4 чисти нападателя 4 халфа 1 защитник и двама почти неизвестни футболиста в официалните мачове вие едно и също плямпате...е заеби много яко !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А защо Бербатов е твърда резерва, а. Айде де кажи ни и на нас простосмъртните.

Цял свят вижда че МЮ играе различно спрямо миналата година. Чичарито и Уелбек са различен тип нападатели сравнени с Бербатов. Те играят, той НЕ. Явно на отбора В МОМЕНТА му трябва такъв тип нападател какъвто Бербатов НЕ Е. Не знам как по-просто да ти го обясня.

Относно мача. Да Бербатов не ми хареса, далеч бе от нормалната си форма. Имаше проблясаци, но нищо повече. Като цяло отбора не ми хареса главно заради крилата и като цяло скучния мач.
Да Бербатов игра с едно докосване в мача, ама тея пасчета 80% са настрани и назад. Пасове тип - "не я ща тая топка, ей на връщам ти я веднага с едно докосване" А когато тръгваше да дриблира много често лесно му отнемаха топката( а това когато е във форма е супер рядко)

Тъпака май бях Аз, ама не е като да съм единствения дето твърди това, пък ти си мисли каквото щеш. Нас(тея дето удряме уж дъното, които и да сме) не ни бърка много много дали Бербатов играе или не. Той е просто един от играчите на МЮ(има леки симпатии щот е българин но нищо повече). За нас е важен именно МЮ.
Ей такива като теб го правят на проблем и почват да философстват що той не играе след като е извънземен и т.н

Това се опитваме от 2год. да им го обясниме,но не става и не става,розово-кафевите очила са се сраснали с муцуните на някои тук.
Няма смисъл,брато,седи и им гледай сеира :mood (17):

А между другото напълно подкрепям руснака! Оуен за пореден път използва перфектно дадения му шанс,пак вкара 2 гола и ето - за него не е проблем да не играе дълго време,да го пуснат в "маловажен" мач и да се раздаде на 100%,да тича,да се бори,да вкара гол(ове),каквато е работата на нападателя.
Тоест всички оправдания за "нашто момче" отиват на кино,thanks to Michael Owen :)

Няма смисъл на 5 страници тема 3-4 да са за обсъждане на четвъртия (даже петия) избор за нападател в Юнайтед :mood (17):

Наистина е феноменално да биеш с такъв състав,с какъвто играхме,професионален отбор и то Лийдс,макар и в дълбока криза. Смятам,че в момента имаме най-широкия качествен състав от играчи от много години,можем да печелим убедително буквално без всеки,кво по-хубаво от това? Такова нещо сякаш за последно имаше 99та. Като дори в онзи период не бяхме толкова убедителни в началото на сезона. Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове