Jump to content
Pepinka

Leeds United - Manchester United

Препоръчани публикации

Пускаме резервите и мажем.Иначе мачът е пряко по Ринг БГ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само след два дена...тежко.Със сигурност ще видим резервите.Дано не стане като преди две години.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано видим Погба. Очаквам победа и интересен състав. П.П We all hate Leeds scums !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време за Македа, Диуф, Погба, Бербо (евентуално), Фабио, Парк... Най- интересно ще ми бъде да наблюдавам Погба, ако разбира се играе. Иначе никаква милост за тия :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предполагам, че Македа и Диуф ще излезнат нападатели.... Гигс би трябвало да играе, както и Парк, Линдегаард. Нищо чудно и Гибсън. Ще се изкефя ако пусне и Погба и Рейвъл Морисън : ) Тва дерби искам да го спечелим с разлика.. :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предполагам, че Македа и Диуф ще излезнат нападатели....

Нееееееееееееееее!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предполагам, че Македа и Диуф ще излезнат нападатели....
Гигс би трябвало да играе, както и Парк, Линдегаард. Нищо чудно и Гибсън. Ще се изкефя ако пусне и Погба и Рейвъл Морисън : )
Тва дерби искам да го спечелим с разлика.. :devil1:

Контузен е, както и Равел.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се наистина да ги бием, че не искам да се повтаря мача отпреди 2 години. Редактирано на от Devil from United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кофти е, че срещата е само 2 дни след мача с Челси! Все пак се очаква да вземат участие ,,резервите'' в този мач, ако дори така мога да нарека даден играч, тъй като сезона е дълъг. Ясно е от здравите почивка ще получат Андерсон, Йънг, Нани и Рууни. Смолинг вероятно също ще почива. Рио ще е здрав, но и него не вярвам да пусне. Като цяло Фабио ще получи шанс, Еванс ще играе + Джоунс/Смолинг и Рио - това ще са хората, които ще запълнят вала. Няма да е изненада ако някой халф например играе защитник. Да да бием!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Със сигурност мача ще е доста интересен,предполагам че по-голяма част от резервите ще вземът участие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Силно се надявам да излезнете с резервите, защото с тях повече от хикс не можете да направите. Само дано Рууни не играе, че поне 2 гола ще ни ушие. С оглед на това, което ви се случи през 2010-та си мисля обаче, че Манчестър ще играе с доста от титулярите. Дано не съм прав и отново ви боднем, въпреки че по форумите на Лийдс не цари оптимизъм. Айде живи и здрави!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука Бербатов е в атака заедно с Диуф или Оуен. Аз все пак залагам на Диуф, представя се много добре във втория отбор и вече има 5 гола от 3 изиграни мача. Иначе и на мене ми се иска да видя Погба титуляр. Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лийдс ще ни треснат с 2-3 гола разлика. :mood (36): Неприятен съперник за нас, но трябва да вземем победата. Погба, Морисън..., но само да не стане нещо като 4:0 за Уест Хам....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия мишоци заслужават от 5 гола нагоре да им се вкарват...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Manchester United (from): Lindegaard, Amos, Fabio, Jones, Evans, Giggs, Park, Carrick, Fletcher, Valencia, Owen, Berbatov, Macheda, Diouf, Pogba, W Keane, James, Brown, M.Keane, Thorpe, Fryers.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Впечатление прави, че Юнайтед пътува до Лийдс с група, която включва едва 3-ма защитници, което може би означава, че Фъргюсън ще сложи минимум един полузащитник в тази зона. Другият вариант е да играе с 3-ма защитници, което за гостуване не ми се струва доста практично, а макар и това да е отбор от по - дона девизия. Интересно беше, че Валенсия бе пуснат с такава роля на мястото на Смолинг в мача с Челси, а Фабио бе на резервната скамейка. Никой ме може да ме убеди, че това е направено с цел десния бек да е по - активен, тъй като Фабио е дори по - надарен технически от Валенсия и не би се справил по - зле. Явно Фъргюсън е имал допълнително в предвид с каква група ще отиде за това гостуване и тя е включвала Валенсия в защита. Ще е интересно! Иначе Парк и Флетчър са другите играчи, които могат да играят отдясно. Като цяло и тримата са добри в дефанзивен план, така че не би следвало да има проблеми. В халфовата линия вероятно ще са Гигс, Парк, Флетчър и Карик, ако приемем, че Валенсия ще е бек. Но като цяло очаквам петимата да са на терена + Фабио, Еванс и Джоунс. Тези 8 играча на практика са почти сигурно, освен ако Фъргюсън не даде шанс за титулярна изява на играч като Погба. В нападение може би е малко по - сложно, тъй като избора е по - голям. Някак си не ми се вярва, че и в този мач Бербатов ще остане на пейката, така че вероятно той ще е титуляр. За негов партньор е твърде вероятно да бъде избран Оуен, който е изключителен в тези мачове, но Македа и Диуф също са потенциални партньори на Митко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Впечатление прави, че Юнайтед пътува до Лийдс с група, която включва едва 3-ма защитници, което може би означава, че Фъргюсън ще сложи минимум един полузащитник в тази зона.

Не знам защо реши, че са трима. Браун, Торп, М. Кийн и Фрайърс също са защитници.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена