Jump to content
Exitence

Manchester United 3 - 1 Chelsea

Препоръчани публикации

Аз си истеглих от замунда мача с озвучаване на Боби. Голям кеф. Ама личеше му че му харесва играта и доста се бе въудошевил. И така трябва, а не някой да ми разправя няква статистическа глупост или история и да не вкарва никаква емоция. Все се един монотонен глас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега ще го гледам и аз.Дано тоя път не се налага да го гледам на mute,че Боби е адски дразнещ тип

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мач спечелен с доста шанс и лекота в резултат на това...Челси изобщо не играха зле, че дори на доста моменти ни превъзхождаха, но този път късметът беше на наша страна

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мене най ме изуми неадекватността му как при 3-1 разправяше колко страхотно играели Челси и как искал да поздрави Боаш,все едно ни водат с 0-5,братче,и един вид ние сме били много зле,ама с късмет сме им праснали тия 3 гола (а отделно изпуснахме дузпа и още 2-3 хилядапроцентови положения). Абсолютен дебил е Б.Б. Типичен Премиършибаняк и фен на Арсенал. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше и тъпи изказвания, ама определено си върши добре работата, лично на мен ми правят мача още по-интересен, но има някои "арсеналски" изказвания.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мене най ме изуми неадекватността му как при 3-1 разправяше колко страхотно играели Челси и как искал да поздрави Боаш,все едно ни водат с 0-5,братче,и един вид ние сме били много зле,ама с късмет сме им праснали тия 3 гола (а отделно изпуснахме дузпа и още 2-3 хилядапроцентови положения).

Абсолютен дебил е Б.Б. Типичен Премиършибаняк и фен на Арсенал. :mood (17):

Истината е някъде по средата. Трябва да се признае, че Челси не играха никак зле, като през първото полувреме успяхме да вкараме и трите си положения, което до голяма степен донесе и победата ни. Флетчър и Андерсон не се справиха в центъра много добре, защото сините от Лондон стигаха много бързо до наказателното ни поле. Пропускът на Рамирес можеше да направи мача съвсем друг, а голът на Торес беше като студен душ за нас ("направо от съблекалните") през второто полувреме. Изпуснатата дузпа на Рууни можеше да ни изиграе лоша шега в края на мача, защото пропуска на испанската лейди към 80-тата минута щеше да направи оставащите десетина много тежки. Въпреки всичко заслужавахме да спечелим и го направихме.

H17MAN - "Аз си истеглих от замунда мача с озвучаване на Боби." Дай линк, защото аз намирам само един качен торент за този мач и той е на английски - http://zamunda.net/details.php?id=280083&hit=1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

H17MAN - "Аз си истеглих от замунда мача с озвучаване на Боби." Дай линк, защото аз намирам само един качен торент за този мач и той е на английски - http://zamunda.net/details.php?id=280083&hit=1

magnet:?xt=urn:btih:C4ZLDPM3TA5J236WPTDZ7GPDGB55YBFL&dn=EPL.Manchester.United.Chelsea.2011.PDTV.XviD&tr=http%3A%2F%2Ftracker.zamunda.net%2Fannounce.php%3Fpasskey%3Dbc053c03cdfb566cb54ae249719fa98e&xl=1311893840
Ето магнет линка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение :rofl3: :07cce12ed8f53b0b: :devil1:

Абе не мога да му се смея на момчето. Все се сещам за подобен наш пропуск :ohmy:
http://www.youtube.com/watch?v=lJBgN-0SvUI...feature=related

п.п. А това е един от коментарите под видеото:
"both torres and forlan were playing for atletico.. hahahaha" Редактирано на от bat_pencho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама на Форлан идва при 4:1 за нас и то в предссезона подготовка май. И тогава Форлан беше никой а не 50млн играч

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едно е при 4-1 в ПРИЯТЕЛСКИ, а друго в официален мач, при който тоя гол можеше да се окаже от значение за изкуствените.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уникален Боби Борисов. :mood (33):

ХахЬХАьхАХЬахьхАЬХАхьАХЬХаьхАХЬахьхАЬХах... БоБИ ПРОСТО е уникален винаги ме е кефел най-много от сички коментатори в студиото на Диема и Нова Спорт.Накрая на клипа оня който го е записвал беше готов да Каже "БОКЛУК" :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (33): :mood (33):

Колкото до мача Торрес просто ИС ТХЕ БЕСТ ! :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): МОМ Торрес :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове